Jump to content
Dogomania

GAJA JEDZIE DO DOMU - LECZENIE ZAKOŃCZONE!


Kasiek

Recommended Posts

Deszczowa

czy może był jakiś oddźwięk z Wrocka? dałam też na wrocłąwskim forum i na niusach w Onecie. Może by tak dać ogłoszonko na niusach regionalnych na Warszawkę i okolice, bo nie widziałam tam takiego tematu?

Ogłoszenie we Wrocławskiej Wyborczej jeszcze się nie pokazało, myślę że w poniedziałek.

Pozdrawaim

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 959
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='zakochana_w_Gaii']Deszczowa

czy może był jakiś oddźwięk z Wrocka? dałam też na wrocłąwskim forum i na niusach w Onecie. Może by tak dać ogłoszonko na niusach regionalnych na Warszawkę i okolice, bo nie widziałam tam takiego tematu?

Ogłoszenie we Wrocławskiej Wyborczej jeszcze się nie pokazało, myślę że w poniedziałek.

Pozdrawaim[/quote]

Wielkie dzięki, odzew nawet spory z okolic Wrocławia :angel:
I to mówiono mi, że w Gazecie Wyborczej znależli to ogłsozenie ze zdjęciem :o , więc już chyba jest... :roll:
Jak możesz, to w regionalnej W-wie też umieść, co? ja nie wiem, jak :oops:

wielkie dzięki za pomoc, coś się rusza powoli....
obyśmy znależli właściwego człowieka dla tej wspaniałej, skrzywdzonej psiny... :cry:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='deszczowa'][color=green][b]Gaja i szczeniorki dziękują:[/b][/color]

za wpłaty z serca płynące dla:

[color=blue][i]KociaBanda
Edyty Dziwak z Sosnowca
Ninoczki z Forum Owczarek
Tami ć z Forum Owczarek
Jolanty Dratwińskiej z Wrześni
Kiarze (belgomaniak)
Madlen
Ewie Kucytowskiej z Bytomia
Magdalenie Gmerek z Kłodzka
Andrzeja Karmana z Forum ON
Joli z Forum ON
Piątas z Forum Owczarek
Wandzie Wiśniewskiej z Warszawy
agat21
Apla z Forum ON
Katarzynie Drożdżewskiej z Warszawy
Izie Szumielewicz i jej znajomych
Heket i Frani
Harisowi
agak
Kasiek
Agnieszce z Forum Owczarek
Grażynie Kielar z Krakowa
AsiuniaP
Bożenie Górskiej z Bełchatowa
Doddy
Katcherine[/i][/color]

Zebraliśmy (sama nie mogłam uwierzyć i 5 razy to liczyłam)
[u][color=red][size=7][b]1 770 PLN[/b][/size][/color][/u] :angel:

[size=6][color=green][b]GAJA BARDZO BARDZO DZIĘKUJE!!! [/b][/color][/size](co widać z relacji Doddy :wink: )[/quote]

[b]Uzupełniam listę podziękowań [/b]:wink:

[color=red][size=6][b]PODZIĘKOWANIA ZA WPŁATY DLA GAI I SZCZENIACZKÓW DLA:[/b][/size][/color]

[color=blue][i]Joanny Meyer z Gdyni
Państwa Przemyskich i ich pieska Koksika i reszty rodzinki
Karoliny Prandzioch z Warszawy
Hanny Gocłowskiej z Warszawy
Krzysztofowa Gołębek z Bytomia
Sylwi-K
MonikaSz z Forum Belgomaniaków
Hanny Bryzek z Warszawy[/i][/color]

[b]Razem zebraliśmy dzięki Wam, Kochani[/b]

[size=7][color=red][b]2 390 PLN[/b][/color][/size]

wydatki dotychczasowe:
1) 300 zł za leczenie Gai w "mojej" lecznicy
2) 60 zł za karmę Royala dla szczeniorków (kupić taką musiałyśmy, bo lecznica podarowała nam karton próbek tej karmy i one nie wystarczyły, a bałyśmy się zmieniać pokarm - karma została pokochana przez szczeniorki i przez nas-opiekunów, szczególnie nocą :wink: )
3) 150 zł - karma dla Gajuni i mleczko dla szczeniorków
4) 35 zł - odrobaczanie Gajuni
(wydatki Katcherine, z których część rachunków jest już umieszczona, policzymy po wyadoptowaniu ostatniej kluseczki)
[b]Razem wydatki: 545 PLN[/b]

[color=green][b][size=6]Co daje nam piękny stan konta na tę chwilę:

1 845 PLN[/size][/b][/color]
:angel: :angel: :angel:

Link to comment
Share on other sites

Dzieki wam my opiekunowie mamy poczucie bezpieczeńtwa....Ze co by sie nie działo, jak by adopcje źle nie szły- jest zagwarantowany byt Gajki i jej dzieci. I to poczucie instynktownie przekazujemy naszym podopiecznym.
Ja ze strony Strzałki i Pysi Dołaczam się równiez z ogromnym DZIEKUJĘ.

Link to comment
Share on other sites

Postaram się jutro zadzwonić do Wyborczej w Warszawce i zapytać czy mają takie stronki dla zwierzaków, bo w necie nic nie znalazłam na ten temat. Może uda mi się ich namówić na artykuł jeśli nie będzie takiej stronki.

Dam znać jutro.

Tyczasem Gaja trzymam za Ciebie kciuki. :iloveyou:

Link to comment
Share on other sites

niestety w WOT-cie wszystko pomieszali, zamiast słów "po przejściach" usłyszałam: "jest bardzo towarzyska" :oops:

trudno...

Gaja przed nagraniem – piękna, mądra, przestraszona…

Reszta bez komentarza….


[img]http://upload.miau.pl/1/13311.jpg[/img]

[img]http://upload.miau.pl/1/13314.jpg[/img]

[img]http://upload.miau.pl/1/13317.jpg[/img]

[img]http://upload.miau.pl/1/13318.jpg[/img]

[img]http://upload.miau.pl/1/13319.jpg[/img]

[img]http://upload.miau.pl/1/13320.jpg[/img]

[img]http://upload.miau.pl/1/13321.jpg[/img]

[img]http://upload.miau.pl/1/13325.jpg[/img]

[img]http://upload.miau.pl/1/13327.jpg[/img]
:cry:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zakochana_w_Gaii']Postaram się jutro zadzwonić do Wyborczej w Warszawce i zapytać czy mają takie stronki dla zwierzaków, bo w necie nic nie znalazłam na ten temat. Może uda mi się ich namówić na artykuł jeśli nie będzie takiej stronki.

Dam znać jutro.

Tyczasem Gaja trzymam za Ciebie kciuki. :iloveyou:[/quote]

w Wyborczej jest dział "pies czeka na człowieka" i tam można umieszczać ogłoszenia za darmo - niestety bez zdjęcia - ze zdjęciem też można ale za to już się dość sporo płaci :roll:


a Gajuni się ładnie ranka zasusza - trzymam :kciuki: za tą wspaniałą dzielną sunię

Link to comment
Share on other sites

Niestety w ogłoszeniu na telegazecie jest:

"3 - letnia sunia owczarka niemieckiego. Znaleziona w Radzyminie. Jest bardzo towarzyska..."

No niestety az taka towarzyska jak byśmy chcieli, nie jest...


Szkoda, bo może byśmy mieli wiecej chętnych a przez ten mały szczegół może się nikt świadomy nie zgłosić.

Link to comment
Share on other sites

Rany, czy w tym WOT-cie nienormalni jacyś są czy co? :-?
Dziewczyny, na tygodniu jest powtórka tego programu, zadzwońcie do nich, niech sprostuja te informację :roll: I w telegazecie tez przecież można zmienić.

A jak Gaja zniosła całe to zamieszanie?

Link to comment
Share on other sites

U Gai wszystko dobrze. Czasem ma lepsze dni, czasem gorsze. Dziś miała bardzo dobry. Nie uciekała, dawała się głaskać.
Widzę jednak, że stresuje się jeśli wchodze do niej z innymi osobami. Nie wie wtedy co sie będzie dziać i sie mocno stresuje.
Na spacerze z innymi jest natomiast dobrze.

Rana goi się bardzo dobrze.

Teraz gdy Gai wchłaniają sie sutki zaczynają jej żebra sterczeć.... Odrobaczyłam ją 2 dni temu, więc jeszcze robaczki mogą zalegać... Stad też taka chuda może.
W kazdym razie od jutra zaczynam jej dawać 2 puszki z suchym Royalkiem. Aż wstyd by po 2 tygodniach opieki jest taka chuda szczapa. :wink:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='doddy']U Gai wszystko dobrze. (...) Widzę jednak, że stresuje się jeśli wchodze do niej z innymi osobami. Nie wie wtedy co sie będzie dziać i sie mocno stresuje. [/quote]

No właśnie - mnie też świrzbiło, żeby napisać do Doddy, czy można małą odwiedzić, ale się powstrzymałam - bo dla mnie to by było fantastyczne przeżycie - ale dla niej - już raczej nie - no bo kto ja dla niej jestem? Ona niedawno zupełnie zmieniła środowisko, ciągle ktoś nowy się pojawia, na uczelni na pewno przez szpital przewija się mnóstwo ludzi - to z pewnością jej nie uspakaja - raczej przeciwnie.
Dlatego Doddy - nie wpuszczaj może jeszcze ludzików do jej boksu - niech przynajmniej to miejsce będzie jej azylem.
Chyba, że uznasz inaczej - to oczywiście chylę czoła :)

Link to comment
Share on other sites

Dziś ponownie rozmawiałam z lekarzem prowadzącym.
Niestety rana musi być pod opatrunkiem, ponieważ gdy go nie ma, to od razu jest gorzej.
Powiedział także ze zaczyna jest rosnąć dzika skóra którą trzeba usuwać. Ponadto zaczyna jej sie tworzyć bąble z ropą. Gaja musi zostać na SGGW minimum przez 2 tyg jeszcze....
Tu mają możliwość doglądac na bierząco i robić zabiegi. Rana będzie się długo goić.


Dowiedziałam sie, że Gaja dużo lepiej sie do nich zachowuje, daje się głaskać, nie ucieka.

A mnie dziś totalny zaszczyt kopnał!!!!!!!!

Gaja jak weszłam wstała, podeszła do mnie i......... machneła ogonkiem :o

Link to comment
Share on other sites

[quote name='doddy']
Gaja jak weszłam wstała, podeszła do mnie i......... machneła ogonkiem :o[/quote]
Czekałam na taką wiadomość :klacz:
Doddy - jesteś wspaniała.
Reszta wieści niestety - smutne, ale jest pod opieką najlepszą z możliwych: medyczną i psychoterapeutyczną :D

Link to comment
Share on other sites

Oglądalismy powtórke w WOT-cie...:/ nadal jest ze "Towarzyska"....

Moze niedługo sie ze tak powiem zisci to niefortunne w innym przypadku sformułowanie ;).

Gajka - Dzielna suńka z Ciebie. Doddy wycałuj od nas...Pyśka coraz bardziej podobna...ucho staje...nos z garbkiem;) coraz dłuższy...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...