Jump to content
Dogomania

Ostatnie chwile mojej ukochanej Ciapulki...22.08.2009..[*]


gonia66

Recommended Posts

  • Replies 259
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ciągle tu jestem...jest 6.25...czy to juz???CZy rok temu juz o tej porze przekroczyłaś TM..??Ok 6.00 jeszcze żyłaś..tak mowi moj TZ..bo wstawał...Ja nie obudzilam sie nawet jak wstawał- moj sen był kamienny...Zerwałam się jak "z gorączki"...Znalazłam CIę juz zimniutką o 7.55:(:(...
Nie wiem nawet o ktorej godzine przyszło CI przekroczyć,na ostatnią podróz, próg naszego domku, domku, w ktorym sie urodziłaś i całe życie mieszkałaś..:(Poszłas sama..nie chcialas, żeby cierpiała...odeszłaś w ciszy...:(:(..a ja Cie nawet nie głaskałam..nie tuliłam gdy zasypiałas na zawsze...:(:(
No nie wybaczę tego sobie chyba nigdy juz:(:(
Spałam...dziś nie śpie..ale co z tego..?? :(:(
KOchanie Moje Maleńkie...tulę Cie mocno...bardzo mocno...daj mi znać, ze to czujesz....proszę...za chwilkę ide się położyć...i czekam na Ciebie we śnie...pamiętaj...czekam....

Link to comment
Share on other sites

Nie....nie śpie...nie spałam...:(
Jest 7.55...o tej porze, rok temu , Kochanie MOje Cię znalazłam...i od tej pory juz nic nie było takie samo..
Brakuje już łez..:(
Ale pamieci i tęsknoty za Tobą Skarbie, nie zabraknie nigdy....:(
[IMG]http://imagesfolies62.i.m.pic.centerblog.net/ktxfthl6.gif[/IMG]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=5][COLOR=DarkOrchid][I][B]DLA CIEBIE MALEŃKA MOJA...
[*]
[*]
[*]...[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Arial][SIZE=2][SIZE=3][COLOR=Purple][I][B]Panie Boże.........................................[/B][/I][/COLOR][/SIZE][COLOR=Purple][I][FONT=Arial][SIZE=3][B]
nie jestem Aniołem
dziś niewielu jest takich na świecie,
może ci, co na ziemskim padole
pokochali zwierzęta i dzieci.
Panie Boże...........................................
powiedziałeś "proście",
rzekłeś "proście, a będzie wam dane"
pamietasz???
ROK TEMU po Tęczowym Moście
poszła do Ciebie ma Ciapunia Kochana?
Panie Boże, poznasz Ją z łatwością,
Tak kochała się przytulać i ocierać nosek,
proszę o Panie, zawołaj Ją głośno,
o szczęście dla Niej Ciebie dziś proszę.
Panie Boże..................................................
nie proszę dla siebie,
znajdź Jej Mamcię- Sarunię przyjazną,
by głodna i smutna tam nie była,
i żeby mogła sobie przy Niej spokojnie zasnąć.
Panie Boże.................................................
a gdy tak się stanie,
że i mnie kiedyś do siebie zawołasz,
pozwól Im Obu proszę wyjść mi na spotkanie,
jeśli oczywiście zostanę Aniołem.[/B][/SIZE][/FONT][/I][/COLOR]
[/SIZE][/FONT]

BYłam Serduszko dzis u Ciebie z Salmunią...mam nadzieje, że mnie widziałaś...zapaliłam znicz, połozyłam kwiatuszka....Twoj grobek juz prawie niewidoczny...Łąka ma swoje prawa...ale ja wiem,ze TAM JESTEŚ...tak blisko...a tak daleko....:(:(
Ten dzień- niby zwyczajny- a jakże inny...
Niby normalny...a jakże nienormalny....
ROK TEMU JUŻ CIEBIE ZE MNA NIE BYŁO...:(:(...i ciagle ten brak czuję w głębi serca...
I tylko zabrakło mi odwagi aby dziś wyciągnąc, powąchać i przytulić Twoja obróżkę...:(:(..MAm tam tez Twoje dwa wąsiki, ktore znalazłam wbite w kocyk...taki...kawałek Ciebie tam mam...ale...nie miałam dzis juz sił płakać...:(:(:(....
KOCHAM CIĘ....
[*]
[*]
[*]
[IMG]http://www.kokartki.pl/uploads/cards/files/4317b955058efce7ccfacbc884a87527.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

[CENTER][I][SIZE=2]Psia dusza większa jest od psa
I kiedy uśmiechasz się do niej
Ona się huśta na ogonie
[B]A kiedy się pożegnać trzeba
[/B]I psu czas iść do psiego nieba
[B]To niedaleko przecież pies wyrusza
Z tobą zostanie jego dusza...[/B][/SIZE][/I][/CENTER]
[LEFT][SIZE=2] [/SIZE]
[SIZE=2][/SIZE]
[SIZE=2] Odwiedziłam Cię Ciapulinko nocna porą. Czekaj na nas za Tęczowym Mostem i zadbaj o wszystkie nasze psiaczki, które są tam z Tobą.[/SIZE]
[SIZE=2][/SIZE]
[B][I][SIZE=2] [/SIZE][/I][/B]
[B][I][SIZE=2] [/SIZE][/I][/B][/LEFT]
[I][SIZE=2]
[/SIZE][/I]

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

MOje Kochanie....juz 1-szy listopada...kolejny 1 listopada bez Ciebie....:(MIja tyle czasu...tyle dni... dziś dzien Twojej śmierci mi się pomylił...:(
DZis też Zuzia mówiła, ze jej sie śniłaś...pierwszy chyba raz..śniła, że Cie żywą do domku przyniosłam....ilez bym dała, żeby tak być mogło...mam nadzieję, ze czekasz TAM na mnie z Sarusią....tak CIe kocham Maleńka......:(:(:(...
[IMG]http://www.sportowa-jedynka.yoyo.pl/archiwum/2008_2009/news/znicze.gif[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Konczy sie włąsnie kolejny rok bez Ciebie Kochanie Moje.....
Zaraz zacznie się kolejny....i tak juz będzie....bez Ciapulkli ale z Nia w serduszku...
Kocham Cię Skarbie....w tym roku, w nastepznym i przez kolejne stulecia...Kocham Cie i zawsze będe Cię kochala...jeszcze 30 sekund....
Jeszcze 20 sekund...
Jeszcze 10 sekund...
Już.....już mamy Nowy 2011 Rok...Bez Ciebie Ciapulinko Kochana Moja....bez Ciebie...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Tak dawno mnie u Ciebie Skarbusiu nie było............ALE CHYBA NIE MA DNIA, ŻEBYM O TOBIE NIE MYŚLAŁA:(:(:(
Bardzo, bardzo tęsknie..........:( Ani trochę mniej niż przed rokiem....
Mój Ty UKOCHANY, WIERNY PSIAKU..............

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gonia66']Tak dawno mnie u Ciebie Skarbusiu nie było............ALE CHYBA NIE MA DNIA, ŻEBYM O TOBIE NIE MYŚLAŁA:(:(:(
Bardzo, bardzo tęsknie..........:( Ani trochę mniej niż przed rokiem....
Mój Ty UKOCHANY, WIERNY PSIAKU..............[/QUOTE]



i ja też tu bywam, często o Ciapulce myślę.... i o moich ukochanych, które do niej dołączyły....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='danka4u1']Gonia, ja tutaj bywam, ale nic nie piszę, bo milczenie jest tak wymowne...cóż napisać? Wszyscy, których serce przeszło kiedyś z ukochanym psiakiem za TM, wiedzą o tym.[/QUOTE]

[quote name='mari23']i ja też tu bywam, często o Ciapulce myślę.... i o moich ukochanych, które do niej dołączyły....[/QUOTE]Kochane moje dziewczyny....bardzo Wam dziękuje, że tu zagladacie...że razem ze mną pamietacie o moim Skarbie...:( dziś mam smutny dzień ( matura synusia z matmy chyba sie nie udała)...cały dzien chodze i rycze po kątach...nawet nie przypuszczałam, ze tak mnie to dotknie...
Dlatego dziś , gdy myślę o Ciapulince, jeszcze bardziej serce mi rozrywa...dobrze, że mam Was...gdzies tam..ale wiem, że jesteście...i dziękuję:)
Kocham przeogromnie moją Salmusie...(bo Becia jest bardziej Marty niż moja a Sonia to bardziej Piotrka)...i im bardziej kocham Salmę, tym bardziej tęsknię za Ciapusią i mam wyrzuty sumienia, że tak bardzo mocno kocham Salmusie...ale my w domu wszyscy chyba mamy na jej punkcie bzika...a Ciapusię też kochali wszycy, ale tak mocno jak ja nikt Jej nie kochał...:(:(:(....ONA BYŁA TYLKO MOJA....

Link to comment
Share on other sites

Nie rycz Gonia. Matura z pewnością się udała, chociaż ja nie chciałabym za nic w świecie zdawać matematyki. To byłaby porażka:shake:
Rozumiem Cie, gdy piszesz, ze Ciapulinka to był TWÓJ PIES. Takim MOIM, tylko MOIM był mój poprzedni Filipek.
Obecny Oskar jest najukochańszy na świecie, ale to pies o kociej naturze. Chodzi własnymi drogami, obdziela łaskawie zainteresowaniem tylko tych, których chce w danej chwili, jesli ma na to ochotę...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='danka4u1']Nie rycz Gonia. Matura z pewnością się udała, chociaż ja nie chciałabym za nic w świecie zdawać matematyki. To byłaby porażka:shake:
Rozumiem Cie, gdy piszesz, ze Ciapulinka to był TWÓJ PIES. Takim MOIM, tylko MOIM był mój poprzedni Filipek.
Obecny Oskar jest najukochańszy na świecie, ale to pies o kociej naturze. Chodzi własnymi drogami, obdziela łaskawie zainteresowaniem tylko tych, których chce w danej chwili, jesli ma na to ochotę...[/QUOTE]
No więc właśnie....dlatego ból sie chyba tak naparwdę nie zmniejsza w ogóle...czasem tylko "zapominam"...tzn nie myślę...ale w sercu, głeboko CIĄGLE JEST TA SAMA RANA...:(:(...dlatego "niewiadoma" matura w połączeniu z wspomnieniem o Ciapuni....=potop...:(:(
CIapusia była ze mną od urodzenia..od pierwszego oddechu...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gonia66']No więc właśnie....dlatego ból sie chyba tak naparwdę nie zmniejsza w ogóle...czasem tylko "zapominam"...tzn nie myślę...ale w sercu, głeboko CIĄGLE JEST TA SAMA RANA...:(:(...dlatego "niewiadoma" matura w połączeniu z wspomnieniem o Ciapuni....=potop...:(:(
CIapusia była ze mną od urodzenia..od pierwszego oddechu...[/QUOTE]

kiedy wychowawca mojej córki zapytał: "kto zdaje maturę z mamematyki" i podniosła rękę moja "humanistyczna" Ania on na to: "ale ja pytałem poważnie"....
O ONA ZDAŁA !!!!! zdała właśnie z mamematyki, której nigdy nie lubiła, zdała , choć po egzaminie wydawało jej się, jak Twojemu synowi, że chyba jednak xle zrobiła zdając matematykę....
nie martw się, Goniu, będzie dobrze !!!!!

a co do tęsknoty, łez i pustki....

ta rana NIGDY się nie zagoi... wiem to od 11 lat.....
i choć w moim domu wciąż pełni psich cudownych istot, to i tak tęsknię za tą jedną, jedyną Mają.....
Kilerek swoją miłością jakby wypełnił tę pustkę, a teraz pustka jest podwójna, potrójna..... to przepaść - otchłań bólu, który na chwilkę "przysycha", by wciąż na nowo powracać....

i wciąż płaczę stojąc tam, gdzie pochowałam kiedyś Majeczke, potem Krecika, Charlisia, Ślepcia, Kilerka...obok szczeniaczka Bunia.....


_________________________
mam nadzieję, że nie czyta tego weterynarz S.G. lub jego pomocnik A., a jeśli czyta - niech daruje sobie pisanie kolejnego donosu - [U]na pochowanie mam urzędowe pozwolenie[/U] Powiatowego Lekarza Weterynarii !
a nawet, gdyby PLW pozwolenia nie wydał - MOJE PSY ZASŁUGUJĄ NA GROBY przy moim domu, a na utylizację - zasługujecie wy obaj !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Edited by mari23
Link to comment
Share on other sites

[quote name='gonia66']Kochane moje dziewczyny....bardzo Wam dziękuje, że tu zagladacie...że razem ze mną pamietacie o moim Skarbie...:( dziś mam smutny dzień ( matura synusia z matmy chyba sie nie udała)...cały dzien chodze i rycze po kątach...nawet nie przypuszczałam, ze tak mnie to dotknie...
Dlatego dziś , gdy myślę o Ciapulince, jeszcze bardziej serce mi rozrywa...dobrze, że mam Was...gdzies tam..ale wiem, że jesteście...i dziękuję:)
Kocham przeogromnie moją Salmusie...(bo Becia jest bardziej Marty niż moja a Sonia to bardziej Piotrka)...i im bardziej kocham Salmę, tym bardziej tęsknię za Ciapusią i mam wyrzuty sumienia, że tak bardzo mocno kocham Salmusie...ale my w domu wszyscy chyba mamy na jej punkcie bzika...a Ciapusię też kochali wszycy, ale tak mocno jak ja nikt Jej nie kochał...:(:(:(....ONA BYŁA TYLKO MOJA....[/QUOTE]

pamiętamy...... zaglądamy.....
Ciapuniu, Twoja Gonia nie może tu nic teraz napisać, więc my w jej imieniu zapewniamy Cię o Jej pamięci i tęsknocie

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE] [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/misc/quote_icon.png[/IMG] Zamieszczone przez [B]gonia66[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=19065164#post19065164"][IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/buttons/viewpost-right.png[/IMG][/URL]

Kochane moje dziewczyny....bardzo Wam dziękuje, że tu zagladacie...że razem ze mną pamietacie o moim Skarbie...:-( dziś mam smutny dzień ( matura synusia z matmy chyba sie nie udała)...cały dzien chodze i rycze po kątach...nawet nie przypuszczałam, ze tak mnie to dotknie...
Dlatego dziś , gdy myślę o Ciapulince, jeszcze bardziej serce mi rozrywa...dobrze, że mam Was...gdzies tam..ale wiem, że jesteście...i dziękuję:smile:
Kocham przeogromnie moją Salmusie...(bo Becia jest bardziej Marty niż moja a Sonia to bardziej Piotrka)...i im bardziej kocham Salmę, tym bardziej tęsknię za Ciapusią i mam wyrzuty sumienia, że tak bardzo mocno kocham Salmusie...ale my w domu wszyscy chyba mamy na jej punkcie bzika...a Ciapusię też kochali wszycy, ale tak mocno jak ja nikt Jej nie kochał...:-(:-(:-(....ONA BYŁA TYLKO MOJA....

[/QUOTE]

Na pewno bardzo trudne jest pożegnać ukochanego psa. Ale nie miej wyrzutów sumienia, że poza nią kochasz inne psy. Może to Ci troche pomoże się z tym uporać. Ale na prawdę taka est prawda.

[IMG]https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/541965_175023282623499_144854758973685_247244_1237289336_n.jpg[/IMG]

Ona za tęczowym mostem ma wszystko to czego potrzebuje i na co zasługuje. Ma twoją miłość twoją pamięć i zero trosk. Da nas to straszny cios utrata psa. Ale im po drugiej stronie wcale nie ma źle... nie smuć się :*

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Baski_Kropka']Na pewno bardzo trudne jest pożegnać ukochanego psa. Ale nie miej wyrzutów sumienia, że poza nią kochasz inne psy. Może to Ci troche pomoże się z tym uporać. Ale na prawdę taka est prawda.

[IMG]https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/541965_175023282623499_144854758973685_247244_1237289336_n.jpg[/IMG]

Ona za tęczowym mostem ma wszystko to czego potrzebuje i na co zasługuje. Ma twoją miłość twoją pamięć i zero trosk. Da nas to straszny cios utrata psa. Ale im po drugiej stronie wcale nie ma źle... nie smuć się :*[/QUOTE]

zza łez klawiaturę ledwie widzę.....za to moje ukochane widzę za TM....


wydrukuję ten testament.... jest ktoś, komu go muszę doręczyć.....
będzie płakała, wiem..... ale może wreszcie otworzy serce i dom dla jakiejś buedy.....

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

[quote name='gonia66']No więc właśnie....dlatego ból sie chyba tak naparwdę nie zmniejsza w ogóle...czasem tylko "zapominam"...tzn nie myślę...ale w sercu, głeboko CIĄGLE JEST TA SAMA RANA...:(:(...dlatego "niewiadoma" matura w połączeniu z wspomnieniem o Ciapuni....=potop...:(:(
CIapusia była ze mną od urodzenia..od pierwszego oddechu...[/QUOTE]

to już trzecia rocznica minęła......
Gonia nieobecna, więc ja zapalam 3 świeczki

[*]
[*]
[*]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...