Jump to content
Dogomania

Klubowa wystawa - Soskut/Węgry, 01.05.2005 r.


Asiaczek

Recommended Posts

W dniu 01.05.2005 r. w m-ści Soskut/Węgry odbędzie się wystawa klubowa ras psów podlegającym coursingom. Jak się okazało, basenji również podlegają tej próbie pracy(?) i dlatego (również po rozmowie z p. Miklosem Levente z Węgier) zgłosiłam moje baski na tę wystawę. Ponieważ nie mam preferencji sędziowskich, i tym razem nie znam obsady sędziów na tę wystawę. Ale po powrocie - napiszę dokładnie, kto sędziował.
Kto chce znać stawkę swojej rasy - piszcie.
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

to się spotkamy :D i to na tym samym ringu

[b]Mr Markku Mähonnen (FIN):[/b] Greyhound, Deerhound, Irish Wolfshound, Sloughi, Azawakh, Chart Polski, Galgo Espanol,Cirneco dell’Etna, Podengo Portugues, Podenco Canario,

[b]Mr Steven Seymour (AUS):[/b] Afghanhound, Italian greyhound, Borsoi, Saluki, Whippet, Basenji, Pharaohound, Podenco Ibicenco,

Link to comment
Share on other sites

Nikt nie chce ode mnie stawki swojej rasy, to z "reporterskiego obowiązku" napisze jak wypadły zaprzyjaźnione psiaki na Klubowej Wystawie w Soskut:
Sędziowało nas 2 sędziów: Marku Mahonnen/Finlandia i Steven Seymour/Australia. Dla mnie ważne było, że będę miała ocenę od sędziego australijskiego.
Teren - wspaniały, aż się chciało połazić z psiakami, a nawet spuścić ze smyczy nasze pupilki i patrzeć, jak hasają. Teren, oprócz tego, że wspaniały, to jescze olbrzymi i praktycznie dostępny dla nas-wystawców. Bo tak wogóle, to jest to teren klubu jeździeckiego w Soskut.
Zgłoszonych było 116 psiaków z 11 ras.
Sędziowanie odbywało się na 2 ringach.

A oto moje i zaprzyjaźnionych psiaków osiągnięcia:
Chart afganski - FLIBBERTIGIBBET Varius Avis - III dosk.,
Chart polski- ALEX Wodne Oczko - Zw. Klubu'05, [b]BOB[/b]
Chart polski - SMUGA SOLA Ksenas - Zw. Klubu '05.
Basenji - FARIQUE FOR CHRISTMAS EVE Asiaczek - Vice Zw.Klubu'05,
Basenji - FELMERIA FOR CHRISTMAS EVE Asiaczek - Zwyc. Klubu '05, [b]BOB[/b]
Basenji - [b]Najlepsza para hodowlana (I miejsce).[/b]
Basenji - II miejsce - Grupa hodowlana.

Uważam, że jak na naszą b.skromną reprezentację z PL, osiągnięcia nie są najgorsze. Każdy Zw. Klubu (pies + suka) otrzymali pamiątkowe tablice, a każdy uczestnik wystawy pamiątkowy breloczek do kluczy. Będzie na co patrzeć w domu i wtedy bardzo łatwo będzie nam się przypominało o tej minionej już wystawie.

Pogoda dopisała, chyba nawet za bardzo, bo niektórzy (np. ja) z nas maja z lekka popalone karki. Ale cóż wymagać - temperatura wynosiła 25 stopni C! Toż to było lato w pełni.

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...