Jump to content
Dogomania

Kora od roku na płatnym DT - co dalej ??? Brak pieniędzy na utrzymanie !!!


Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kora dojechała , z psem się dogadała , co do Pana mam mieszane uczucia , chyba innego psa się spodziewał , ale mimo wszystko mówi ,że jest ok , jutro chce Korę do weta zabrać bo podobno chuda jest bardzo (widziałam ją półtora miesiąca temu i nie byłą chuda ) . Dajmy im parę dni .

Link to comment
Share on other sites

[h=2]Książki z lat 60,70,80 od złotówki DO 22.05!!!ZAPRASZAMY !!![/h]Dla Kory
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/227020-Ksi%C4%85%C5%BCki-z-lat-60-70-80-od-z%C5%82ot%C3%B3wki-DO-22-05%21%21%21ZAPRASZAMY-%21%21%21"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/227020-Ksi%C4%85%C5%BCki-z-lat-60-70-80-od-z%C5%82ot%C3%B3wki-DO-22-05%21%21%21ZAPRASZAMY-%21%21%21[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Kora wraca z adopcji :( podobno zaatakowała dziecko i chce zagryźć pana psa , niestety nie wróci już do Iwony , za duży dług już mamy (na tą chwilę2813,70 zł)
Kora przyjedzie do naszego schroniska , nie ma innego wyjścia . Mamy 2 dni na zabranie Kory .

Mam dosyć wszystkiego już dzisiaj , przez ponad dwa lata walczyłam o tego psa , walczyłam o każdą złotówkę ,żeby dać jej choć parę dni , a teraz to wszystko przepadnie , Kora trafi do boksu z 4 innymi psami , raz na jakiś czas wyjdzie na spacer i tyle .

Edited by Anja2201
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anja2201']Kora wraca z adopcji :( podobno zaatakowała dziecko i chce zagryźć pana psa , niestety nie wróci już do Iwony , za duży dług już mamy (na tą chwilę2813,70 zł)
Kora przyjedzie do naszego schroniska , nie ma innego wyjścia . Mamy 2 dni na zabranie Kory .

Mam dosyć wszystkiego już dzisiaj , przez ponad dwa lata walczyłam o tego psa , walczyłam o każdą złotówkę ,żeby dać jej choć parę dni , a teraz to wszystko przepadnie , Kora trafi do boksu z 4 innymi psami , raz na jakiś czas wyjdzie na spacer i tyle .[/QUOTE]

Masakra jakaś :( Dla nas, a przede wszystkim dla psa :( :(

Edited by __Lara
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agula99']O matko, biedna!!! Ten facet to też jakiś rarytas, jak się wam nie podobał, nie trzeba było dawać, może Korze on się też nie spodobał??? co za koszmarne wiadomości :([/QUOTE]

Facet na wizycie przed adopcyjnej i przez telefon bardzo się podobał , dopiero jak już Kora u niego była to zaczęły się wątpliwości .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agula99']A jak to ona teraz będzie w boksie w 4 psami, tam się nie pogryzie????? :([/QUOTE]
Na razie pójdzie na Kwarantanne , będzie sama około 2 tygodni , później w zależności od zapsienia w schronisku , albo sama albo z innymi psami . Nie mam wyjścia , nie mam jej gdzie zabrać , a przede wszystkim za co .Kora ma w tej chwili u Donki dług ponad 2800 zł

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agula99']Ok ja rozumiem, ale chyba na tym nie koniec, trzeba dalej ogłaszać, trzeba ją wyrwać, może jakieś nowe, ładne fotki, tekścik, przecież jej tam nie zostawicie???[/QUOTE]

Oczywiście , że nie zostawimy , będziemy cały czas intensywnie ogłaszać .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anja2201']Kora wraca z adopcji :( podobno zaatakowała dziecko i chce zagryźć pana psa , niestety nie wróci już do Iwony , za duży dług już mamy (na tą chwilę2813,70 zł)
Kora przyjedzie do naszego schroniska , nie ma innego wyjścia . Mamy 2 dni na zabranie Kory .

Mam dosyć wszystkiego już dzisiaj , przez ponad dwa lata walczyłam o tego psa , walczyłam o każdą złotówkę ,żeby dać jej choć parę dni , a teraz to wszystko przepadnie , Kora trafi do boksu z 4 innymi psami , raz na jakiś czas wyjdzie na spacer i tyle .[/QUOTE]O matko, biedna psina... :( Miałam nadzieję, że w końcu znalazła dom :(

Niestety wszystko opiera się na "podobno", może to tylko pretekst, bo się nowemu panu nie spodobała?
Czy Kora była wcześniej agresywna w stosunku do ludzi czy innych psów?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Finlora']
Czy Kora była wcześniej agresywna w stosunku do ludzi czy innych psów?[/QUOTE]

Do ludzi nigdy , nawet u weta przy zastrzykach byłą bardzo cierpliwa . Do psów owszem , ale tylko małych i to też nie wszystkich :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anja2201']Do ludzi nigdy , nawet u weta przy zastrzykach byłą bardzo cierpliwa . Do psów owszem , ale tylko małych i to też nie wszystkich :([/QUOTE]Może tamten pies zrobił coś co się Korze nie spodobało? No i chyba wszyscy wiemy jakie czasami potrafią być dzieci...
Ale niestety, nie ma co gdybać, tylko pomyśleć co dalej z sunią :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Finlora']Może tamten pies zrobił coś co się Korze nie spodobało? No i chyba wszyscy wiemy jakie czasami potrafią być dzieci...
Ale niestety, nie ma co gdybać, tylko pomyśleć co dalej z sunią :([/QUOTE]


Niestety my już wiemy co dalej , schronisko i stamtąd szukanie domu :( Teraz tylko transport trzeba załatwić , pewnie płatny a Kora ma całe 0 zł na koncie :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...