Jump to content
Dogomania

Atrakcyjna blondynka (nie) do wzięcia-Fregata Sfora znad Jeziora-Fredka


Minerva

Recommended Posts

[URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/d9a568dd689ca5d8.html"][IMG]http://images48.fotosik.pl/186/d9a568dd689ca5d8med.jpg[/IMG][/URL]

[URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/a4ff3fd77e4c5285.html"][IMG]http://images48.fotosik.pl/186/a4ff3fd77e4c5285med.jpg[/IMG][/URL]

No, wreszcie koniec :evil_lol:
Z okazji mojej pierwszej łapki na dogo, wieczorem postaram się wstawić filmik z naszej nauki obrotów, ale najpierw wypadałoby go troszunie przerobić, bo moja najkochańsza koteczka Zuźka nas rozpraszała i Fredka zamiast robić coś w stylu obrotów ganiała kota :evil_lol:. Ogólnie film wygląda komicznie...Być może wybiorę z niego jakieś dobre momenty...Być może...
Pozdrawiamy!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='HuSkYy-Paulina-94']
ale szybko naprawili ci aparat :lol:i jak szybko fotki :cool3:
[URL]http://images39.fotosik.pl/182/9ccd4d3eab860268med.jpg[/URL]
:multi:[/quote]
No fakt, postarali się :razz:. A ja to ekspresowa dziewczyna, foty umiem w mig zrobić, szczególnie jakieś rozmazane. Ale teraz sama się pochwalę, że wszystkie foty mi się podbają :roll::cool3:.

[quote name='HuSkYy-Paulina-94']ale ma kochana ta plamke przynajmniej jest wyjatkowa :D:D:D[/quote]
Wyjątkowa jest też pod względem uczenia-powolna jak fotosik hostujący fotki, powolna jak ja rozwiązująca zadania z matmy...No, ale to szczegół :loveu:

[quote name='Clandestine']Ta plamka jest genialna ;) :loveu:[/quote]
Dzięki :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Minerva']No fakt, postarali się :razz:. A ja to ekspresowa dziewczyna, foty umiem w mig zrobić, szczególnie jakieś rozmazane. Ale teraz sama się pochwalę, że wszystkie foty mi się podbają :roll::cool3:.


Wyjątkowa jest też pod względem uczenia-powolna jak fotosik hostujący fotki, powolna jak ja rozwiązująca zadania z matmy...No, ale to szczegół :loveu:


Dzięki :p[/QUOTE]

nom wlasnie jestes ekspresowa dziewczyna wiec dlugo aparat nie bedzie sprawny :D:Dmi tez sie podobaja :D

buahaha z ta matma to i ja mam problemy :cool1: a do ktorej chodzisz klasy ?;>:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='HuSkYy-Paulina-94']nom wlasnie jestes ekspresowa dziewczyna wiec dlugo aparat nie bedzie sprawny :D:Dmi tez sie podobaja :D

buahaha z ta matma to i ja mam problemy :cool1: a do ktorej chodzisz klasy ?;>:diabloti:[/quote]
Z tym aparatem mam nadzieje, że się nie sprawdzi...

Obecnie do zadnej nie chodzę :evil_lol:. Ale po wakacjach do 1 gimnazjum.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='HuSkYy-Paulina-94']a tego to nie wiem ... mimo ze jestem jasnowidzem i mam sny prorocze :diabloti:[/quote]
To już lepiej mi nic nie mów na ten temat...:evil_lol:
[quote name='HuSkYy-Paulina-94']:evil_lol: to jeszcze wszystko przed toba :diabloti:[/quote]
Spodziewam się, niestety :placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ania :)']Świetną ma plamke na języku:loveu:
Andy też ma, ale troche dalej :evil_lol:[/quote]
Nie tylko golden może być łaciaty :evil_lol:
[quote name='Clandestine']A myślałam, że jesteś starsza Minerva xD[/quote]
Hmm...Wiesz, [B]nie jestem[/B] jakąś cukrową trzynastolatką, ubierającą się na różowo i uwielbiającą Jolę Rutowicz...
Po za tym , każdy mały może dogomaniakiem być ;).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Minerva']Skoro tak Ci mnie szkoda, to napisz mi zwolnienie z matmy.[/QUOTE]

no dobra a ty mi :D:D bo w zasadzie ja moge chcodzic do szkoly ale najgorzej wlasnie z ta matma :angryy: bo sie na mnie baba uwziela bo z innych przedmiotow nawet mam spoko nauczycieli :diabloti:
ale nawet jak by bylo bez tej matmy to nie chce szkoły :-(:placz::placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Clandestine']Nie twierdzę, że nie jest dla wszystkich i widać że nie jesteś różowa :D całkowicie to popieram :cool3:[/quote]
Nie chciałam powiedzieć, że twierdzisz, że dogomania jest tylko dla starszych osób-no faktycznie, może tak to zabrzmiało, ale nie to miałam na myśli.
[quote name='HuSkYy-Paulina-94']no dobra a ty mi :D:D bo w zasadzie ja moge chcodzic do szkoly ale najgorzej wlasnie z ta matma :angryy: bo sie na mnie baba uwziela bo z innych przedmiotow nawet mam spoko nauczycieli :diabloti:
ale nawet jak by bylo bez tej matmy to nie chce szkoły :-(:placz::placz:[/quote]
To powiem lepiej-moją wychowawczynią w podstawówce była matematyczka i jak czegoś nie zdążyliśmy na matmie to robiliśmy na wychowawczej :angryy:...
To jak mam wysłać to zwolnienie? Pocztą? Nie ma sprawy :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Minerva']Nie chciałam powiedzieć, że twierdzisz, że dogomania jest tylko dla starszych osób-no faktycznie, może tak to zabrzmiało, ale nie to miałam na myśli.

To powiem lepiej-moją wychowawczynią w podstawówce była matematyczka i jak czegoś nie zdążyliśmy na matmie to robiliśmy na wychowawczej :angryy:...
To jak mam wysłać to zwolnienie? Pocztą? Nie ma sprawy :evil_lol:[/QUOTE]

o weez to moj wychowawca jest fizykiem i matematykiem ale nas nie uczy chociaz na godzinie wychowawczej tez mamy matme tyle ze odrabiamy zadania domowe haha :D:D
nom pocztą pocztą :D:D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='HuSkYy-Paulina-94']o weez to moj wychowawca jest fizykiem i matematykiem ale nas nie uczy chociaz na godzinie wychowawczej tez mamy matme tyle ze odrabiamy zadania domowe haha :D:D
nom pocztą pocztą :D:D[/quote]
Dobra, dzisiaj wieczorem przejdę się na pocztę i wyślę.
:bluepaw:
A tak w ogóle udało mi się wstawić bannerek :multi:. Na razie taki nijaki, później postaram sie o coś lepszego :cool1:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...