Jump to content
Dogomania

Galeria Bastera...;**


gosiulaa

Recommended Posts

  • Replies 2.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='wiki4']Oh Ty odważna :lol: A skrętu jelit przed lekcjami tyż nie masz? :crazyeye:


:diabloti:[/QUOTE]
no odwazna a jak...:D
przed matematyka :diabloti:
ale nie raz pamietam jak szłam do Gośki i było już ciemno ...
noi ide i ide i zawsze sie bałam (znaczy byłam odważna ) przez takie krzaki przechodzić
i właśnie tak szłam szłam i zaraz poczułam jakby ktoś mi na plecach położył ręke jakby tak mnie walnął czy coś to sie odwróciłam z uśmiechem bo myślałam ze to kolezanka lub kolega a tam nikogo nie bylo :mdleje: no normalnie 6 kg w gaciach a ten dotyk był taki seryjny jakby cie ktoś tak jakby popchnął ale tak lekko tak jak dotyk tylko taki mocny jedną ręką
no ale jestem odważna :lol::lol: a Gośka tutaj niby w duchy nie wierzy a tu prosze byłyśmy na imprezie u Kayi Kaya93 czy jakos tak xD to goska sie pozniej bala spac na rogu lozka bo slyszalysmy jakby ktos sie kapal a w chacie bylysmy tylko w 5 :razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='HuSkYy-Paulina-94']no odwazna a jak...:D
przed matematyka :diabloti:
ale nie raz pamietam jak szłam do Gośki i było już ciemno ...
noi ide i ide i zawsze sie bałam (znaczy byłam odważna ) przez takie krzaki przechodzić
i właśnie tak szłam szłam i zaraz poczułam jakby ktoś mi na plecach położył ręke jakby tak mnie walnął czy coś to sie odwróciłam z uśmiechem bo myślałam ze to kolezanka lub kolega a tam nikogo nie bylo :mdleje: no normalnie 6 kg w gaciach a ten dotyk był taki seryjny jakby cie ktoś tak jakby popchnął ale tak lekko tak jak dotyk tylko taki mocny jedną ręką
no ale jestem odważna :lol::lol: a Gośka tutaj niby w duchy nie wierzy a tu prosze byłyśmy na imprezie u Kayi Kaya93 czy jakos tak xD to goska sie pozniej bala spac na rogu lozka bo slyszalysmy jakby ktos sie kapal a w chacie bylysmy tylko w 5 :razz:[/QUOTE]

takkk!! a kto za wami musiał światła gasić bo srałyście w gacie... pod koniec taką banie mi w głowie zrobiłyście że sama zaczęłam panikować... wszędzie za wami musiałam łazić :roll: ohhhh biedny mój los!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gosiulaa']takkk!! a kto za wami musiał światła gasić bo srałyście w gacie... pod koniec taką banie mi w głowie zrobiłyście że sama zaczęłam panikować... wszędzie za wami musiałam łazić :roll: ohhhh biedny mój los![/QUOTE]

:roflt: ale smiesznie było ... zreszta trudno sie nie bac jak jakas wariatka Samare udawała ciekawe kto to mógł być :mad: a później nawet Kaya odważna sie bała jak miały być duchy na strychu :roflt:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='HuSkYy-Paulina-94']:roflt: ale smiesznie było ... zreszta trudno sie nie bac jak jakas wariatka Samare udawała ciekawe kto to mógł być :mad: a później nawet Kaya odważna sie bała jak miały być duchy na strychu :roflt:[/QUOTE]

jesssu ale wy się bałyście tej Samary :evil_lol: hehehehe myk myk pod kocyk i siedziałyście przynajmniej jak należy :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gosiulaa']jesssu ale wy się bałyście tej Samary :evil_lol: hehehehe myk myk pod kocyk i siedziałyście przynajmniej jak należy :diabloti:[/QUOTE]

wez ciemno w dodatku Samara biega po pokoju drze sie jak sobie przypomne to uczucie to az mi ciarki przechodza:placz: jeszcze ci mowilam zebys poszla je starszyc z drugiej strony to ty w moja strone zawsze lazilas :roll::evil_lol::evil_lol::evil_lol: ja chce tak jeszcze raz :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='HuSkYy-Paulina-94']wez ciemno w dodatku Samara biega po pokoju drze sie jak sobie przypomne to uczucie to az mi ciarki przechodza:placz: jeszcze ci mowilam zebys poszla je starszyc z drugiej strony to ty w moja strone zawsze lazilas :roll::evil_lol::evil_lol::evil_lol: ja chce tak jeszcze raz :evil_lol:[/QUOTE]

Widzę że lubisz posmak adrenaliny :evil_lol: może kiedyś nadarzy się okazja ;)

Link to comment
Share on other sites

Ahahahahaha! :roflt::roflt::roflt:
Jak Was na wspomnienia wzięło xD
Przypomniałaś mi Pundzia Gośke - Sama coś tam i to światło na górze i mi seryjnie ciary przeszły :roflt:

Zorganizuje sie jeszcze raz coś takiego :loveu: Nie wiem kiedy ale zorganizuje :cool3:
Mejbi ferie? :razz: ...Zobaczymy :*

Tylko na ten następny raz musimy sobie jakiś "fajny" film oglądnąć, napewno to nam noc ubarwi :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kaya93']Ahahahahaha! :roflt::roflt::roflt:
Jak Was na wspomnienia wzięło xD
Przypomniałaś mi Pundzia Gośke - Sama coś tam i to światło na górze i mi seryjnie ciary przeszły :roflt:

Zorganizuje sie jeszcze raz coś takiego :loveu: Nie wiem kiedy ale zorganizuje :cool3:
Mejbi ferie? :razz: ...Zobaczymy :*

Tylko na ten następny raz musimy sobie jakiś "fajny" film oglądnąć, napewno to nam noc ubarwi :diabloti:[/QUOTE]

buaha sie działo :razz::roflt:
no raczej trudno bedzie jeszcze raz taka mini imprezke zorganicowac bo rodzicie:roll: wtedy ci sie udalo ich wybyć :D ale teraz już nie ma jak :eviltong:


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
:mdleje::mdleje::mdleje::mdleje::mdleje:

[URL=http://www.nume.pl/][IMG]http://www.nume.pl/images/zahx60k07v0yz64puyh9.jpg[/IMG][/URL]
sorry ze tu wklejam ale oprzeć sie nie mogłam :lol::lol: mam nadzieje ze sie nie obrazisz ani Baster xD ( a tak wgl to on tu miauczał xD)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='HuSkYy-Paulina-94']buaha sie działo :razz::roflt:
no raczej trudno bedzie jeszcze raz taka mini imprezke zorganicowac bo rodzicie:roll: wtedy ci sie udalo ich wybyć :D ale teraz już nie ma jak :eviltong:

[/quote]

Będzie trudno, ale wkońu sie uda xD
Jak prośby nie pomogą to pozostaje tylko szantaż :evil_lol:

O matulu co to za myszojad? :diabloti:
I do czego to doszło? Już troche sie znamy i jeszcze nie poznałam tego stwora :shake:

Taki słodki pluszak :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='HuSkYy-Paulina-94']no to Kitek ma przyjaciela xD za co dostała po nosie ??:razz:


no tylko ten puchacz ma już 10 lat :lol::cool3:[/quote]


Bo się na niego rzucała :diabloti: Dzisiaj mu uszy czyściła to się cały najeżył :lol:



Łooo, ale to na ''ludzkich'' 10? :razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kaya93']Będzie trudno, ale wkońu sie uda xD
Jak prośby nie pomogą to pozostaje tylko szantaż :evil_lol:

O matulu co to za myszojad? :diabloti:
I do czego to doszło? Już troche sie znamy i jeszcze nie poznałam tego stwora :shake:

Taki słodki pluszak :loveu:[/QUOTE]
buahaha no no , nie wolno szantazowac swoich rodzicow :D:D chyba ze w naglych wypadkach tak jak ta impreza to masz moje pozwolenie xD :siara:
wiedzialas o moim pluszaku przeciez ci kiedys wyslalam zdjecia chyba :D
[quote name='wiki4']Bo się na niego rzucała :diabloti: Dzisiaj mu uszy czyściła to się cały najeżył :lol:



Łooo, ale to na ''ludzkich'' 10? :razz:[/QUOTE]

ludzkie ludzkie 10 lat a na jego kocie to nie wiem ile ma z 80 xD

Link to comment
Share on other sites

[quote name='HuSkYy-Paulina-94']buahaha no no , nie wolno szantazowac swoich rodzicow :D:D chyba ze w naglych wypadkach tak jak ta impreza to masz moje pozwolenie xD :siara:
wiedzialas o moim pluszaku przeciez ci kiedys wyslalam zdjecia chyba :D

[/QUOTE]

Ojej dziękuje za pozwolenie :evil_lol::loveu:

Nie :eviltong: ja żadnych zdjęć od Cie nie dostałam :shake:
A o pluszaku wiedziałam tyle, że go jeszcze nie poznałam :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='HuSkYy-Paulina-94']nie posiadam :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
chcialam dzisiaj isc bo ladna pogoda ale gośki na gygy nie było dzwonic mi sie nie chcialo a po za tym gdzies poszla :eviltong::eviltong:[/QUOTE]

Okropna ona :diabloti: Zostawiła galerię na pastwę losu :shake:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...