Jump to content
Dogomania

MA JUŻ SWÓJ UPRAGNIONY DOM !Stivi_ZAGŁODZONY_8 m-czny_szczeniak bernardyna


zuzlikowa

Recommended Posts

  • Replies 357
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Astaroth'][COLOR=black][FONT=Verdana]Zrobiliśmy kilka zdjęć ale jeszcze ich nie widziałam więc nie wiem czy nadają się do publikacji bo zdaje się że na nich jestem ;)[/FONT][/COLOR]
[FONT=Arial]Stivi przywitał ich bardzo entuzjastycznie, wybrudził poza tym okropnie przy okazji zabawy, trochę się tylko zestresował przy wsiadaniu do samochodu. [/FONT]
[FONT=Arial]Umowę mam, prześlę w tygodniu jak będę w Warszawie tylko wyślij mi adres. [/FONT]
[FONT=Arial]Koszty to tylko za wrzesień i Fiprex, nie pamiętam ile kosztował ale gdzieś mam rachunek, sprawdze i prześlę. [/FONT][/quote]

Fotki możesz przesłać na mojego maila...poprzycinam co potrzeba i wstawię!:lol:
...a lubię ci ja ciąć,oj lubię:cool3::evil_lol:
OK...czekam na dokładne liczby i natychmiast ślę! A adres... też ślę!

Dalej obawia sie wsiadania do auta?:oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Paulina_mickey']Jak dobrze czytać takie wiadomości!


A ja wczoraj wysłałam pieniądze z bazarku :oops:
Jest o 10zł więcej bo tż dorzucił jeszcze od siebie, o czym powiedział mi dopiero jak wpłaciłam pieniądze :evil_lol:[/quote]

Paulinko,jeśli chcesz przekazać te pieniążki na inny cel- nie ma problemu,odeślę.
Zostanie nieco pieniążków od Stivika i bedzie się trzeba zastanowić którego benia wspomóc...ale to dopiero po zamknięciu rachunków Stivika ostatecznie.
Astaroth...jeśli się pospieszysz,to ja też mogę szybko finalizować...:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zuzlikowa']Paulinko,jeśli chcesz przekazać te pieniążki na inny cel- nie ma problemu,odeślę.
Zostanie nieco pieniążków od Stivika i bedzie się trzeba zastanowić którego benia wspomóc...ale to dopiero po zamknięciu rachunków Stivika ostatecznie.
Astaroth...jeśli się pospieszysz,to ja też mogę szybko finalizować...:lol:[/quote]
Jeśli Stivkowi pieniądze z bazarku nie będą już potrzebne to chce! Na innego benia oczywiście!
To już wg Twojego uznania i potrzeby.
Pewnie Nadzieja wchodzi teraz najbardziej w grę.
Tylko nie odsyłaj ich mi!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Paulina_mickey']Jeśli Stivkowi pieniądze z bazarku nie będą już potrzebne to chce! Na innego benia oczywiście!
To już wg Twojego uznania i potrzeby.
Pewnie Nadzieja wchodzi teraz najbardziej w grę.
Tylko nie odsyłaj ich mi![/quote]

Tak ...najbardziej Nadzieja i Smajlik.
Dziękuję!:loveu:...hihihi...popatrz,ten szkrabik jeszcze zostawi pieniążki dla innych beników! Niech mu zawsze wszystkiego nadbywa...i zdrowia ...i miłości, i szczęścia...niech całe życie ma dobrego aż nadto!:loveu::loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zuzlikowa']Przed momentem rozmawiałam z p.Henrykiem!:loveu:...wspaniała rozmowa,przerywana smiechem i radosnymi nawoływaniami 4 letniej wnusi p.Henryka...wspaniała!!!:loveu:


Podróż przebiegła bardzo spokojnie...Stivik był bardzo grzeczny,niekłopotliwy!:loveu:
Jak to nasz Stivik!:loveu::loveu::loveu:...całujące wszystkich bernardynie chłopisko!
Natychmiast zaprzyjaźnił się z wszystkimi ...ale najchętniej i najradośniej towarzyszy wnusi p.Henryka.Wita całowaniem wszystkich wychodzących na taras...choćby weszli do domu przed momentem...

Niech już każdej chwilce tej rodzinki...rodzinki Stivika, towarzyszy taka radość jaką słyszałam w czasie tej rozmowy...w każdej chwili!!!:loveu:[/quote]

jakie szczęście:multi::loveu::multi::loveu: Taki wieści, to miód na me serce:lol:
Znów się łezka w oku kręci uparcie z radości, że Stivek ma taki fajny, wesoły i opiekuńczy domek:loveu::loveu::loveu: Oby żył tak długo, zdrowo i szczęśliwie:lol::lol::lol:
i jest umowo, wszystko dogadane - super robota - gratulują domkowi, Zuzliczkowi i DT Stivka:thumbs::thumbs::thumbs:

Wydobyty z Olkusza Stivek już ma domek - czy to nie cudne wieści!?
:laola:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zuzlikowa']Fotki możesz przesłać na mojego maila...poprzycinam co potrzeba i wstawię!:lol:
...a lubię ci ja ciąć,oj lubię:cool3::evil_lol:[/quote]
już ja wiem, że Zuzliczek lubi fotki ciąć:evil_lol: bo uparcie siebie z nich wycina i przed światem ukrywa:mad::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Paulina_mickey']wiesz coś o tym maluszku więcej?
Wklej proszę na ogólny bernardynów, żaby więcej ciotek widziało.

[/quote]

tylko tyle ze jest to suczka, jest w olkuszu
ma jechac do schroniska w bielsku, moze nawet jutro
za 2 tygodnie najprawdopodobniej zachoruje na parwowiroze...

a czy przypomina benka?
jest sens na benki wstawiac?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ANETTTA']jak macie miejsce błagam brac brac i szukamy domu[/quote]

Miejsce jest,a pieniądze?...:cool1:

...jeśli wszystko sie uda szczeniaczek bedzie miał jutro domek! Stały domek!
Trzymajcie kciuki za maluszka!:oops:

Pomóżcie tym,które nie są maleńkie i kulate,a potrzebują pomocy!...mamy miejsce dla Nadzi z Wrześni...mamy miejsce dla Smajla z Mielca...nawet sunia z Kielc ma miejsce...

...ale nie mamy pieniędzy!...wystarczających pieniędzy!:shake::-(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...