Jump to content
Dogomania

Moje Kochane ruskie misie:)


Olcia

Recommended Posts

[quote name='Olcia']
[IMG]http://img405.imageshack.us/img405/8611/milh.jpg[/IMG][/QUOTE]


[B]Tadzio już nie lubi maty :cool1:[/B]
[B]Lubił jakieś 3 tygodnie tylko :cool1:[/B]

[B]W sumie jakby na to spojrzeć, to ja też się wysypiam, bo T budzi się raz - jeżeli nie wliczę karmienia o 23.30. Butlą :diabloti:[/B]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Waszunia nie wiem jak Luna traktuje Twoje siostrzane panienki , ale moja greta nie przepadała za dziećmi odkąd dostała parasolką od Zuźki praktycznie jako szczeniak, nadir też oberwał od Kacpra i jak przychodzą co jakiś czas to mają do nich dystans, a jak dzieciaki spędzają wakacje na działce to psy też zupełnie inaczej na nie reagują, teraz greta przez 3 tygodnie jest u mojej bratowej i nawet nie wiesz jakie było moje zdziwienie ,że zuźka odprowadzała mnie do samochodu z gretą i greta nawet nie próbowała wskoczyć do samochodu tylko wróciła grzecznie z Zuźką do domu, a mnie miała kompletnie w nosie:), jedyne co to niestety tęskni za nadirem a nadir za nią bo obydwa burki wyją jak zostają same w domu, co do tej pory się nie nigdy nie zdażało jako zostawały same w domu. Więc jak dorobisz się swoich bliźniaków, być może luna się zniemi dla swoich dzieci:), ale jedyny sposób na to to szybko sprawdzić:):evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Olcia']Waszunia nie wiem jak Luna traktuje Twoje siostrzane panienki , ale moja greta nie przepadała za dziećmi odkąd dostała parasolką od Zuźki praktycznie jako szczeniak, nadir też oberwał od Kacpra i jak przychodzą co jakiś czas to mają do nich dystans, a jak dzieciaki spędzają wakacje na działce to psy też zupełnie inaczej na nie reagują, teraz greta przez 3 tygodnie jest u mojej bratowej i nawet nie wiesz jakie było moje zdziwienie ,że zuźka odprowadzała mnie do samochodu z gretą i greta nawet nie próbowała wskoczyć do samochodu tylko wróciła grzecznie z Zuźką do domu, a mnie miała kompletnie w nosie:), jedyne co to niestety tęskni za nadirem a nadir za nią bo obydwa burki wyją jak zostają same w domu, co do tej pory się nie nigdy nie zdażało jako zostawały same w domu. Więc jak dorobisz się swoich bliźniaków, być może luna się zniemi dla swoich dzieci:), ale jedyny sposób na to to szybko sprawdzić:):evil_lol:[/QUOTE]

no niestety Luna użarła już kilka razy Oliwię... niby na dworze się bawią i jest ok, ale w domu Lunkowe pilnowanie swojego miejsca i innych pierdół jest okropne... jest już drugie dziecko w dmu a ona prawie nic lepiej... niereformowalny przypadek... po prostu musimy uważać zeby mała teraz nie pchała sie do Luny i nauczy się tak jak Oliwia jak postępować z małym snobkiem

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...