Jump to content
Dogomania

15.05.05 Jelenia Góra


maga18

Recommended Posts

[quote name='Ania&Carmen'][quote name='Ania&Carmen']A ja mam pytanie. Dzisiaj w konkurencjach finałowych był wybór Najlepszego Psa Myśliwskiego Użytkowego. Czy każdy pies z I lokatą i oceną doskonałą w klasie użytkowej może iść do takiego wyboru, czy tylko te psy, które otrzymały CWC?
I może ktoś wie kto wygrał tą konkurencje.[/quote]
Naprawde nikt nie wie :([/quote]

Udział w wyborze najlepszego psa uzytkowego to nic innego jak zwyciezcy klas uzytkowych w swoich rasach :D

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 126
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Yoshko']czy mogę prosić stawkę jamników krótkowłosych standard[/quote]

znam ten ból, jak word przez neta sie otwiera, wiec napisze stawke :D

psy/mlodziez
Lomze Deribas HILTON HOLLIDAY

championy
GLENNY Cheiron Bohemia

suki/otwarta
WYDRA od Kordegardy

championy
MARA z Poschingeru

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sh_maniak'][quote name='Ania&Carmen'][quote name='Ania&Carmen']A ja mam pytanie. Dzisiaj w konkurencjach finałowych był wybór Najlepszego Psa Myśliwskiego Użytkowego. Czy każdy pies z I lokatą i oceną doskonałą w klasie użytkowej może iść do takiego wyboru, czy tylko te psy, które otrzymały CWC?
I może ktoś wie kto wygrał tą konkurencje.[/quote]
Naprawde nikt nie wie :([/quote]

Udział w wyborze najlepszego psa uzytkowego to nic innego jak zwyciezcy klas uzytkowych w swoich rasach :D[/quote]
Tyle to ja wiem :)
Tylko, że moja goldenka dostała doskonałą i I miejsce w klasie użytkowej. Niestety nie dostała CWC :( chociaż w opisie miała same superlatywy :niewiem: , obawiam się, że niestety dlatego bo troche się przestraszyła sędziny jak ta jej chciała zęby oglądnąć.
Sędzina nie poinformowała mnie o wyborze najlepszego użytka, dlatego nie wiem czy poprostu zapomniała, czy nie kwalifikowaliśmy się do tego wyboru. :hmmmm:

Link to comment
Share on other sites

Ja ci nie pomoge, bo u mnie w rasie nie ma klasy uzytkowej i nie wiem czy w rasie sie wybiera tak jak NJwR czy NSzwR tak samo naj uzytka, spytaj na którejs z grup wsród których ta klasa występuje.
Albo zobacz w katalogu, bo czesto sa objasnienia konkurencji finałowych :D

Link to comment
Share on other sites

nie chcialabym pomieszac ale prawdopodobnie najlepszych uzytkiem mysliwskim zostal bardzo ladny gonczy polski,,,,,,mowie to na 89 %
Do wyboru wchodzily psy jak mowiono przez glosniki ,zwyciezcy klasy uzytkowej (oznacza to wiec ,ze mogly bra w tym udzial psy z lokata 1 ocena doskonala,niekoniecznie z CWC).
CO DO BEARDED Collie mialam okazje go ogladac jak czekal na finaly-jasny pies z pociesznym nosem w kolorze kawa z mlekiem ( podrapanym).Jak dla mne bez obrazy sprawial wrazenia niedomytego .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aluzja']
Do wyboru wchodzily psy jak mowiono przez glosniki ,zwyciezcy klasy uzytkowej (oznacza to wiec ,ze mogly bra w tym udzial psy z lokata 1 ocena doskonala,niekoniecznie z CWC).
[/quote]
I tak też myślałam. Tylko, że zobaczyłam dopiero w domu, że wogule takie wybory były. :-? A sędzina jak widać nie raczyła mnie o nich poinformować, zresztą czego wymagać od osoby, która w Opolu, po ogłoszeniu zwycięsców jednej z konkurencji finałowych, poszła sobie i zapomniała wręczyć pucharów :evilbat:

Teraz będe żałować przez tydzień, że nie poszliśmy na te wybory :( szczególnie, że bardzo ładny pies goldena tez nie brał w nich udziału.

Link to comment
Share on other sites

Sznaucery miniaturowe pieprz i sól:
Psy:
pośrednia:
DON WALENTY Piwowar
otwarta:
CLIPPER Rezlark
JORDANO Ventimiglia Astronaut

Suki:
szczenięta:
FOR-GOLDI z Makdani
młodzież:
ATLANTA
pośrednia:
GARDENIA Mengo Celebratoion
GRACE KELLY z Marzemu
KARLOTTA von Bluhnchen
SILVER AdZENTURE Asketila
otwarta:
ARISA Art-medium
chempionów:
ANTOINETTE MARIE Quattrocento

Link to comment
Share on other sites

Australian Cattle Dog:
Psy:
szczenięta:
DOUBLE MOKI CINDERELLA'S RANCH

pośrednia:
ARROGANT VIEW Shamanrock

Suki:
szczenięta:
ASOCJACJA DINKI Blue Heeler

młodzież:
ABYGAIL Z Paleolitu

chempionów:
BLUEBIRD des Poenjaap


Rhodesian ridgeback:
Psy:
młodzież:
BELLANGHARI BANEH SANGIRAA

otwarta:
CENT Africka zare

Suki:
otwarta:
BONNA AXA Okmis

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dzidtka'][quote name='Ania&Carmen']Lhasa apso- był cały jeden :)
Pies, klasa młodzieży: KJI TSCHUNG VEDANI VAJU
[/quote]

bardzo dziękuję a mogłabyś mi napisać gdzie ten pies mieszka ? chyba nie w Polsce i po jakich jest rodzicach ?, z góry dzieki[/quote]

urodzony 05.07.2004
ojciec: KJI TSCHUNG TSCHUNG MOMO
matka: KJI TSCHUNG TSCHUNG NANDI
hodowca: Iris Kamp
właściciel: Heike Zornow, Niemcy

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...