Jump to content
Dogomania

Skąd będzie Twój następny pies?


Dariette.

Skąd będzie Twój następny pies?  

180 members have voted

  1. 1. Skąd będzie Twój następny pies?

    • Ze schroniska.
    • Przygarnę z ulicy.
    • Z hodowli.
    • Z 'hodowli' ( bez rodowodu )/giełdy itp.
    • Od znajomych.
      0
    • Znajdę dzięki Dogomanii.
    • Inna opcja.
    • Nie będę miał/a już kolejnego psa.


Recommended Posts

  • Replies 51
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

nie wiem czy wezmę. Czuję się nieodpowiedzialna, głupia, że zaufałam komuś innemu w sprawie opieki nad psem ( szukam go prawie od miesiąca). Wydawało mi się że tak będzie lepiej gdy nie będzie się męczył ze mną w mieście ( pracuję) choć kilka razy prosiłam, mówiłam że go wezmę jeśli nie potrafią go dopilnować. O jeden raz za mało powiedziłam i nie zrobiłam. Źle się czuję z tym ,że zawiodłam mojego psa, którego też znalazłam wychudzonego straszliwie przed kilku laty w lasach ( porzucony, zagubiony?). Nie wiedziłam że jest tyle stron poświęconych psom- szukałabymbyć możże właściciela, który za nim tęskił być może tak jak tęsknię rozpacvzliwie ja. A przede wszystkim chodzi mi o ból, strach, smutek mojej suni. TYle tu psów które się zagubiły. Ale nie wiem czy wezmę, nie czuję włąscicielem a może raczej przyjacielem psa dobrym, chciałabym na razie odnaleźć mojego pieska. I do cholery nie jestem na tyle sprawna komp. żeby gdzieś tu wkleić ogłoszenie o mojej suni. Na innych portalach się udało. Ten jest za skomplikowany dla mnie. Muszę prosić kogoś ze znajomych o pomoc.

Link to comment
Share on other sites

Planuję przygarnąć kolejnego psa z jakiejś dobrej hodowli. Prawdopodobnie będzie to Cocker Spaniel Angielski. Cóż... Na pewno nie wzięłabym psa z pseudohodowli. Raz wzięłam psiaka od pseudohodowcy i teraz bardzo tego żałuję. Wtedy jeszcze nie wiedziałam co robię. Teraz już wiem i na pewno nigdy takowej 'hodowli' już nie zaufam.

Link to comment
Share on other sites

Guest Elżbieta481

Nie wiemy czy będzie następny pies,gdyby jednak był to napewno będzie to pies juz w zaawansowanym wieku.Staruszek,którego opuścił pseudowłaściciel.A skąd będzie-prawodopodobnie z dogo...
E/W

Link to comment
Share on other sites

Jakaś przygarnięta bida, nie wiem jeszcze czy ze schronu czy z tymczasu. Prawie na pewno pies starszy lub w kwiecie wieku ;), na pewno nie szczeniak czy jakiś 1-2letni młodziak.

Brakuje mi w ankiecie opcji "przez fundację" (adopcje psów rasowych i w typie danej rasy, albo w ogóle fundacje, które wyciągają psy ze schronisk).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pinkmoon']Jakaś przygarnięta bida, nie wiem jeszcze czy ze schronu czy z tymczasu. Prawie na pewno pies starszy lub w kwiecie wieku ;), na pewno nie szczeniak czy jakiś 1-2letni młodziak.

Brakuje mi w ankiecie opcji "przez fundację" (adopcje psów rasowych i w typie danej rasy, albo w ogóle fundacje, które wyciągają psy ze schronisk).[/quote]

Dlatego jest inna opcja, dla uzasadnienia w poście ;).

Czekam na dalsze wypowiedzi ;).

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Ze schroniska, może znaleziony dzięki dogo. Ale na pewno zaadoptuję jakąć bidę.
A następny po tym to będzie corgi pembroke z hodowli xd. Potem może jakiś bullowaty z interwencji, potem może rasowy pudel, bullterier i jeszcze coś ze schroniska.. Generalnie mam plany na najbliższe kilka lat, a pewnie i tak wyjdzie inaczej. Ale mam zamiar mieć 2-3 psy na raz więc może mi się uda^^

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 2 weeks later...

`. Ja na razie mam kudelka, kiedy już bd sama mieszkać planuję (i to moje marzenie) jest wziąć psa ze schroniska a dokładnie cuś w typie bull, ZAWSZE bd brała stamtąd psy, chociażby dlatego, że jestem wolontariuszką i wiem jakie są tam wspaniałe psy... :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ja najprawdopodobniej wezmę psa ze schroniska/Dogo. Nie wiem jak to będzie, może jakąś przybłędę z ulicy. Już szybciej chciałam przygarnąć psiaka ze schronu, ale tekst mojej kuzynki "jak im nie znajdę domów to ich właściciel ich utopi" mnie załamał. I tak kocham mojego małego kundelka :D A następnego psiaka wezmę prawdopodobnie dopiero za kilka lat.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...