Jump to content
Dogomania

Moje Kochane ruskie misie:)


Olcia

Recommended Posts

  • Replies 4.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Alicjarydzewska']Zabiera mi dziecko na basen i przywozi całe niepodtopione :o :lol:[/quote] Znaczy opiekuńczy :roll: Alicja, tak muszę z Ciebie te informacje wyciungać, jakbyś od razu nie mogła powiedzieć jaki on :-?
Mam nadzieję, że Olcia doceni moją harówę :roll: Niedługo będzie 8)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='adda']Robotę to ja Ci mom :roll: I zaniedługo bendem musiała się zmyć na czas jakiś :roll:
No i dziurska trza zasypać :D[/quote]

ooo czyzby TZ kupil Ci wiaderka w nagrode :lol: no noszenia piachu ze dziury bedziesz zasypywac

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Olcia']no no cofam moje ostatniego posta u Addy w topicu
Adda twoje starania doceniam bardzo normalnie bede prasowac u Ciebie do konca swoich dni ale pod warunkiem ze kawaler okaze sie ok :D[/quote] A bo ja sobie właśnie przypomniałam, że mam dla Ciebie w zapasie następnego kawalera :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Olcia']ooo czyzby TZ kupil Ci wiaderka w nagrode :lol: no noszenia piachu ze dziury bedziesz zasypywac[/quote] E tam, łopatą przerzucę, trochę się obawiam, żeby kundle gir nie połamały :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='adda'][quote name='Olcia']no no cofam moje ostatniego posta u Addy w topicu
Adda twoje starania doceniam bardzo normalnie bede prasowac u Ciebie do konca swoich dni ale pod warunkiem ze kawaler okaze sie ok :D[/quote] A bo ja sobie właśnie przypomniałam, że mam dla Ciebie w zapasie następnego kawalera :lol: :lol: :lol:[/quote]

dawaj dawaj

Link to comment
Share on other sites

Warszawianka /suczka/była wielce OK ,ale zleksza zwariowana.
Wskakiwała do wody a nie umiała pływac ,za piłką skoczyła w podziemne przejście /i nic jej sie nie stało/potrafiła 4 godz. siedzieć przed szafą na której leżała piłka ,na parkingu przelatywała przez samochody które miały otwarte drzwi itp.Fajna była.Boxerka.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicjarydzewska']Adda ,ale się wcięłaś .To ta twoja robota ,a ty mnie tu wiaderkiem oczy zasypujesz. :o :-?[/quote] Przeca napisałam: [b]w zapasie[/b], Twój ma pierwsze pierwszeństwo :lol: I tak ma fory, bo Ślunzak 8)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...