Jump to content
Dogomania

III OGÓLNOPOLSKI ZLOT DOGOMANIAKÓW


00000

Recommended Posts

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='malawaszka']uuuraaaaa poznam ruski na żywooo :multi: tylko ta znajomość nie potrwa długo bo zostaną pożarte przez Lunichę :lol:[/quote]

no no bez takich mi tu:) bo nie obetne ich na sznaucery i nie przywioze Ci futerka na skarpetki:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Olcia'][quote name='Gucio']Normalnie mnie puścić nie chcą :evil: Normalnie znalazła sobie matka powód że nawet mi by sie to nie śniło :evil:[/quote]

to moze mame zabierz a przekona sie jak jest super i za rok nie bedzie problemu:)[/quote]

Jak zobaczą ile wy pijecie to mnie na pewno nie puszczą :lol: :lol:

Ale powód top oni mają :evil: prawda że wy AŻ TAK zboczeni nie jesteście? :lol: 8)

Oleq a jak uciekne to jak tam pojade? 8) Ja,psicaalbo nawet dwie ( :lol: ) i majdanek? :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']Pagajku kochana proszę mnię wpisać i napisać, ze zmiana zdania grozi 5000 zł kary!!! :lol:[/quote]
Tylko 5000???? :evilbat:
A z piesem, czy bez piesa jedziesz??
I gdzie masz zamiar spać?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pagaj'][quote name='malawaszka']Pagajku kochana proszę mnię wpisać i napisać, ze zmiana zdania grozi 5000 zł kary!!! :lol:[/quote]
Tylko 5000???? :evilbat:
A z piesem, czy bez piesa jedziesz??
I gdzie masz zamiar spać?[/quote]


namiociq, a o piesu to nie wiem jeszcze :roll:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...