Jump to content
Dogomania

Przepuklina u starego psa


caelestis

Recommended Posts

Witam
Mam 4 jamniory i jakiś tydzień temu u jednego z nich (12 lat) pod odbytem pojawiło się dziwne, miękkie zgrubienie. Wet po "obmacaniu" psa stwierdził, że to przepuklina i trzeba jak najszybciej operować, bo może "wypaść" pęcherz moczowy i wtedy będzie dopiero problem. Podsumował, że ten zabieg będzie kosztował 450 zł.
Czy taka cena jest normalna za taki zabieg, czy mam "iść" gdzie indziej?
No i jak pies może znieść ten zabieg, bo wkońcu ma 12 lat?
Macie jakieś rady, bo strasznie się boję o mojego niuniusia :sad:

Link to comment
Share on other sites

przepuklina okolicy odbytu to nie jest dramat i tragedia, ale zabieg powinien sie odbyć, później będzie tylko trudniej niebezpieczniej i drożej.
Jeśli chodzi o wiek to wiek nie determinuje możliwości przeprowadzenia zabiegu tylko stan zdrowia.
Jeśli z serce, wątrobą i nerkami wszystko ok to rób zabieg.
Cena nie jest z kosmosu, może znajdziesz kogos kto zrobi to za 300zł, ale jeśli masz zaufanie do tego lekarza to lepiej jemu powierz tą sprawę.
Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Zaufania JESZCZE nie mam, bo to dość nowa lecznica, a pojechałam tam, bo była niedziela, a oni są otwarci 24/7 :roll:
Pies ma padaczkę, ale "ataków" już nie było przez jakieś 6 m-cy. Reszta jest o.k.
Zabieg wykonam napewno, tylko mam teraz jeszcze coć "ciężkiego" na głowie i zastanawiam się, czy pies może poczekać 2 tygodnie :???:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...