Jump to content
Dogomania

Szczeniaki do oddania . mają domy


drapieznik

Recommended Posts

Do oddania sa 4 sposrod 5 szczeniakow. Wsrod nich 1 pies i 3 sunie. Matka - bernardynka bez rodowodu, ojciec - amstaf. Pieski mieszkaja w Rosciszowie /k. Pieszyc/. Zainteresowanych prosze o kontakt na e-maila: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]

link do zdjec pieskow:
[URL="http://www.flickr.com/photos/agataloskot/sets/72157621777892803/"]Psiaki do oddania! - a set on Flickr[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Co za dziwaczne skojarzenie :shake: Na zdjęciu widzę kojec, więc rozumiem, że te szczeniaki to nie wpadka tylko celowe zamierzenie? No cóż, życzę im, żeby znalazły odpowiedzialny dom... Będzie ciężko, bo ludzie uważają asty za morderców a beny za olbrzymy. Mam nadzieję, że nie uznają,że takie szczeniaki to tylko na łańcuch... Mają jakieś ogłoszenia pieski? Przydałoby się trochę informacji o nich, w jakim są wieku, czy umieją się załatwiać na podwórku itd.

Link to comment
Share on other sites

Moje drogie, nie oceniajcie pochopnie...!

Z tego co wiem to ci ludzie przygarneli na firme blakajaca sie sunie i niestety nie dopilnowali to raz a dwa nawet nie znacie ludzi ani firmy a juz komentarz typu:
"życzę żeby psy nie trafiły do takiego domu w jakim są teraz.." jesli mieszkasz drzwi w drzwi i masz dowody to rzucaj kamieniem ale tak... troche serca

nie popieram bron boze bezmyslnosci i durnego rozmnazania zwierzecych nieszczesc!

sama mam/mialam suczki i zawsze byly dopilnowane...

ale zamiast checi pomocy -> kiwanie glowa - ja tez sie wsciekam ale staram sie pomoc i edukuje...

[COLOR=#000000]najnowszy news sprzed chwili: wszystkie pieski znalazly dom a sunie-matke bede chcieli wysterylizowac...


[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Fajnie, że sprawa się tak skończyła :p Ale (przepraszam za nieufność, ale to wyuczone) mam nadzieję, że te domki od szczeniaków są odpowiedzialne, nie wzięły psów bo "będą groźne i będą strzec domu i odstraszać"... Ale cóż, teraz to i tak już po ptakach. Cieszę się, że sunia będzie wysterylizowana :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...