Jump to content
Dogomania

Łódz 2005


Mona

Recommended Posts

  • 2 months later...

A czy ktoś ma może jakieś przecieki co do obsady sędziowskiej na wrześniową klubówkę?
Ja narazie dowiedziałam się, że zgłoszenia przyjmują do 31 sierpnia, cena zgłoszenia: pierwszy pies - 70 PLN, drugi - 65 PLN.

Link to comment
Share on other sites

Wiem, że jak bumerang powraca Tibor Havelka :wink: Na kogo padnie na tego bęc 8) Na nas niestety padło, ale mam nadzieję, że ktoś jeszcze podzieli naszą dolę i nie będziemy odosobnieni :lol: :wink: Ciekawe czy będą to tym razem znowu corgisie?

Link to comment
Share on other sites

Rozmawiałam z sędziną Niciewicz na Warszawskiej w sprawie klubówki. Na pewno ściągają Idiko Muzlai czy jak ją się tam pisze. Beardety jej nie dostaną bo nas nie dawno na klub ówce sędziwała będzie jakaś rosjanka co mieszka na Węgrzech. Nie pamiętam niestety nazwiska.
Tyle wiem. Myślę że pod koniec tego miesiąca cóś się dowiemy.
pozdro

Link to comment
Share on other sites

Corgaski mają specjalistyczną tylko corgową wystawę w Pruszkowie już od przynajmniej 3 lat, a Łodź to Wystawa Klubowa Pasterskich niepolskich, więc corgi też. Jak kto chce może zgłosić i tu i tu. Corgaski mają fajnie. Może się doczekamy Specjalistycznej bearded collie. Bardzo bym chciała.

Link to comment
Share on other sites

Kto by nie chciał oddzielnej klubówki :wink: My się prędko nie doczekamy przy obecnym pogłowiu rasy w Polsce, ale pomarzyć zawsze warto :wink:
Corgowa klubówka odbedzie się w tym roku po raz trzeci, ale piknik już po raz szósty. Zastanawiam się czy ktoś będzie zgłaszał do Łodzi corgi. Pewnie będą nasze lokalne corgasy...

Link to comment
Share on other sites

[quote]Corgaski mają specjalistyczną tylko corgową wystawę w Pruszkowie już od przynajmniej 3 lat, a Łodź to Wystawa Klubowa Pasterskich niepolskich, więc corgi też. Jak kto chce może zgłosić i tu i tu.[/quote]
Niestety mylisz się. My nie mozemy zgłaszać corgi na Klubówke w Łodzi :( Mozemy tylko do Pruszkowa jako ze to tam odbywa sie nasza wystawa klubowa. Ale w Łodzi zawsze jesteśmy towarzysko :D A od roku to nawet nie tylko towarzysko bo schipperki wystawiamy :D ale corgi zawsze towarzysko bierzemy :D
[quote]Kto by nie chciał oddzielnej klubówki [/quote]
i tu sie mylisz :( Ja bym wolała mieć klubówke w Łodzi z wielu wzgledow... np zeby odbywała się na świetnym stadionie START a nie w jakiejś zapyziałej, obskórnej hali........ :-?

Link to comment
Share on other sites

A kto wam zafundował klubówkę w zapyziałej, paskudnej hali :-? czy wy nie macie żadnego wpływy na takie rzeczy?
Ja raczej nie chce klubówki w Łodzi dla ACD bo sędziowie dla nas są z przypadku i dzięki temu psy z wadami, które gdzie indziej są dyskwalifikujące zostają championami :(
Co do corgi to się jednak nie myliłam, że nasze lokalne są towarzysko bo to najwidoczniej były Twoje Cardi :)

Link to comment
Share on other sites

Reasumując. Możecie być z corgasami w Łodzi i oprócz tego mace Klubówkę w Pruszkowie ? czyż nie.
A ja nadal twierdzę że fajnie byłoby mieć jakąś specjalistyczną beardi. Ino że u nasz ciężko, bo mało nasz oj jeszcze mało. Ale się rozwijamy więc może za jakiś czas.....

Link to comment
Share on other sites

[quote]A kto wam zafundował klubówkę w zapyziałej, paskudnej hali
[/quote]
hehe warunki naszej klubowki pogarszaja sie z roku na rok :D Najpierw bylo na trawce potem na betonie a ostatnia wystawa byla w tej hali paskudnej :D moze teraz bedziemy w piwnicy :D
[quote]Reasumując. Możecie być z corgasami w Łodzi i oprócz tego mace Klubówkę w Pruszkowie ? czyż nie.[/quote]
Pewnie ze mozemy w byc w Lodzi, tak samo jak i mozemy byc na klubowce chartow :wink: ALE WYSTAWIAC W LODZI NIE MOZEMY :)

Link to comment
Share on other sites

XVII KLUBOWA WYSTAWA PSÓW PASTERSKICH NIEPOLSKICH
OBSADA SĘDZIOWSKA:

- ILDIKO MUZSLAI – WĘGRY – OWCZAREK SZKOCKI DŁUGO- I KRÓTKOWŁOSY, KOMODOR, PULI, PUMI, MUDI,
- ELENE BALAZSOVITS – WĘGRY – BEARDED COLLIE, OWCZAREK SZETLANCKI, CESKOSLOVENSKY VLCAK, SCHIPPERKE, JUŻAK,
- ERWIN DEUTSCHER – AUSTRIA – BORDER COLLIE, BOBTAIL, AUSTRALIAN CATTLE DOG, AUSTRALIAN SHEPHERD, BERGAMASCO,
- ELEONORA FISCHEROVA – SŁOWACJA – OWCZARKI BELGIJSKIE,
- TIBOR HAVELKA – SŁOWACJA – BOUVIER DES FLANDRES, BIAŁY OWCZAREK SZWAJCARSKI, SŁOVENSKI CUVAC,

TERMIN PRZYJMOWANIA ZGŁOSZEŃ 31.08.2005 R.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...