Jump to content
Dogomania

Mikołajki w Nitrze (CACIB) 2009


aro

Recommended Posts

W wątku z sierpniowej Bratysławy pojawiło się pytanko o zimową wystawę w Nitrze. Na razie jeszcze nic nie wiadomo poza tym, że to będzie 5-6 grudnia. Należy sprawdzać stronę [URL="http://www.nitracanis.sk"]www.nitracanis.sk[/URL]
A, czy ktoś, z wcześniejszych wyjazdów, wie, czy to są dwie wystawy, czy jedna dwudniowa ?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 156
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='aro']W wątku z sierpniowej Bratysławy pojawiło się pytanko o zimową wystawę w Nitrze. Na razie jeszcze nic nie wiadomo poza tym, że to będzie 5-6 grudnia. Należy sprawdzać stronę [URL="http://www.nitracanis.sk"]www.nitracanis.sk[/URL]
A, czy ktoś, z wcześniejszych wyjazdów, wie, czy to są dwie wystawy, czy jedna dwudniowa ?[/quote]
[FONT=Century Gothic][COLOR=Navy]
Nitra zazwyczaj była jedną wystawą (dwudniową).[/COLOR][/FONT] :)

Link to comment
Share on other sites

Obecnie na stronie Nitry jeszcze nic konkretnego nie pisze.
Też mam ochote przejechać się na tą/te wystawy :)
Tradycyjnie szukam stransportu ;)


[url=http://www.canossa.prv.pl]++ || Strona hodowli psów rasy American Staffordshire Terrier ||++[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='canossa']Obecnie na stronie Nitry jeszcze nic konkretnego nie pisze.
Też mam ochote przejechać się na tą/te wystawy :)
Tradycyjnie szukam stransportu ;)


[URL="http://www.canossa.prv.pl"]++ || Strona hodowli psów rasy American Staffordshire Terrier ||++[/URL][/quote]
myślę, że oni specjalnie na razie nic nie dają żeby wszelki siły skierować na światówkę...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alojzyna']Zwykle razem z międzynarodową były organizowane różne klubówki ;)[/quote]
Raczej wychodzi, że jo-jo ma rację - to będzie jedna wystawa.

Musiałek - ;) dziękuję ;)

Alojzyna - raczej też małe szanse na klubówki i specjalistyczne, bo znaczna część z nich jest przy okazji światówki.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Elitesse']Nitra ma to do siebie ze wszelkie info podaja na ostatnia chwile :roll:

ja czekam na obsade - w tym czasie jest grudniowy Wels i nie wiem na co sie zdecydowac

albo moze zrobic maraton sobota austria niedziela slowacja :eviltong:[/quote]
taaaa, trzeba poczekać.
I tak nie ma wyjścia. Grudniowy Wels (x 2) też kusi... Ale tam też na razie jeszcze nic nie wiadomo. Może pojutrze na wystawie pojawi się jakaś info ?
Nie wiem, jak nam pójdzie pojutrze w Wels, ale jeśli dobrze, to będziemy się zastanawiać na wariantem Nitra + 1 Wels. Chyba.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='olapsiara']Ze strony austriackiego klubu, tam jest obsada na cały rok podawana na poczatku roku.[/quote]

klub sznaucera robi tak samo :loveu::loveu:

ja mam wrazenie ze sedziow zapraszaja wlasnie kluby a nie organizatorzy wystaw :roll: tym sposobem przez dany rok sedziowie sie nie powtarzaja - przynajmniej w moich rasach tak jest

Link to comment
Share on other sites

[quote name='osobek']Elitesse, czy wiadomo juz kto będzie sedziował sznucery??[/quote]

[B]WELS grudzien 2009[/B]

[B]sobota
Turin Lajos (SER)[/B] - mini i srednie
[B]Bojan Matacovis (CR)[/B] - duze

[B]niedziela[/B]
[B]Bojan Matacovis (CR[/B]) - srednie i male
[B]Turin Lajos (SER) -[/B] duze

Link to comment
Share on other sites

[quote name='olapsiara']Ze strony austriackiego klubu, tam jest obsada na cały rok podawana na poczatku roku.[/quote]
ThX ;)
patrzeć nie znaczy widzieć ;)
Ps.
Sędziowie mi obojętni. Trzeba zrobić użytek, bo w jamniorach do Ch.A potrzebne są dwa CACe z kl. użytkowej... (bo wariant 6 x CAC mało mi się podoba)
Dzięki raz jeszcze ;)

Link to comment
Share on other sites

Może jednak będą to dwie wystawy ?
Tak wynika z wykazu słowackich wystaw zamieszczonego na stronie FCI...
Pewnie za kilka dni się wyjaśni, bo już od trzech dni Nitra "zawisła" na stronie SKJ (ale jeszcze nie jest aktywna)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='olapsiara']Ze strony austriackiego klubu ale jamnika;) więc niestety nie wiem.[/quote]
Czyli - nie wszystkie kluby działają tak prężnie jak jamnika ;)

Ze strony SKJ też wynika, że to 2 x CACIB. W każdym razie ja się piszę na 99, 99 %. A w zależności od wyniku w sobotę oraz aury i warunków jezdnych będę brał też pod uwagę wariant:
sobota - Nitra
niedziela - Wels

Czyli mogę kogoś zabrać w tym wariancie lub na dwa razy Nitra.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...