Jump to content
Dogomania

Proszą o pomoc - zanim jeszcze nie jest za późno...


lajula

Recommended Posts

spróbujcie porozmawiać z Majką z Wysokiej Strzyżowskiej - ona to dusza człowiek, ale jej trzeba pomóc w utrzymaniu psiaka. Bo tam bidusia, ale psiaki są u niej szczęśliwe.

[url]http://www.dogomania.pl/forum/f1153/azyl-u-majki-pomoc-pilnie-potrzebna-142557/?highlight=[/url]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 53
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dzisiaj się umówiłyśmy - ja zawijam szczeniaka i przekazuję w dobre ręce :) Ludzie mieszkają pod Przemyślem - upatrzyli go sobie - nie żal im kasy na transport, mają w domu dużo zwierząt i chcą zabrać psiaka do dużego ogrodu :)))))))))))) Nie mógł trafić lepiej... Co do zdjęć to na pewno będą wysyłać - jestem przekonana. Panią przepytałam ale jej to nie zraziło w żaden sposób. Na prawdę w dobre ręce go oddaję - uwierzcie :)))))))))))))))))))))))) Tylko boje się wyprawy po zmroku po szczeniulca :((( żeby tylko wszystko wypaliło..... Trzymajcie kciuki!!!

Link to comment
Share on other sites

Chciałabym to zorganizować ale nie mieszkam sama i już słyszę protesty, że robię długi żeby pomagać tym biedakom, że niby to czy tamto zaniedbuję - a to nie jest prawda :((( Dziś zauważyłam że kicia ma jakby krwiaka pod broda - pewnie Sunia ją dziabnęła gdy chciała jej podkraść żarcie... Jeden kociaczek też miał rankę pod brodą... Wezmę rywanol, przemyję i będę obserwować... Bo już naprawdę z kasą cieniuśko, taki mam debet że masakra :((( wszystkim coś było trzeba w tym miesiącu zwierzątkom :)))

Link to comment
Share on other sites

Udało się!!!!!!! Psina pojechała do nowego DOMU!!! Bardzo mili ludzie, zachwycili się pieskiem - niedługo wyślą jakieś zdjęcia i mamy być w kontakcie :)))))) Psinka całą drogę nawet nie pisnęła, siedział biedaczek we mnie wtulony jakby wiedział,że jedzie do lepszego świata... Jeszcze tylko Sunia i kociaki... Jestem prawie szczęśliwa :))) Całkiem będę gdy ktoś pokocha Sunię... Martwię się o nią, koniecznie muszę ją zaszczepić, żeby znów nie miała małych... Tylko tyle póki co mogę...Dzięki za kciuki wielkie :))) Mój kocur też dobrzeje po tym potrąceniu - ale to bardziej na miau się nadaje :)))

Link to comment
Share on other sites

Super ! Czekałam na takie wieści :happy1:
O tej kotce to tak można pomyśleć w dalszej przyszłości i zrobić zrzutę na ten cel , bo nie nadążysz tych kociaków wydawać .
Ja w ciągu roku jeździłam na sterylizację pięciu kotek , ale nie będę ukrywać , że mój Tatuś zapłacił :razz: . Wszystkie przygarnięte . Niektóre dostały najpierw zastrzyk antykoncepcyjny , ale nie chciałam tego pilnować , wet przekonał mnie do sterylizacji ,że to lepsze niż hormony , bo jakoś tak bałam się opieki pooperacyjnej nad nimi . Za to teraz wszystkim polecam , bo to nic strasznego i raz na zawsze mam spokój.

A jak Ty zamierzasz tą sunie podprowadzić , czy ona pójdzie z Tobą ? A jak dzisiaj - nie narobiła hałasu :-o ?

Link to comment
Share on other sites

Wszędzie za mną pójdzie - jesteśmy zakumplowane :))))))))) Wczoraj zaniosłam jej jedzenie bo dziś nie dam rady iść ( zaniosłam jej całą furę - teraz jak szczeniak nie będzie jej doił to się trochę podpasie...) bo mam chorą córcie i muszę z nią być w domku, nie wychodzę - tylko do lekarza... :((( Na domiar złego jeszcze mój potrącony we wtorek kiciuś spieprzył mi dziś na pole i tyle go widziałam... Polepszyło mu się to dał długą... Szuja jedna... Niech no tylko wróci to się z nim rozmówię :) Dzięki za kciuki, jak będę mieć wieści z nowego domu to na pewno przekażę...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lajula']Udało się!!!!!!! Psina pojechała do nowego DOMU!!! Bardzo mili ludzie, zachwycili się pieskiem - niedługo wyślą jakieś zdjęcia i mamy być w kontakcie :)))))) Psinka całą drogę nawet nie pisnęła, siedział biedaczek we mnie wtulony jakby wiedział,że jedzie do lepszego świata... ))[/quote]


Super ze sie małemu udało :multi:

Widzisz wszytko sie powoli ułozy ;) :lol:
tylko my tu na dogo to juz wiemy , ze czasem trzeba troche czasu .......

malca zaraz sciagne z ogłoszen .

Link to comment
Share on other sites

Cześć!świetnie że się udało!Teraz jeszcze sunia i koty..Tylko z sunią może być problemm..ja myślę że domek może się tak szybko nie stawić,ale ja sobie tylko tak piszę,bo w tamtym roku u mnie była sunia owczarek niemiecki(w typie),miała zrobioną sterylkę,ale musiała zamieszkać w domu,nie w kojcu(bo straszna była lep z niej pewnie bała się że znów ktoś ją zostawi;()i znalazłam jej dom po 3 miesiącach!Troszkę dużo,ale udało się przed zimą!
No teraz trzeba się zająć sunią.Może by jej nadzać jakieś imię?może Megi,Śnieżka,Mikusia?No trzeba coś pomyśleć o antykoncepcji,bo podejrzewam że za kilka tygodni,albo tak 3 mies może mieć następną cieczkę:oops:
A że tak mówią to się trochę nie martw,ja też jak coś bardziej mówię to bąkają,że tylko myślę o psach,a nie o sobie.Ale się tym nie przejmuję bo psy to jedne z najlepszych stworzeń na świecie!:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lajula']Proszę jeszcze w imieniu Suniu o ogłoszenie dla niej bo bidula sama została... :((([/quote]

Mamula ma allegro narazie razem z tym malcem ale jak sie skonczy to przerobie na nia sama .

[URL="http://www.allegro.pl/item723023591_mamula_i_szczeniaczek.html"][IMG]http://photos02.allegroimg.pl/photos/64x48/723/02/35/723023591[/IMG][/URL][URL="http://www.allegro.pl/item723023591_mamula_i_szczeniaczek.html"][COLOR=#0d58ac]Mamula i szczeniaczek[/COLOR][/URL]

Link to comment
Share on other sites

dzięki wielkie - nie było mnie chwilę bo byłam z moją córunią w szpitalu ale już nas wypuścili :))) Sunia miała zastępstwo do karmienia - nie była przez ten czas głodna :))) Odezwę się dłużej wieczorem, jak sprawdzę pocztę -może są jakieś wieści...

Link to comment
Share on other sites

Sunia ma dom tymczasowy!!! Jutro zadzwonię do tej pani i o wszystko zapytam - dam znać co i jak :))) Znów potrzebne Wasze kciuki :) Odnośnie szczeniaczka który pojechał do nowego domu - ma na imię Lord, wszyscy się w nim zakochali :) Ma swoją budę - bez łańcucha i dużo miejsca do biegania oraz wstęp do domu - jak zechce :) Polubił się też z resztą zwierzątek :) Czekam na zdjęcia ale i tak nie wiem jak je zamieścić :) Może ktoś pomoże :) Mój rudy kocur zdrowieje i już ucieka na pole oszołom :)

Link to comment
Share on other sites

jutro planuję zawieść Sonię - Sunię do DT do Majki- rozmawiałam z nią i wstępnie wszystko ustaliłyśmy. jest tylko problem bo potrzebna mi druga osoba do pomocy - gdy ja będę zawijać sunię ktoś musi szybko zawrócić autem zeby to zajęło góra 3 minuty... Znacie kogoś takiego komu by się chciało????? Do jutra??? to chyba w ogóle niemożliwe żeby do jutra znalesc...

Link to comment
Share on other sites

Coś powoli wątek Suni przestaje istnieć... Dziś nic z tego - było do przewidzenia, może w sobotę... Muszę... Będę znów musiała się uniżyć i prosić o pomoc kogoś kogo wolałabym już więcej nie oglądać... Nie dla siebie proszę w końcu, jakoś przeżyję, nie mam wyboru... Dotarły do mnie zdjęcia Lorda od Kasi, która go wzięła, obiecuję że niedługo je zamieszczę, jak tylko znajdę czas żeby obczuć jak to zrobić :) i o ile ktoś tu jeszcze zajrzy...

Link to comment
Share on other sites

Na sobotę się umówiłyśmy i jak znów coś nie wyniknie to ją zawiozę i może jeszcze z kilka tych najbiedniejszych kociaczków... Kupiłam już Soni obrożę, smycz, karmę, krople na pchły, ucho do gryzienia na drogę ;)) miskę... Mam nadzieję, że w sobotę się skończy jej koszmar...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...