Jump to content
Dogomania

GAJA JEDZIE DO DOMU - LECZENIE ZAKOŃCZONE!


Kasiek

Recommended Posts

  • Replies 959
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Napiszcie proszę, czy jest jakiś oddźwięk na ogłoszenia o Gaji?
Czy są dobrzy ludzie, którzy chcieliby ją mieć, leczyć i kochać???
:(
[b]Doddy - [/b] a tem Pan Maciej, on chyba ma z nią kontakt codziennie. Co mówi?? Czy Gaja mu ufa, czy tylko Tobie??

Link to comment
Share on other sites

No dobra... Najwyżej mnie zlinczują....

Otóż do Gai od wczoraj przyjeżdża Pani, która chce ją adoptować :D
Wczoraj Pani była w odwiedzinach pierwszy raz. Wyszłyśmy na spacer, porozmawiałyśmy...
Pani mieszka pod Warszawą w domku z ogródkiem. Mieszka sama, wraz z kotkiem i ONkiem 11- letnim chorym na kręgosłup. Wydaje mi sie, ze dla Gai to wymarzony domek. Będzie miała tylko jedną osobę do której musi sie przełamać, bedzie miała towarzystwo psiaka.
Wczoraj po spacerku Gaja oglądała sie na nową Pańcie.
Dzis znowu byłyśmy z Gaja na spacerku. Glizda dziś wogóle miała jakiś dobry humor. Długo pospacerowałyśmy, Gaja szła obok nas (a z reguły szła za nami)....
Kolejna wizyta zapoznawcza wkrótce.


Ja jak dziś weszłam sama do Gai to znowu do mnie sama podeszła, dała sie głaskać....
Lekarze opatrujący ją mówia, ze jest w lepszym stanie psychicznym :wink:

Link to comment
Share on other sites

Powiem Wam szczerze, że wcześniej specjalnie nie pisałam by się upewnić czy Pani od Gai zdecyduje się na 100%. Po dziesiejszej wizycie wiem, że podchodzi do sprawy bardzo powaznie. Mam nadzieje, że nic nie stanie na przeszkodzie i Gaja niebawem pojedzie do nowego domku.

Jak nowa Pani Gai poradzi sobie z problemami dogomanii to sie wkrótce zarejestruje :wink:

Link to comment
Share on other sites

spacerek :wink:

[img]http://img223.echo.cx/img223/3526/tndsc022941da.jpg[/img]
[img]http://img124.echo.cx/img124/359/tndsc022991xj.jpg[/img]

[color=red]We WTOREK O GODZINIE 21:05 (TVP2)
W "EKSPRESIE REPORTEROW"
BEDZIE "HISTORIA GAJUNI I JEJ DZIECI"[/color][size=6][/size][size=3][/size]

Link to comment
Share on other sites

[color=green][b]Gaja w Expresie Reporterów w TVP2 - prawdopodobnie w ten wtorek ok.21.00 - oglądajcie!!![/b][/color]

PAni redaktor chce równeż zrobić reportaż za kilka miesiecy, jak Gajunia będzie już w nowym domu (z przypomnieniem jej losów), co miejmy nadzieję nastąpi (i adopcja, i reportaż :wink: ) :angel:

Link to comment
Share on other sites

[b]Deszczowa[/b], chyba w Ekspressie Reporterów? :wink:
A Super Express w końcu dzwonił??? Monika obiecała mi, że w tym tygodniu już na pewno zadzwoni, nie dzwoniła do tej pory z braku czasu, bo harują tam, jak w kieracie, ale zapewniła, że NA PEWNO o Gai napisze :D
I czy kontaktowałas się z Moim Psem?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asher'][b]Deszczowa[/b], chyba w Ekspressie Reporterów? :wink:
A Super Express w końcu dzwonił??? Monika obiecała mi, że w tym tygodniu już na pewno zadzwoni, nie dzwoniła do tej pory z braku czasu, bo harują tam, jak w kieracie, ale zapewniła, że NA PEWNO o Gai napisze :D
I czy kontaktowałas się z Moim Psem?[/quote]

już poprawiłam :oops:
super express nie dzwonił, a z moim psem to zdaje się ktoś sie kontaktował i mają o Gai napisać w czerwcu, chyba że w tym zamotaniu gajusiowatym coś mi sie ubzdurało :oops:

Link to comment
Share on other sites

Deszczowa, dopiero teraz zauwazyłam twój podpis - ja wysłałam Monice z SE numer, który mi na poczatklu przesłałaś... Zaraz wyslę jej te numery.
A z MP ja się kontaktowałam, ale pisałam ci na priwie, żebyś napisała do naczelnej!!!! Przecież ja jestem tylko pośredniczką... Nie siedze w historii Gai tak, jak ty...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...