Jump to content
Dogomania

Z psem w Toruniu


Juszes

Recommended Posts

Właśnie z Pandą przyjechałyśmy do mojej siostry w odwiedziny do Torunia. Zastawiamy się, gdzie zostaniemy wpuszczone z psem (wczoraj z kilku miejsc już nas wyproszono, pomimo, że sunia jest grzeczna jak aniołek...)
Prosiłabym więc, najlepiej Toruńskich dogomaniaków, o jakieś informacje i dotyczące miejsc przyjaznych naszym czworonogom, Z góry dziękuję za wszelką pomoc ;*

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rinuś'][B][I]ale o co dokładnie pytasz?W toruniu to ewentualnie do ogródków można wejść z psem ale nigdzie indziej nie wejdziesz i to jest raczej norma każdego miasta...[/I][/B][/quote]
Jaka norma:crazyeye: może dla dużych psów a nie takich krasnali jak PANDA,ja z naszymi krasnalami w Toruniu wchodzę wszędzie.

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję za odzew; **
Spędziliśmy cały dzień z Pandą w mieście... a pomyśleć, że zastanawialiśmy się, czy by nie zostawić jej w domku ; p
Najpierw spacerek w parku, później po starówce... mieliśmy drobny kłopot w znalezieniu jakiejś knajpki, do której przyjęliby nas z psem, ale w końcu pozwolono nam zasiąść z Pandą w pierogarni : ) A później jeszcze posiedziałyśmy z godzinke nad wisłą.
Panda okazała si jedną z najciekawsyzch atrakcji Torunia xD Gdzie się nie pojawiłyśmy wszyscy oglądali się za naszą lisiczką i dopytywali co to takiego.
Zastanwiamy się tylko, gdzie można zabrać malucha jutro... jak myślicie, do ZOO wpuszczą nas z psem? (;

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Juszes']Dziękuję za odzew; **
Spędziliśmy cały dzień z Pandą w mieście... a pomyśleć, że zastanawialiśmy się, czy by nie zostawić jej w domku ; p
Najpierw spacerek w parku, później po starówce... mieliśmy drobny kłopot w znalezieniu jakiejś knajpki, do której przyjęliby nas z psem, ale w końcu pozwolono nam zasiąść z Pandą w pierogarni : ) A później jeszcze posiedziałyśmy z godzinke nad wisłą.
Panda okazała si jedną z najciekawsyzch atrakcji Torunia xD Gdzie się nie pojawiłyśmy wszyscy oglądali się za naszą lisiczką i dopytywali co to takiego.
Zastanwiamy się tylko, gdzie można zabrać malucha jutro... jak myślicie, do ZOO wpuszczą nas z psem? (;[/quote]
[I][B]do zoo wpuścili kiedyś moją kumpelę z Labradorem więc myślę, że nie powinno być problemu :p


Ja odpisywałam myśląc o większym psie i o knajpach z jedzeniem.[/B][/I]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='J.G']Do ZOO jest tabliczka zakaz wprowadzania psów,ale nie wnoszenia my do ZOO w Płocku wnieśliśmy nasze pomki bez problemu,ale to wszystko i wszędzie moim zdaniem zależy od osób wpuszczających do jakiegoś obiektu.[/quote]
[I][B]To równie dobrze jakbym interpretowała ten znak jak Ty to bym swojego psa wniosła... :cool1: dziwne myslenie, Wy właściciele z małymi psami myślicie , że wnosząc je na rękach możecie wejść wszędzie...dziwne ,że do kościoła nie weszliście...

Skoro napisałam, że moja znajoma weszła z Labradorem NIE WNOSZĄC GO to raczej można z psem jeśli ten pies jest spokojny i nie szczeka na wszystko co się rusza.[/B][/I]

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...