Jump to content
Dogomania

Nocne wycie!


Demon994

Recommended Posts

Witam!
Mam pewien problem. Mój 17-miesięczny pies husky, Demon, od kilku nocy wyje. Tej nocy wył bez przerwy całą noc. Nie pomaga rozmowa z nim, wymęczenie go wieczorem, ponieważ pies i tak wyje w nocy a rano dopiero kładzie się spać. Co robić?

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Gdyby to było w domu, a tym bardziej przy łóżku to bym chyba zwariował... Najprościej - na podwórzu. Nie wiem co się dzieje - pies prawie nigdy nie jest wiązany, ma dużo miejsca do biegania, zawsze zostaje wymęczony przed snem, poza tym prawie cały dzień jest ktoś z rodziny przy nim (czy to ja, czy to moi rodzice itd.). Być może to jest taki okres, że pies musi sobie powyć, lecz ja współczuje sąsiadom (są tolerancyjni, i wycie w ciągu dnia im nie przeszkadza, ale nie chcę żeby się skarżyli na nocne wycie). Dziś w nocy było w miarę spokojnie (pies wył tylko kilkanaście minut), a rano też kilka razy mu się zdarzyło, głównie z tego powodu, że mój tato wyjechał w jakiejś tam sprawie. Nie chcę aby takie wycia się powtarzały - są na to jakieś sposoby?

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Tak, tak, tak... do domu... to poradzą Ci wszyscy. Rozumiem waszą miłość do psów, ale nieraz jest tak że pies jest potrzebny w ogrodzie, przy domu do pilnowania także nocą. Nie wysyłajcie Demona994 zaraz z psem do domu tylko poznajcie jego sytuację ....

Demin994 - wyjaśnij o co chodzi z tatą, bo nie zrozumiałam, pies wył bo tata wyjechał, czy przestał wyć po wyjeździe taty?

Sprawdź ważną rzecz, musisz poobserwować czy podczas nocy "z wyciem" nie ma pełni księżyca? Moje dwa psy wyły w pełnię jak szalone, po pełni spokój i cisza.

Jeżeli to pies a nie suczka, sprawdź czy w tych dniach jakaś suczka nie domaga się pieszczot Twojego pieska pod płotem...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...