Jump to content
Dogomania

CACIB Rzeszów - 13/14.02.2010


Atik

Recommended Posts

  • Replies 666
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Atik']Ponieważ od stycznia 2010 ma obowiązywać nowy Regulamin Wystaw i zgodnie z nim ma być wprowadzona klasa "baby" dopisałam na pierwszej stronie informacje o klasach. Klasa baby oczywiście do 6 miesiąca.[/quote]

Oddziały już w tym roku mogły wprowadzić klasę baby na swoje wystawy- skorzystała z tego co wiem chyba tylko Łódź- przykładem jest krajowa wystawa psów myśliwskich z sierpnia, czy krajówki z minionego weekendu- [U]krajówki, nie klubówki.[/U]
Ogólnie fajna inicjatywa- dla psa oswajanie z ringiem- dla właściciela dobra zabawa, bo ocenianie szczeniaków to tylko dobra zabawa :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Błyskotka']No ale w Czechach nie trzeba kończyć championatu w rok i 1 dzień. Wystarczy inny rok kalendarzowy np 2009 i 2010.
Chyba że chodzi ci o rasę użytkową.[/quote]
Ale to czy rasa użytkowa czy nie, nie ma znaczenia w odstępie czasowym. A wnioski faktycznie wystarczą z dwóch lat kalendarzowych - nie ma określonego limitu. Możesz mieć nawet z grudnia 2009 i ze stycznia 2010.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

A dlaczego w formularzu przy wybieraniu klasy wyskakują limity:
klasa pośrednia Data urodzenia pomiędzy [13 05 2009] - [I][12 08 2009] (Date of birth beetween [13 05 2009] - [12 08 2009])
klasa otwarta [/I]Data urodzenia pomiędzy [13 02 2008] - [12 11 2008] [I](Date of birth beetween [13 02 2008] - [12 11 2008])[/I]
[I]klasa młodzieży [/I]Data urodzenia pomiędzy [ - ] - [12 11 2008] [I](Date of birth beetween [ - ] - [12 11 2008])
klasa championów [/I]Data urodzenia pomiędzy [ - ] - [ - ] [I](Date of birth beetween [ - ] - [ - ])

[/I]To też są jakieś zmiany czy nic ważnego ? Jak pojadę na Rzeszów to z suką w klasie pośredniej ale według tego to nie mogę jej dać w pośredniej tylko w młodzieży. Jeśli tak jest to nie mam po co jechać na Rzeszów[I] :shake:.
[/I]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...