Jump to content
Dogomania

Kora od roku na płatnym DT - co dalej ??? Brak pieniędzy na utrzymanie !!!


Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Anja2201']Kora w nowym domu :sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb:


Dom to firma , ale naprawdę super , Kora ma za zadanie pilnować ,a do tego jest stworzona !!!

Właściciele mają już jednego psiaka , pies zadbany , wygląda pięknie , szczepiony , dobrze karmiony , oba psiaki mają ogromny teren do biegania , biegają prawie cały czas , ludzie widać ,że psy kochają , długo szukali psa który będzie idealnym kompanem dla ich psiaka .
Na pewno podjedziemy tam raz jeszcze sprawdzić jak tam Kora , ale na prawdę jestem zadowolona :)[/QUOTE]Ale się cieszę! :multi:
Oby ten dom był wreszcie na zawsze :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Majku i w tym przypadku trzeba być pozytywnie nastawionym.
Ja również nie popieram psów do pilnowania dla firm (dla mnie do tego są stworzone kamery) ale z drugiej strony niektóre psy są do tego stworzone i gdyby siedziały całe dnie w domu jako psy kanapowe a nie pracujące- bądź co bądź obrona terenu to praca- myślę, że mogłyby się pojawić problemy a nie każdy ds ma możliwość zasuwać z psem co 2-3 godz. na spacery i ćwiczyć.

Link to comment
Share on other sites

Majku.
W schrpniskach sa tysiące psów...
Lepsza firma co zadba, da michę i swobodę biegania, pogłaszcze niż boks w schronisku.
Lepsza buda na podwórku jeśli ocieplana i gospodarz da troche miłości niż schronisko.
Niektóre psy nie nadają się do domu.
A myślisz, że blokowce sa takie szczęsliwe?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Witam,

Mam do oddania leki i sprzęt po zmarłym w rodzinie piesku. Część udało mi się już oddać, zostały mi natomiast:

[FONT=Times New Roman][COLOR=#000000][SIZE=3]1)[/SIZE] [/COLOR][SIZE=3][COLOR=#000000]Theovent– 3 opakowania (100 mg – 30 tab.)[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][COLOR=#000000][SIZE=3]2)[/SIZE] [/COLOR][SIZE=3][COLOR=#000000]Spionol– 2 opak. (25 mg – 20 tab.), 1 opak. (25 mg – 100 tab.)[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][COLOR=#000000][SIZE=3]3)[/SIZE] [/COLOR][SIZE=3][COLOR=#000000]HydrochlorothazidiumPolpharma – 1 opak. (12,5 mg – zostało 20 tab.)[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][COLOR=#000000][SIZE=3]4)[/SIZE] [/COLOR][SIZE=3][COLOR=#000000]4przyrządy do przetaczania płynów infuzyjnych[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][COLOR=#000000][SIZE=3]5)[/SIZE] [/COLOR][SIZE=3][COLOR=#000000]Encorton– 1 opak. (5 mg – zostało kilka tabletek)[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][COLOR=#000000][SIZE=3]6)[/SIZE] [/COLOR][SIZE=3][COLOR=#000000]Soduchlorek – 2 pudełka (250 ml)[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][COLOR=#000000][SIZE=3]7)[/SIZE] [/COLOR][SIZE=3][COLOR=#000000]HepatialeLarge Breed – 550 mg (zaczęte - zostało kilka tabletek)[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][COLOR=#000000][SIZE=3]8)[/SIZE] [/COLOR][SIZE=3][COLOR=#000000]11strzykawek różnej wielkości[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][COLOR=#000000][SIZE=3]9)[/SIZE] [/COLOR][SIZE=3][COLOR=#000000]Małagaza

Może ktoś z Was zajmuje się niechcianymi i schorowanymi psami i potrzebuje tych rzeczy (albo zna taką osobę). Albo proszę przynajmniej o podpowiedź, gdzie mogę dać ogłoszenie, że oddam te przedmioty. Zainteresowane osoby, proszę o kontakt.

OBRACZUS87 DZIĘKI ZA INFO. ZAMIEŚCIŁAM, ODDAŁAM WSZYSTKO I OGŁOSZENIE JEST JUŻ NIEAKTUALNE :) POZDRAWIAM.
[/COLOR][/SIZE][/FONT]

Edited by Angla
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 5 weeks later...

[quote name='Agula99']Co tam słychać u Kory?? Czy jest szczęśliwa, czy ma dobrych ludzi, co ją pogłaszczą, ciepła budkę?? Czy taka suczka nie powinna być wysterylizowana dla świętego spokoju?? Napiszcie co tam u niej słychać???[/QUOTE]


U Kory wszystko ok , ona jest najszczęśliwsza mogąc pilnować , Kora jest już dawno wysterylizowana .:)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...