Jump to content
Dogomania

GAJA JEDZIE DO DOMU - LECZENIE ZAKOŃCZONE!


Kasiek

Recommended Posts

  • Replies 959
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='deszczowa']Pani Redaktor obiecała mi płytkę dvd nagrać - to trochę może trwać, nawet około miesiąca, ale będę czujna. Kochać Gaję i nie widzieć jej w TV? Niemożliwe :wink: :angel:[/quote]
[b]Deszczowa[/b], dziękuję :buzi:

Jak się czuje nasza gwiazda? :)

Link to comment
Share on other sites

Wielkie, ogromne gratulacje za wspaniały reportaż.
Oglądałam, ryczałam jak bóbr.
Zagoniłam sporo ludzi z pracy przed telewizory i wiecie co - wielu z nich oglądało. Wywiązała się nawet dyskusja o tym, jacy ludzie potrafią być parszywi dla zwierząt.
Reportaż poruszył wszystkich bardzo głęboko. Byli pełni uznania dla dziewczyn, które przeprowadziły taką wspaniałą akcję :P .
Wszyscy pytali mnie czy wiem, jak się Gaja czuje, co dzieje się z jej dziećmi i czy ktoś weźmie Gaję do swojego domu.

Tofcia, gdy usłyszała Pysię natychmiast wspięła się na łapkach do telewizora i zawzięcie go wąchała a potem nerwowo poszczekiwała i chodziła po pokoju.

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam Was ale jestem strasznie zabiegana przez ten reportaż.
Z TV zgłosiło sie kilka osób, twierdząc że Gaja jest ich zaginionym psem.
Wczoraj wiec od 5 rano były wycieczki do Gai. Okazało się, ze Gaja nie jest ich psem.

Wczoraj byłyśmy z Gaja na 2 godzinnym spacerku i było idealnie.
Gaja jest coraz grzeczniejsza.

Co do rany... Nic sie nie zmieniło, czyli jedna strona już zagojona a druga... Gaja ją drapie i stąd tworzy się błędne koło...

Co do zdjęć. :oops:
Dziś postaram się zrobić.

Link to comment
Share on other sites

A ja dzisiaj poznałam Glizdeczkę ososbiście :angel:
Chciałam ja obłaskawic parówka drobiową, ale się na nią wypięła 8) Dopiero gotowany kurczak pozwolił nam nieco przełamac lody :wink:

Byłyśmy na długim spacerku, Gai nie przeraża ruch uliczny, na obcych ludzi się nieco boczy, trzyma dystans, ale nie jest to panika, raczej baczna obserwacja :wink:
A żebyście widziały, jak ona wita Doddy - normalnie cała doopka jej chodzi z radości :D Doddy, odwaliłas naprawdę KAWAŁ ŚWIETNEJ ROBOTY!!!

A zdjęcia będa, ale panna uznała chyba, że ma dosyć gwiazdorzenia i nieco sie boczyła na aparat :wink:

Słooodka jest :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='arnika']ja niestety nie widziałam, ale czytam [url]http://ww2.tvp.pl/558,20050517205947.strona[/url][/quote]

Właśnie sobie to czytam i nie mogę, muuusze wam zacytować fragment:

[quote]Owczarek (jak się później okazało – suka, [b]stąd jej pierwsze imię: On-ka[/b])[/quote]

:cunao: :cunao: :cunao:

I nawet tytuł brzmi "On-ka na sznurku" i dziennikarka cały czas używa w tekscie tego "imienia"

:roflt:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asher'][quote name='arnika']ja niestety nie widziałam, ale czytam [url]http://ww2.tvp.pl/558,20050517205947.strona[/url][/quote]

Właśnie sobie to czytam i nie mogę, muuusze wam zacytować fragment:

[quote]Owczarek (jak się później okazało – suka, [b]stąd jej pierwsze imię: On-ka[/b])[/quote]

:cunao: :cunao: :cunao:

I nawet tytuł brzmi "On-ka na sznurku" i dziennikarka cały czas używa w tekscie tego "imienia"

:roflt:[/quote]

starałyśmy się jej to wyjaśnić, ale to dla Pai Redaktor zupełnie noa dziedzina, trochę wyrozumiałości :wink: :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asher'][quote name='arnika']ja niestety nie widziałam, ale czytam [url]http://ww2.tvp.pl/558,20050517205947.strona[/url][/quote]

Właśnie sobie to czytam i nie mogę, muuusze wam zacytować fragment:

[quote]Owczarek (jak się później okazało – suka, [b]stąd jej pierwsze imię: On-ka[/b])[/quote]

:cunao: :cunao: :cunao:

I nawet tytuł brzmi "On-ka na sznurku" i dziennikarka cały czas używa w tekscie tego "imienia"

:roflt:[/quote]

starałyśmy się jej to wyjaśnić, ale to dla Pani Redaktor zupełnie nowa dziedzina, trochę wyrozumiałości :wink: :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='deszczowa']starałyśmy się jej to wyjaśnić, ale to dla Pani Redaktor zupełnie nowa dziedzina, trochę wyrozumiałości :wink: :lol:[/quote]

Jasne, że jestem wyrozumiała :wink: Po prostu mnie to rozbawiło :lol:

Doddy, skasowałaś? :( Buuuu :(

Link to comment
Share on other sites

Oglądałam dziś Kawe czy cherbate-dziewczyny Wy jesteście niesamowite :P Przez te 5 minut powiedziałyście o tych biedakach tyle,że inny nie zdążyłby przez godzine :angel: Deszczowa :buzi: od Atosa.
Życze Wam,żeby Bozia wynagrodziła Wam sie za to co robicie stokrotnie!!! :P
Wasza siła jest wielka,jak Was pierwszy raz usłyszalam to sie rozkleilam i dzisiaj też..
Jeszcze raz dziękuje :buzi:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...