Jump to content
Dogomania

Moje Kochane ruskie misie:)


Olcia

Recommended Posts

  • Replies 4.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='PIKA']Bozesztymoj.. ja chyba trafilam na siakies mamusiowe forum :cool1:
Już wiem, czemu ta dogomania taka biala się zrobiła.. sterylna :diabloti:[/QUOTE]


a ja Ciebie szukam zawsze co na spacerze w parku jestem, ale jakoś nie mogę się Ciebie dopatrzeć

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Olcia']a ja Ciebie szukam zawsze co na spacerze w parku jestem, ale jakoś nie mogę się Ciebie dopatrzeć[/QUOTE]
Bo ja już tam nie latam, teraz wolę na Forty podjechać :) Ale jak powiesz, kiedy będziesz to podejdę :p

(Musicie kliknąć pod oknem odpowiedzi, "Opcje zaawansowane" i tam bedziecie mieć emotki )

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Olcia']dobra dobra juz się nie wykręcaj kiedy idziemy na spacer to przyjade do Iwony, Iwona ma westa:)[/QUOTE]
Mnie wsio ryba kiedy.... tylko ktoryś dzień w ten weekend mam niepewny..
Fajnie, ze Iwona ma westa... po zabawie z Hipolitem będzie miala mokrego westa i już nie takiego bielutkiego :roflt: wam tez radze ciuchy p/glutowe założyć :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Olcia']Maga ja dużo nie przytyłam, ale za to do tej pory nie udało mi się zgubić(wściekłość) też nie działają gó...emotki[/QUOTE]

[B]ja przytylam dużo, większość zgubiona, ale zostało conieco (WŚCIEKŁOŚĆ).[/B]


[quote name='Olcia']a ja Ciebie szukam zawsze co na spacerze w parku jestem, ale jakoś nie mogę się Ciebie dopatrzeć[/QUOTE]

[B]Olcia, to gdzie ty mieszkasz? Bo ja na Żoliborzu nader często bywam .... (EMOTKA ZACHĘCAJĄCA)[/B]

[quote name='malawaszka']ehh już Wam zazdroszcze :([/QUOTE]

[B]a czy mnie też będziesz zazdrościć? (EMOTKA DIABEŁ)[/B]

[B]ps. czy jak klikacie w opcje zaawansowane, to wam się otwiera okna do pisania? Bo mnie nie (WŚCIEKŁOŚĆ)[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Olcia']Maga ja mieszkam na Targówku, a moja bratowa na żoliborzu tzn. to chyba bielany nie znam się:) i bardzo często tam jestem z nudów:)[/QUOTE]
to jak będziesz u bratowej to zapraszam do mnie tak z nudów - masz szansę spotkac u mnie Matke i Bliźniaka mojego nienarodzonego dziecka :D
[quote name='Olcia']a tak wogóle to nie śpie od 3 (wnerw)[/QUOTE]

ja od 4 czemu nikt mi nie wspomniał o bezdechu w ciąży!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

[quote name='Olcia']jak to zrobić żeby w podpisie był tytuł a nie cały link ???[/QUOTE]
nie wiem

hej czy twoje psy też miały takie jazdy z przytulaniem sie do ciebie?? Szpilka jest nie do zniesienia!!!! łazi za mną ociera się leży na posłaniu i gapi sie na mnie...........teraz leży mi na laptopie jak wstanę i wyjde pójdzie za mną!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Olcia']Maga ja mieszkam na Targówku, a moja bratowa na żoliborzu tzn. to chyba bielany nie znam się:) i bardzo często tam jestem z nudów:)[/QUOTE]

[B]noo, to na jakis spacerek mozemy sie umówic :cool3:[/B]
[B]ja mieszkam w Pierdach, od strony Tarchomina wjezdzam do wawy, do której często się wybieram, bo umieram z nudów na swoim zadupiu.[/B]
[B]Nie wiem tylko czy jesteś przygotowana na ekstremum, bo Tadzio potrafi wrzeszczeć, potem z wysyłku zasnąć, a potem znowu wrzeszczeć :evil_lol:[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dbsst']
hej czy twoje psy też miały takie jazdy z przytulaniem sie do ciebie?? Szpilka jest nie do zniesienia!!!! łazi za mną ociera się leży na posłaniu i gapi sie na mnie...........teraz leży mi na laptopie jak wstanę i wyjde pójdzie za mną!!![/QUOTE]

haha czy to znaczy, że od dwóch lat jestem w ciąży??? :mdleje: Pepa też tak ma a teraz jeszcze Marcel - mam dwa cienie :roflt:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...