Jump to content
Dogomania

Hodowla Delcantico- Co o niej wiecie?


Chantell

Recommended Posts

Bardzo zależy mi na dowiedzeniu się jak najwięcej o hodowli 'delcantico'
[URL="http://www.delcantico.pl"]www.delcantico.pl[/URL]
Wie ktoś może w jakim województwie a nawet mieście jest ta hodowla?
Czy Nagie Psy Peruwiańskie [owłosione] są średnie, duże czy małe?
Zna ktoś jakiś inny sposób skontaktowania się z tą hodowlą? Niestety oprócz emaila na stronie nie ma nic więcej podanego, a naprawdę bardzo, ale to bardzo zależy mi na kontakcie z tą hodowlą.
Proszę napiszcie wszystko co wiecie o tej hodowli.

Zastanawiam się jeszcze nad tą hodowlą: [URL="http://www.margarejro.pl"]www.margarejro.pl[/URL] Lepszy kontakt jest i wiadomo, że na zimę można spodziewać się szczeniaków. Wiecie także coś o tej hodowli?

Link to comment
Share on other sites

Z hodowlą Delcantico jest zupełnie dobry kontakt, jeśli ktoś napisze rzeczowego maila. Czasem odpowiadają po kilku dniach, co jest zupełnie zrozumiałe. Ludzie są bardzo mili, uczciwi, odpowiadają wyczerpująco. Napisz, umów się może gdzieś na wystawie.

Hodowla znajduje się w Lublinie. Psy są miniaturowe, jedna suczka jest małym średniakiem.

Ruszają golaski, ruszają...

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem, czy gdzieś w Czechach akurat jest owłosiona suczka na sprzedaż. Poszukaj - jest strona klubu [URL="http://www.klubchovatelunahacu.cz"]www.klubchovatelunahacu.cz[/URL] , na której są linki do hodowli.

Myślę, że z zamówieniem i zakupem owłosionej suczki w Polsce czy Czechach nie będzie problemu. Nie są zbyt poszukiwane.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Chantell']ojeej...:( a ja liczyłam na sporego średniaka...:(
A hodowla Margarejro jakie psy ma? też mini?[/quote]

Najlepiej pytaj Kasie - hod Margarejro - osobiscie...
Kasia od 15 lat hoduje psy, pod tym samym przydomkiem, mieszka niedaleko Warszawy.... hoduje glownie Dogi Niemieckie blekitne i czarne....
Mioty "nagusow" ma bardzo rzadko

Link to comment
Share on other sites

Dzwoniłam do niej, ale ciężko było z nią. Stwierdziła, że mogę zadzwonić dopiero w październiku. Poza tym ona teraz będzie miała miniaturowy miot. :/

Delcantico wydaje mi się sensowne, ale nie rozumiem czemu hodowca ma wybrać dla Ciebie psa a nie przyszły właściciel. Rozumiem, że chce dobrze dobrać, ale mnie naguski nie interesują, tylko owłosiona sunia. :| Tak samo ignoruje kwestię zarezerwowania psiaka bądź wpłacenia zaliczki. Naprawdę zależy i na tym psie żeby pojawił się u nas jeszcze w tym roku.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Chantell'], ale nie rozumiem czemu hodowca ma wybrać dla Ciebie psa a nie przyszły właściciel. Rozumiem, że chce dobrze dobrać, ale mnie naguski nie interesują, tylko owłosiona sunia. :| Tak samo ignoruje kwestię zarezerwowania psiaka bądź wpłacenia zaliczki. Naprawdę zależy i na tym psie żeby pojawił się u nas jeszcze w tym roku.[/quote]

Psa się nie kupuję na juz - na psa czasem się czeka.
DOBRY hodowca zawsze stara sie wybrac psa - pod osobe, pod jej potrzeby. Psy maja rozne charaktery chociazby. Sa spokojniejsze i przebojowe, uległe i dominujace. To widzi hodowca i nie dziw sie, ze nie mozesz sama wybrac pieska. Skoro zalezy Ci na psie owłosionym to powiedz o tym hodowcy - nie bedzie problemu, nagiego wciskał Ci nie bedzie napewno :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...