Jump to content
Dogomania

Mikołajki w Nitrze (CACIB) 2009


aro

Recommended Posts

  • Replies 156
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

hehe, to ten PC odbywa sie po raz pierwszy, ze nic nie wiadomo?:razz:
ja go chyba odpuszczam, zglaszam psa na oba dni, a ten PC 'gratis' kosztowalby mnie 30euro (3x wstep), wiec nie za bardzo mi sie to oplaca, bo to chyba nie jest nic super prestizowego..? zreszta jak rozumiem oplate za wstep na PC trzeba uiscic od razu przy oplatach za wystawy? - straszne zdzierstwo.

Link to comment
Share on other sites

Witam i sorki za długą nieobecność w necie (i na dg). Już wracam ;)
Dostałem sporo wiadomości ws przejazdu. Na wszystkie odpowiem (zapewne jutro ;(
Ps.
madika - ja np. w Ć. wpisałem PKR, a Nr wpisałem nr rejestracyjny (wilk syty i owca cała - mam nadzieję, bo potwierdzenia nie mam)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aro']Ps.
madika - ja np. w Ć. wpisałem PKR, a Nr wpisałem nr rejestracyjny (wilk syty i owca cała - mam nadzieję, bo potwierdzenia nie mam)[/QUOTE]

hmm. ja wpisalam nr rodowodu i nr tatazu, bo nie moglam sobie przypomniec zeby na zagranicznych wystawach chcieli kiedys ode mnie rejestracyjny. jak bedzie zle to chyba powinni sie skontaktowac (mam nadzieje).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Musiałek']maila wysłałam - 14.10 - a potwierdzenie dostałam 21.10 :)[/QUOTE]

Wow, Musiałkowo musi mieć chody :loveu:
Ja też wysłałem 14.10, potem pytałem mailowo, czy wsjo OK, ale na razie nie mam potwierdzenia.

Ps.
a co do wpisywania na zagranicznych zgłoszeniach nr rej. - zawsze, jeśli jeśli pies nie (jeszcze) PKR-u. A u dorosłych - na wszelki wypadek (bo na pewno na omawianym zgłoszeniu) nie chodzi o nr tatuażu.

Ps.2
ja np. mam inny problem z niektórymi zgłoszeniami zagranicznymi. Chodzi o rodzaj sierści. Mam jamniora KRÓTKOwłosego. Oficjalnie "Kurz". Potocznie: gładkowłosy. A na niektórych formularzach te włosy są oddzielnie. Ale nigdy (obojętnie jak zaznaczyliśmy) nie miałem kłopotów.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Musiałek']maila wysłałam - 14.10 - a potwierdzenie dostałam 21.10 :)[/QUOTE]

na jaki adres wysłac maila? wysłałam na ten: [email][email protected][/email] i dostałam info, że nie poszło bo jest jakiś błąd, nie wiem co robic, jak im wysłac potwierdzenie - może faxem, ale wczoraj fax też nie działał, pieniądze poszły a my nie zgłodszone.poradźcie co robic.

Link to comment
Share on other sites

Ja miałem podobny problem. Pierwsze zgłoszenie mailem wróciło. Rano wysłałem po raz kolejny i (chyba) doszło. Myślę, że mogą mieć zawaloną skrzynkę. Bo każdy mail na tę wystawę trochę waży (foto rodowodu, foto potwierdzenia zapłaty, foto zgłoszenia, ew. foto championatu lub certyfikatu, foto (dobrej jakości) fotki do kalendarza PC...) Łatwo zawalić skrzynkę.
Sprawdź ile ważył Twój mail. Postaraj się go zminimalizować i wyślij ponownie.
A jak Ci wróci, to faktycznie, zostaje tylko poczta tradycyjna. Z tym, że w tym przypadku, ze względu na termin, proponuję dodatkowo wysłać do Nitry zwykłego maila, bez załączników, opisać, że się starałaś, ale się nie udało, że jest opłacone, a zgłoszenie poszło pocztą.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='GangCziki2'][COLOR=Red][B]Mam wolne miejsca w samochodzie i hotelu.
Z[/B]apraszamdo wspólnej jazdy, wyjazd z Warszawy.[/COLOR][/QUOTE]

Wysłałam w tej sprawie PW :)

Pozdrawiam.

[url=http://www.canossa.prv.pl]++ || Strona hodowli psów rasy American Staffordshire Terrier ||++[/url]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...