Jump to content
Dogomania

Mix jamnika i husky. żyje na ulicy, szuka DT lub DS inaczej schronisko!ma właściciela


reksio7

Recommended Posts

Ja również widziałam dziś bardzo podobnego psa. Jechałam ul. Nowomiejską i jakaś kobieta szła z nim po chodniku drugą stroną ulicy. Taka szczupła, ubrana w czarną spódnicę do kolana i jeansową kurtkę. Miała dość krótkie włosy - ciemny bląd chyba. Psiak był tak podobny że aż się zatrzymałam i przyglądałam.

B_b - kojarzysz taką kobietę z tym psem?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agata_lodz']Ja również widziałam dziś bardzo podobnego psa. Jechałam ul. Nowomiejską i jakaś kobieta szła z nim po chodniku drugą stroną ulicy. Taka szczupła, ubrana w czarną spódnicę do kolana i jeansową kurtkę. Miała dość krótkie włosy - ciemny bląd chyba. Psiak był tak podobny że aż się zatrzymałam i przyglądałam.

B_b - kojarzysz taką kobietę z tym psem?[/quote]

Kurcze, patrzyłam przede wszystkim na psa, czy to ten, a kobieta myślę w średnim wieku, raczej szczupła, więcej nie pamiętam. Może to była właścicielka, która postanowiła w końcu zadbać o to, żeby pies nie uciekał...
A kaganiec psiak miał taki z materiału, czarny, nylonowy powiedzmy...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='reksio7']Ja niestety nie znalazłam go wciąż, choć co dzień, a nawet 3 razy dziennie jestem w parku ze swoimi potworami;) ale przejdę sie po Ogrodowej i Nowomiejskiej.[/quote]

Mieszkam na Ogrodowej, łażę z psami kilka razy dziennie i kojarzę już chyba każdego psa który się tu pojawia. Nigdy go tu nie spotkałam.

Myślę sobie, że mogłam to rozegrać inaczej - podjechać do tej kobity i ją powypytywać o psa, powiedzieć jej co się z biedakiem dzieje jak ucieka, o tej burzy kiedy się chował pod kioskiem. Chociaż nie wiem czy coś by to dało.

Ale może to nie był w ogóle on - chociaż jak dla mnie to bardzo podobny. No nic - następnym razem postaram się chociaż zrobić mu zdjęcia, żebyśmy mogły ocenić czy to on i w jakiej jest formie.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Wczoraj rozmawiałam z parku z panią, którą znam z widzenia i czasem rozmawiamy, gdy nasze psy sie zabawiają. Wie że szukam psiaka, bo tez zna go z parku. Mówiła, że spotkała go gdy szedł z jakąś panią na smyczy, nawet na 2. Rozmawiała z nią i podobnież, kiedeś wypuszczali go samemu ale ogólnie on jest podobniez uciekinierem i ucieka im, gdy tylko zobaczy otwarte drzwi.Więc byc moze pies ma jednak dom, tylko to typ wędrowniczka. Ta pani podobniez szła Nowomiejska. Już 2 osoby mówiły mi ze właśnie tam widziały go z jakaś kobietą na smyczy. DZiś mój facet wyszedł z psami i spotkał go w parku, miał na szyi obroze, wiec mozliwe, że jest jak mówią te kobitki ale jeszcze będę to próbowała sprawdzić.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...