Jump to content
Dogomania

Moje Kochane ruskie misie:)


Olcia

Recommended Posts

[quote name='Olcia']nie rozróżniam kolorów:):)

jutro wybieramy się do zoo na wycieczkę oby tylko nie padało[/QUOTE]

Słuchaj poważna sprawa dziś moja piszcząca karta jęczała i sapała czy możesz jej nie zauważyć :D

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

dzień dobry kochane:)

żadna dzisiaj nie mam zamiaru bawić się żadną stękającą kartą:)

po niedzielnych wrażeniach z zoo:

Alan nie przepada za małpami zrobił minę pt. weź mnie stąd zabierz bo śmierdzi:)
a przy słoniach stwierdził że idzie spać:)
i tak się zakończyła wizyta w zoo bo zaczęło potwornie padać:(

Link to comment
Share on other sites

tak tak Maga Ty na motocyklu a moja mama zabrała się za mycie okien czyli standart:):)

wczoraj się wściekłam przyszedł termin kolejnej rozprawy tego mojego cholernego rozwodu i kur...... mać dopiero na 6 lipca szkoda że nie w ogóle za rok....
szkoda tylko że to pierwsze urodziny Alana

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Olcia']po niedzielnych wrażeniach z zoo:

Alan nie przepada za małpami zrobił minę pt. weź mnie stąd zabierz bo śmierdzi:)
a przy słoniach stwierdził że idzie spać:)[/QUOTE]

haha...Gerard też był w zoo (a raczej rodzice G. :evil_lol:) i wogóle nie chciał spać na spacerku, BO MU ŚMIERDZIAŁO :evil_lol: i co chwila robił minki obrazujące smrodek :diabloti: poszedł spać dopiero w samochodzie :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

kocha kocha tylko miałam trochę wolnego więc brak kompa, a na dworzu ciepło więc po pracy siedzimy cały dzień na dworzu, bo z młodym nie da rady wysiedzieć w domu, bo doszłam do wniosku że moje mieszkanie nie jest przystosowane do mego syna Alana:)

Link to comment
Share on other sites

pobyt na działce okazał się jedną wielką porażką z tego powodu że Alan pcha wszystko do swojej japy i po najedzeniu się liści zaczął się dławić, jeszcze bardziej go trzeba pilnować niż w domu

ps. właśnie u mnie zaczął padać ŚNIEG

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Olcia']pobyt na działce okazał się jedną wielką porażką z tego powodu że Alan pcha wszystko do swojej japy i po najedzeniu się liści zaczął się dławić, jeszcze bardziej go trzeba pilnować niż w domu

ps. właśnie u mnie zaczął padać ŚNIEG[/QUOTE]
hahahhahahahhahahhaha biedne dziecię hahahahhahaa sory ale póki mój jest leżąco obracajacy się to bawia mnie historię pt: on zjadł pół kwiatka i ogon psa hahahahha

jaki śnieg!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Olcia']a tak kiedyś się zastanawiałam jak dziecko się dusi jaka jest reakcja, a teraz już wiem i nie trzeba się reakcji uczyć, tylko ona sama się ujawnia

tak na mokotowie pada śnieg[/QUOTE]

na bielanach świeci słonce ale już czekam opadów kurde bele!

my dławienie przechodziliśmy bardzo często jak jasiek miał krótki język okropność a teraz a teraz jest super i nigdy więcej takich rzeczy hahaha

Link to comment
Share on other sites

U mnie dzisiaj padał taki grad, że zstanawialam się czy mi szyby wybije :roll:
Superwiosna z przymrozkami, 7C w dzień i ogólna dupa :angryy:
Co do łona przyrody, to ja też nie mogę Tadzia z oka spuścić, no ale z drugiej strony i tak bym nie mogła... To jednak nie dom, w dodatku ja mam wielką wodę w ogrodzie :roll:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

[FONT=Arial][COLOR=Navy][B]Olcia , a WY gdzie :hmmmm:

a teraz poślizg 5 dniowy :roll:[/B][/COLOR][/FONT]


[CENTER] [SIZE=6][COLOR=Red]Alanku ...spóźnione życzonka z okazji 1 URODZIN



[/COLOR][/SIZE][IMG]http://img.epuls.pl/klubowe/1531/1531869_l/user/misiu.jpg.jpg[/IMG]
[SIZE=6][COLOR=Red]
[/COLOR][/SIZE][/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

[FONT=Arial][COLOR=Navy][B]:hmmmm: Olcia ...czy ty przypadkiem nie masz urodzinek ??? Jeśli tak to

[/B][/COLOR][/FONT] [CENTER][FONT=Arial][COLOR=Navy][B] [SIZE=3][COLOR=Blue]100 lat w zdrówku i pogodzie ducha :multi:

[/COLOR][/SIZE][/B][/COLOR][/FONT][IMG]http://www.domowyogrod.com/img/kwiaty_letnie2.jpg[/IMG]
[FONT=Arial][COLOR=Navy][/COLOR][/FONT][LEFT][FONT=Arial][COLOR=Navy][B]i napisz czasem coś tutaj ;)[/B][/COLOR][/FONT]
[/LEFT]
[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Potrzebuje pomocy,przy identyfikacji. Czy to czernysz?

Przemiły misiek,łagodny,pogodny. Oczywiscie w schronisku. I drobny szczegół-niewidomy,bo przyszedł z stanem oczu masakrycznym-jedna wielka ropa i trzecia powieka zasłaniajaca całe oko,zapalenie nieleczone od miesiecy,chyba juz nie odzyska wzroku. Pies radzi sobie dobrze,chociaz widac,ze to dla niego niekomfortowe i nie jest pogodzony z kalectwem. Nie sprawia najmniejszych problemów opiekunom,ani wolontariuszom,kazdy moze wejśc i zabrac Wowe na spacer.

Załozycielko watku,przepraszam,ze na Twoim fotoblogu,jakby,co to zedytuje post. Nie ma po prostu działu czernysze w potrzebie,nie mam gdzie zapytać.

[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/328/64e58f866eed21e0med.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...