Jump to content
Dogomania

Kora od roku na płatnym DT - co dalej ??? Brak pieniędzy na utrzymanie !!!


Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

U Kory niestety cisza i na wątku i w ogłoszeniach , nie wiem jak ją dalej utrzymywać , deklaracji 0 , a ja mam coraz większe problemy , żeby za nią płacić , może cioteczki pomogą ?? Bo ja już nie wiem co z Korą zrobić , w tej chwili kora ma ponad 250 zł długu.

Link to comment
Share on other sites

Basiu , rozsyłałam , zapraszałam , ale wiesz na dogo jest mnóstwo bardziej potrzebujących bid , ciężko uzbierać na zdrowego psa , który jest bezpieczny , do tej pory opłacam Korę sama , ale teraz mam gorszą sytuację finansową i dlatego te długi .

Link to comment
Share on other sites

tylko się nie załamywać. Nie T jedna jesteś w dole - ja również - doszły mi dwa psiaki i jestem utopiona/są w hoteliku, a koszt ich pobytu to 690 zł miesięczne!! plus karma/ ja chyba padne. Troszkę luydzie pomogą a z resztęą trzeba jakoś dać radę. Aniu jakieś bazarki może,

Link to comment
Share on other sites

[CENTER]
Uwaga paskudna reklama :)
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/182687-OgA-oszenia-na-56-portalach-Tekst-do-ogA-oszeA-i-banerki-KOMPLET-na-staruszki?p=14377498#post14377498"][IMG]http://i41.tinypic.com/t7fime.png[/IMG][/URL]

Serdecznie zapraszam na bazarek ogłoszeniowo, banerkowo, tekstowy.

Za jedynie [B][U]10 zł[/U][/B] możecie otrzymać:

• Dwa teksty do ogłoszeń (króciutki i długi)
• Banerek
• Ogłoszenia na 57 stronach!
[B]Co nas wyróżnia?[/B]

* cena- w komplecie taniej
* teksty- pisane od ręki, przez zespół humanistyczno- ścisły chwytające za serce
* ogłoszenia na portalach różnych miast (lista sporządzona na podstawie listy największych polskich miast) - nie raz pieski znajdują domy w najodleglejszych miejscach Polski.

Cały dochód zostanie przekazany na psiaki w potrzebie- Joy`a i Fabio- linki w sygnaturze.

+ inne pieski, które pilnie będą potrzebowały pomocy.

Pozdrawiam ;)[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

[QUOTE]ja moge jednarozowo wplacic 10 zl tylko prosze numer konta[/QUOTE]

[QUOTE]No to dawaj numer konta - przeleję 10 zł i pomyślę nad fantami na bazark.
Dług musimy jak najszybciej spłacić.[/QUOTE]

Bardzo dziękuję za pomoc , konto już wysłane .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...