Jump to content
Dogomania

Radom 23-08-2009


Zebra

Recommended Posts

Wstawie tylko wyniki, bo czasu brak, a żadna z nas, ani ja ani Czapla nie mozemy dorwać wolnego kompa

Wystawa w Radomiu , rangi krajowej, ale sędzia do którego warto było pojechać Pani Mareth Kipp.
Mareth Kipp od wielu lat hoduje Airedale Terriery i jej hodowla jest jedną z najbardziej wpływowych na rozwój rasy w USA. Dodatkowo jej synowa hoduje Norwiche i Norfolki, syn i synowa są zawodowymi handlerami terierów, a wnuczki - jednymi z najlepszych Młodych Prezenterów w USA. Mareth sędziowała m. in. na wystawie światowej w Argentynie, wielokrotnie na Montgomery i innych klubowych wystawach w USA, oraz w Anglii. W tym roku sedziowała kerry blue na słnnej wystawie Montgomery.
Dużo wcześniej kolezanka od airedale na wielu forach ogłaszała jej obecnośc na tej wystawie i zapraszała serdecznie, stawiło sie dużo AST, staffików, trochę buli, bo ta sędzina bardzo lubi sędziować te rasy.
Kerraków stawiło sie trzy

pies kl.weteranów

[B]Camry z Płockiego Wzgórza[/B] ( Czapli) - doks. naj.wet.BIS WETERANÓW na tej wystawie

suki kl.otwarta

[B]Semisia [/B]( moja i czaplowa) dosk.CWC,NDSwR,BOB, II BIG

suki kl.championów

[B]Saxanka Braudag[/B] ( Czapli) dosk.CWC

Powiem tylko, ze cieszę sie neizmiernie, Semisia pokazała sie pięknie, a dodam, ze na grupie 1 był amstaff, pzrecudnej urody a 3 staffik.

Link to comment
Share on other sites

Dodam tylko szybciutko, że nasze kerraki bardzo sie pani sędzi podobały, w sukach nie mogła sie zdecydowac kogo wybrać, powiedziała, ze najchętniej wybrałaby obie, opis Salomeyki zaczyna sie od słów : Niezwykle piekna suczka........a Saxanki opis kończy się słowami " płynie w ruchu"...
Przyznam ze barzdo miło było słyszeć tyle pochwał ze strony tak znanej i doświadczonej sędziny.

Link to comment
Share on other sites

Witajcie. Miałem wielką ochotę spotkać się z Wami w Radomiu i osobiście kibicować ale obowiązki domowo zawodowe mnie zatrzymały. Spodziewałem się takiego obrotu sprawy. Przesyłam tą drogą gratki i pozdrowienia. Marek i ziewający od rana Grand.:scream7::scream7:.

Link to comment
Share on other sites

Najszczersze gratulacje. Bardzo piękny występ:multi::multi::multi::multi:. Trochę mi żal wystaw, ale życie na wsi (1 hektar do koszenia) i praca to masa obowiązków. Obiecuję sobie, że jesienią trochę powystawiam. Jak Tytusek okaże się socjalizowany, to zgłoszę na Poznań. O tak sobie:diabloti:. To jedyny mój pies, który w opisie ma przydomek Teufel(diabeł). Na wsi jest pieskom super, ale o przygotowanie do wystaw, to inna sprawa. Żyją swoimi sprawami, a ringówka jest be, bo ogranicza wolność.
Jeszcze raz gratulacje.:laola:

Link to comment
Share on other sites

Bardzo dziękuję za gratulacje w imieniu wszytskich naszych pięknych psów. Naprawdę byłysmy z nich bardzo dumne. Ja sama bardzo żałowałam, ze nie mogłam pojechać w tym samym czasie ze znajomymi do Wels, tam była piękna stawka kerry blue- widziałam w katalogach, ale wyników nie znam, szkoda, bo zależało mi na zobaczeniu suczki Bubbles, oraz Cezaria Avori , no cóż moz enastepnym razem.
Tego życia na wsi troszke wam zazdroszczę, moze 1 hektara to bym nie chciała, ale jednak marzy mi sie skoszona i zebrana!!! trawa, bo ja mam ciągły problem z ogromna iloscią trawy na łapach i podbrzuszu moich panien, bo na osiedlach pod blokami i na okolicznych łąkach, albo koszą raz na miesiac, albo wcale, o zbieraniu można pomarzyc:shake:
Mam nadzieję, ze wszyscy zobaczymy sie w pozaniu, ale jak to będzie to nie wiem, teraz to ja nie znam dnia , ani godziny.....ale gdzieś sie zobaczymy napewno

Link to comment
Share on other sites

Marmur nigdy nie jadę na wystawę z nastawieniem, z ebedzie super, mam sie dobzre bawić, sam widziałeś, ze sie bawię;), a takiego obrotu sprawy wcale sie nie spodziewałam, bo na ringu u tej sędziny padały rózne oceny.
Poszło dobrze i bardzo nas to cieszy, ale jest nam bardzo, bardzo miło , ze wierzycie w mozliwosci naszych psów:lol:

Link to comment
Share on other sites

hehe dorwałam współpracującego kompa:multi:
Zebra już napisała jak było miło (dobrze, że tym razem ona pierwsza, bo znów bym się chwaliła:roll:, choć jak się ma czym, to czemu nie?)
Nie mamy się czego wstydzić - nasze psiury i za oceanem by się podobały:loveu: Super usłyszeć tyle miłych słów, opisy mamy świetne i na pewno jest to to co sędzina mówiła, bo tłumaczyła osoba kompetentna, obeznana z terminologią kynologiczną w obu językach. Tym fajniej czyta sie przepiękna suka, płynie w ruchu, czy nie wygląda na swój wiek (to o Niuniu), co potwierdził wygrywając BIS weteranów. Czy ja już mówiłam, że uwielbiam tego głąba:loveu:

[IMG]http://images44.fotosik.pl/186/39f9ab4b94648e0b.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Zebra - ja tam zawsze jadę na wystawę z nastawieniem, że bedzie super...ZABAWA:lol:
Ja jeszcze teraz super maraton wykonałam -w sobotę byłam na weselu w Warszawie, wyhulaliśmy się, przywiozłam rozbawione towarzycho koło 3ej nad ranem, a o 5ej wyruszyłam na wystawę do Radomia i wróciłam gdzieś chyba koło 21ej - jednak chyba jestem ciut szalona:lol:
A moim burkom wiejskim nie przeszkadza, że czasami przerabiam je na miastowe i pokazuję światu - każdy sposób spedzania czasu jest fajny:lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...