Jump to content
Dogomania

III OGÓLNOPOLSKI ZLOT DOGOMANIAKÓW


00000

Recommended Posts

Tak Oleq dobrze myslisz :lol: Ale nie, ja sie nie damja wezme psa/y ze sobą 8) :lol: [size=2]jak pojade.... :roll:[/size]

poklepajki :lol: (pozdrówki :evilbat: )

P.S. Kto mie zaadoptujeeee???? Ja nie będe uciązliwa-możecie mnie miec gdzieś-byle by tylko rodziców okiwać ;-)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Aga&Czips']Ja też kcem do Was na zlocik :(


AnTu-gdzie ty się podziewałaś? :o Ruski rok Cie nie widziałam :wink:[/quote]

a bylam i tu i tam :wink:
jak sie faceci w domu do kompa dorwa to nie jest tak latwo do niego spowrotem dostac..
a teraz mnie jakis wirus zlapal :x

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Olcia']Malawaszka musisz koniecznie przyjechac bo specjalnie dla Ciebie greta jest ogolona na lyso:), nadir troche zarosniety zostal, a ja wstydze sie z nimi teraz wychodzic:)[/quote]

Z Gretą też bym sie wstydziła :wink:, ale Nadir pieknie obcięty :lol:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ludek'][quote name='Olcia']Malawaszka musisz koniecznie przyjechac bo specjalnie dla Ciebie greta jest ogolona na lyso:), nadir troche zarosniety zostal, a ja wstydze sie z nimi teraz wychodzic:)[/quote]

Z Gretą też bym sie wstydziła :wink:, ale Nadir pieknie obcięty :lol:.[/quote]

no bez takich mi tu dzisiaj mi pan powiedzial ze mam piekna sznaucerke tylko ma za bardzo zarosnieta glowe:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AnTu'][quote name='wini']A moze tak cos wiecej bo ja tutaj na swierzo i za bardzo nie wiem o co chodzi :roll:[/quote]

oo ktos sie tematem zainteresowal?? ee chyba niee :P[/quote]

A no sie zaintresowałem a reczej mysle :roll:

A co nie ????????? 8)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AnTu'][quote name='Pagaj'][quote name='AnTu']a mnie kto wpisal na liste?? :evil:[/quote]
JA[img]http://manu.dogomania.pl/emot/jezyk1.gif[/img][/quote]

nie narazaj sie :P[/quote]
A co, może czekolada nie smakowała??[img]http://manu.dogomania.pl/emot/chytry.gif[/img]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pagaj'][quote name='AnTu'][quote name='Pagaj'][quote name='AnTu']a mnie kto wpisal na liste?? :evil:[/quote]
JA[img]http://manu.dogomania.pl/emot/jezyk1.gif[/img][/quote]

nie narazaj sie :P[/quote]
A co, może czekolada nie smakowała??[img]http://manu.dogomania.pl/emot/chytry.gif[/img][/quote]

a smakowala :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wini']A moze tak cos wiecej bo ja tutaj na swierzo i za bardzo nie wiem o co chodzi :roll:[/quote]
Winniczku ( 8) )to proste.Raz w roku ogranizuje sie ogolnopolski zlot ludzi z forum (cos a'la sabat czarownic :wink: )w jedno miejsce,gdzie potem pijemy (aczkolwiek nie wszyscy,bo ja np.nie pijam),gadamy,smiejemy sie i kradniemy harcerzom (a raczej psudo harcerzom,bo co to za harcerzy co flagi odebrac niechcieli.....) flagi,rozmontowujemy im obozy i po prostu jednym slowem sie szlajamy po nocach jak mendy spoleczne.Jasnie i klarownie wylozone ? :drinking:


:wink: :wink: :wink:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='carragan'][quote name='wini']A moze tak cos wiecej bo ja tutaj na swierzo i za bardzo nie wiem o co chodzi :roll:[/quote]
Winniczku ( 8) )to proste.Raz w roku ogranizuje sie ogolnopolski zlot ludzi z forum (cos a'la sabat czarownic :wink: )w jedno miejsce,gdzie potem pijemy (aczkolwiek nie wszyscy,bo ja np.nie pijam),gadamy,smiejemy sie i kradniemy harcerzom (a raczej psudo harcerzom,bo co to za harcerzy co flagi odebrac niechcieli.....) flagi,rozmontowujemy im obozy i po prostu jednym slowem sie szlajamy po nocach jak mendy spoleczne.Jasnie i klarownie wylozone ? :drinking:


:wink: :wink: :wink:[/quote]

toz to moje psy ze zlymi manierami wroca:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='carragan'][quote name='wini']A moze tak cos wiecej bo ja tutaj na swierzo i za bardzo nie wiem o co chodzi :roll:[/quote]
Winniczku ( 8) )to proste.Raz w roku ogranizuje sie ogolnopolski zlot ludzi z forum (cos a'la sabat czarownic :wink: )w jedno miejsce,gdzie potem pijemy (aczkolwiek nie wszyscy,bo ja np.nie pijam),gadamy,smiejemy sie i kradniemy harcerzom (a raczej psudo harcerzom,bo co to za harcerzy co flagi odebrac niechcieli.....) flagi,rozmontowujemy im obozy i po prostu jednym slowem sie szlajamy po nocach jak mendy spoleczne.Jasnie i klarownie wylozone ? :drinking:


:wink: :wink: :wink:[/quote]

Dziekuje bardzo

Aggus ja sie tylko chciałem czegos wiecej dowiedziec :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='olekg18']jejku jejku :D ja chce zlocik :lol: jejku jejku :lol:

zobacze ruski i husiorki :P i wilsonka :P i wilczarka :P jeejku jejku[/quote]

oleg :
mala poprawka nie zobaczysz ruskow tylko lysolce :lol: zobacz w mojej galerii , bo one teraz ni w zab nie przypominaja ruskow

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wini']

Aggus ja sie tylko chciałem czegos wiecej dowiedziec :roll:[/quote]

wini ja ci na gg wszystko wyłozyłam .....poprostu dobrze sie bawimy....nawet gdy namiot na drzewie zawisnie...gdy sosenki za blisko....

Robimy wszystko to co normalnie bysmy nie zrobili...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...