Jump to content
Dogomania

MA JUŻ SWÓJ UPRAGNIONY DOM !Stivi_ZAGŁODZONY_8 m-czny_szczeniak bernardyna


zuzlikowa

Recommended Posts

  • Replies 357
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jak dla mnie - najmilsza wiadomość w tym dniu - Stivek będzie miał odpowiedzialny domek:multi::loveu::multi::loveu:
To cudownie, aż się łezka w oku kręci:placz::oops:

Widzę, że Państwo mieli doświadczenie z dużymi psami i psami po przejściach, nie mają nic do ukrycia, są otwarci - to dobrze:multi::lol:

i jaki tereny do biegania dla maluszka:evil_lol:

kojec podczas otwierania bramy - rozsądne, zrozumiałe podeście:lol:

Dzięki dorobella za zaangażowanie i wizytację:loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

Sobota zbliża się wielkimi krokami...wszystkie wiadomości przekazane...wszystko wydaje się być dograne i...jednak znowu niepokój!!!:oops:

Taka masa pytań...niepewności...niech już szybko wiadomo wszystko...niech już domek da znać,że szczęśliwie dojechali do Stiviego...niech da znać,że już szczęśliwie są w domu...niech już!


Pan Henryk nie tylko,że kupił cegiełkę dla Stivika...(jutro będę mogła zmienić treść i zapytać allegrowiczów,czy mogę pieniążki przeznaczyć na Nadzię lub Smajlika)...ale też zdeklarował sie pomóc Smajlikowi!:multi: Bardzo dziękujemy i za Stivusia, i za Smajla!!!:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zuzlikowa']
Pan Henryk nie tylko,że kupił cegiełkę dla Stivika...(jutro będę mogła zmienić treść i zapytać allegrowiczów,czy mogę pieniążki przeznaczyć na Nadzię lub Smajlika)...ale też zdeklarował sie pomóc Smajlikowi!:multi: Bardzo dziękujemy i za Stivusia, i za Smajla!!!:loveu:[/quote]

Oj dziękujemy, dziękujemy bardzo:loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Astaroth']Stivi pojechał , pan bardzo sympatyczny ale i tak mi smutno. Mały potwór, ech żeby mu było dobrze.[/quote]

Astaroth...a udało Ci się zrobić jakieś fotki jeszcze na koniec?
Jak Stivik zareagowała na p.Henryka i córkę?A oni?:oops:

Szczęśliwej i bezpiecznej drogi do domku! Bądź szczęśliwy maluszku!:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dorobella']Pan Henryk miał umowę podpisaną już jak byłam na wizycie, mówiłam, ze ma ją zostawić jak będzie odbierał psa.[/quote]

Wiem kochana...jednak emocje potrafią płatać figla...a Stivik mały buszmen, może spowodować,że nie tylko o umowie się zapomni!:loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

Przed momentem rozmawiałam z p.Henrykiem!:loveu:...wspaniała rozmowa,przerywana smiechem i radosnymi nawoływaniami 4 letniej wnusi p.Henryka...wspaniała!!!:loveu:

P.Henryk zaczął od stwierdzenia,że Stivik to bardzo zabiedzony psiak!!!Choć początkowo trudno było mu sobie wyobrazić jak niewielka kobieta mogła podnieść go na rękach do samochodu ...teraz już wierzy!W związku z ogólnym wyglądem i stanem nóg,które również niepokoją...już w poniedziałek Stivi zostanie zabrany do weterynarza.Na szczęście domek ma swojego zaufanego psiejskiego specjalistę...w poniedziałek powinnam wiedzieć jakie będą wyniki tej pierwszej domowej konsultacji.

Podróż przebiegła bardzo spokojnie...Stivik był bardzo grzeczny,niekłopotliwy!:loveu:
Jak to nasz Stivik!:loveu::loveu::loveu:...całujące wszystkich bernardynie chłopisko!
Natychmiast zaprzyjaźnił się z wszystkimi ...ale najchętniej i najradośniej towarzyszy wnusi p.Henryka.Wita całowaniem wszystkich wychodzących na taras...choćby weszli do domu przed momentem...

Niech już każdej chwilce tej rodzinki...rodzinki Stivika, towarzyszy taka radość jaką słyszałam w czasie tej rozmowy...w każdej chwili!!!:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=black][FONT=Verdana]Zrobiliśmy kilka zdjęć ale jeszcze ich nie widziałam więc nie wiem czy nadają się do publikacji bo zdaje się że na nich jestem ;)[/FONT][/COLOR]
[FONT=Arial]Stivi przywitał ich bardzo entuzjastycznie, wybrudził poza tym okropnie przy okazji zabawy, trochę się tylko zestresował przy wsiadaniu do samochodu. [/FONT]
[FONT=Arial]Umowę mam, prześlę w tygodniu jak będę w Warszawie tylko wyślij mi adres. [/FONT]
[FONT=Arial]Koszty to tylko za wrzesień i Fiprex, nie pamiętam ile kosztował ale gdzieś mam rachunek, sprawdze i prześlę. [/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...