Jump to content
Dogomania

Kora od roku na płatnym DT - co dalej ??? Brak pieniędzy na utrzymanie !!!


Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='ocelot']Chyba przesadzacie kochani?
Szkoda, ze nie ma kto długu po niej u Donki spłacić. Bo z tego co pamietam Agata tylko się wywiązywała do końca z deklaracji. A dług jest ho ho duży.[/QUOTE]
Ja płaciłam i płacę regularnie. Cieszę się, że piesek ma dom. Nie jest dla mnie ważne ile wizyt się odbyło. Dziewczyny pomagają i nie można ich zostawić z długiem samym sobie. Podziwiam Anję, że mimo wysokiej ciąży dalej pomaga. Dajcie już spokój, pomóżcie raczej spłacić ten dług, skoro tak wam na psie zależy.

[B]Anja[/B], [B]najszczersze gratulacje[/B], wreszcie doczytałam wątek do końca.

Edited by pola53
Link to comment
Share on other sites

[quote name='pola53']Oooo,, przepraszam, ja płaciłam i płacę regularnie. Cieszę się, że piesek ma dom. Nie jest dla mnie ważne ile wizyt się odbyło. Dziewczyny pomagają i nie można ich zostawić z długiem samym sobie. POdziwiam Anję, że mimo wysokiej ciąży dalej pomaga. Dajcie już spokój, pomóżcie raczej spłacić ten dług, skoro tak wam na psie zależy.[/QUOTE]

ja już przepraszałam, że pominęłam wpłacających, bo nie sledzę dokładnie deklaracji w wpływów Kory.
A Anja ma już synka:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ocelot']ja już przepraszałam, że pominęłam wpłacających, bo nie sledzę dokładnie deklaracji w wpływów Kory.
A Anja ma już synka:)[/QUOTE]

To ja przepraszam, gorąca ze mnie głowa czasami. Doczytałam wątek do końca i już wszystko wiem :). Pozdrowienia.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='majku33krakow']ja wysłałem 97zł na dług misia i kaja zaległy mój(250zł było)[/QUOTE]
Majku to jest wątek Kory , Misia i Kaja dawno są w swoich domach i nie mają długu , więc te pieniądze nie są im do niczego potrzebne :roll:


[quote name='pola53']Ja płaciłam i płacę regularnie. Cieszę się, że piesek ma dom. Nie jest dla mnie ważne ile wizyt się odbyło. Dziewczyny pomagają i nie można ich zostawić z długiem samym sobie. Podziwiam Anję, że mimo wysokiej ciąży dalej pomaga. Dajcie już spokój, pomóżcie raczej spłacić ten dług, skoro tak wam na psie zależy.

[B]Anja[/B], [B]najszczersze gratulacje[/B], wreszcie doczytałam wątek do końca.[/QUOTE]

Dziękuję :)

Wizyta jeszcze jedna będzie , ale nie teraz , ja mam malutkie dziecko , a Ocelot na głowie wszystkie psy bo ja z domu teraz nie wychodzę .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='majku33krakow']pieniądze są twoje anja ,może przekaż na dług kory?trudno mi doradzać.[/QUOTE]

ty zdecyduj na jakiego psa to przeznaczyć , ja nie mogę dysponować czyimiś pieniędzmi .

Kasa na moim koncie (97,20zł ) , czekam na decyzję :)

Edited by Anja2201
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 3 months later...
  • 5 months later...
  • 2 weeks later...
  • 3 months later...
  • 4 weeks later...

Dziewczyny, przepraszam, chyba znowu wyslałam pieniądze na dług Kory na stare konto. Czy mogłabym dostać numer nowego konta jeszcze raz? Pracuję na dwa etaty i czasem trudno mi się we wszystkim połapać. A juz zupełnie nie mogę się odnaleźć na tym forum. Wiem, ze lepiej teraz chodzi, ale znaleźć coś to jest masakra.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Dziewczyny, przepraszam, chyba znowu wyslałam pieniądze na dług Kory na stare konto. Czy mogłabym dostać numer nowego konta jeszcze raz? Pracuję na dwa etaty i czasem trudno mi się we wszystkim połapać. A juz zupełnie nie mogę się odnaleźć na tym forum. Wiem, ze lepiej teraz chodzi, ale znaleźć coś to jest masakra.

No to dobrze. Czasem się gubię w tym wszystkim :).

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...