Jump to content
Dogomania

ZEBRANY ze skrzyżowania w Olkuszu oBieżyk MA DOM!!!!!!!!!!!


malawaszka

Recommended Posts

  • Replies 595
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

cieszę się, że Beżyk 'w normie'!
chyba spotkałyśmy się w Skawinie...tak mi się po Beżyku wydawało, ale ja byłam lekko przerażona więc wszystko do mnie z opóźnieniem docierało...
nosówka została wykluczona (ale to na 70% daje pewność podobno), babeszioza też, bardzo podniesione leukocyty (świadczące o dużej infekcji), poza tym reszta +/- ok. a dzisiaj stał się chyba cud, w 6 dniu podawania antybiotyku, nagle rano nie ma gorączki:multi::multi:i zresztą widać, że jest ok, bo ona wcześniej nie dawała sobie nic zrobić (jakiś uraz z dzieciństwa, podejrzewam że ktoś jej straszną krzywdę wyrządził), przez okres choroby jak nie ten pies-jakby czuła, że musi dać sobie pomóc, nie było najmniejszego problemu z badaniem czy zastrzykami, a dziś nie ma szans żeby jej antybiotyk podać...rzuca się jak postrzelona, więc widać że już ok! choć dalej słaba, ale to nic dziwnego! w końcu mój szalony pies wrócił do świata żywych :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Doda_']echh.. biedny pies:shake:
jak ludzie moga tak normalnie stac i patrzec???? JAK MOGA???
Moge zrobic bazarek tylko kto zajmie sie finansami?[/quote]

Oni byli zdezorientowani. Wezwali SM, która przyjechała, powiedziała że wezwie weta i pojechała. A potem przyjechał hycel od Pałki i pewnie by mu psa oddali, bo ludzie generalnie nie wiedzą co w takich sytuacjach robić. Było kilku przechodniów, którzy bardzo przejęli się psem i chwała im za to!

Poszedł przelew na Beżyka; niestety tyle ile mogłam, a nie tyle ile bym chciała :shake:

Link to comment
Share on other sites

NO! przynajmniej jedna porządna :Rose:

teraz biorę się za porobienie ogłoszeń temu panu:
[url]http://www.dogomania.pl/forum/f1160/malutki-lysy-terierek-z-olkusza-help-potrzebne-ogloszenia-142919/index2.html#post12960509[/url]

potem tej pani:
[url]http://www.dogomania.pl/forum/f1160/google-page-rankingeguska-duza-suka-z-olkusza-prosi-o-ogloszenia-142970/index2.html#post12960479[/url]

a potem zrobię bazarek z Twojego pudła :loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...