Jump to content
Dogomania

Oberwart- SZOMBATHELY


flashka-g

Recommended Posts

  • Replies 245
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 4 weeks later...

no dzis dostalam potwierdzenie z Austri :) czyli w droge !! a tak na marginesie szybcy sa jeszcze miesiac do wystawki a ja juz mam potwierdzonko - nie tak jak bylo w Banskiej Bystricy ze dostalam dzien przed wystawa :( widac austriacy to porzadny narod hihi ciekawa jestem kiedy z Wegeier potwierdzino przyjdzie ??

czy ktos wie czy w Austrii na wystawie sie duzo drozej placi ? bo niegdzie nie moge znalezc tej informacji :(

Link to comment
Share on other sites

Może to nie na temat tej konkretnej wystawy ale zastanawiam sie czy na takich wystawach poza granicami Polski jest wyższy poziom?? Czy też raczej nie bo przeciesz to od sędziego zależy. A na międzynarodowe np w polsce to przyjeżdzają sedziowie z całego świata...sama nie wiem

Link to comment
Share on other sites

hmm dziwne bo oni jeszcze do jutra zgloszenia przyjmuja...
ja niby tez sama jestem z obiema suczkami ale juz w Graz bylam sama i z dwiema bardzo dobrymi wylecialam :)

Shelto na pewno dojdzie ! moze po weekendzie dopiero nie przejmuj sie ! jest zgloszenie doszlo to bedzie OK !!

Link to comment
Share on other sites

shelto dostalas juz potwierdzenie ?? przegladalam sobie stone informacyjna o Wegrzech i z Szomnathely do Buk jest tylko ok 30 km :) i to calkiem przyjemne miasteczko jest wiec jak sie wyspimy troszke po wystawce to mozna spobie isc pozwiedzac i jakas klacje na miescie zjesc :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sheltomaniak']Mamy potwierdzenie!!Dzisiaj przyszło:)))
Wiec Elitesse spotkamy sie napewno:))))[/quote]

no to super !! teraz tylko trzeba czekac na potwierdzonko z wegier... no i powoli szykowac psiaki :) dobrze ze tydzien wczesniej mam klubowke to beda wygladaly jako tako :) bo w te upaly to mi sie cholernie nic robic nie chce a zwlaszcza psow trymowac i czesac :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='króliczek']Dziewczyny ,podajcie mi link ze zgłoszonymi psami.Ja jakoś nigdzie tego znaleść nie mogę.Szukam i kombinuję, ale tylko melden coś tam kumam... :wink:[/quote]
Czy Ty wybierasz się na tę łączoną wystawę? Szkoda, że nie wiedziałam, bo byłam zainteresowana, ale nie zdołałam zebrać grupy.
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[b]@ SHELTOMANIAK[/b]-Dzięki za rozjaśnienie w głowie :D
[b]@ASIACZEK[/b]-Niestety nie wybieram się choć miałam taki zamiar.Tak jak Ty szukałam kogoś do towarzystwa.Szkoda ,że zbyt póżno wpadłyśmy na siebie.A o zgłoszone psy pytam dlatego ,żeby po wystawie nie zawracać głowy dziewczynom pisaniem stawek :wink:

Link to comment
Share on other sites

Mówię Wam dziewczyny ,momentami szlag mnie trafia jak widzę stawki,tam gdzie wyjedżamy ,ale jeszcze większy szlag (z żalu), gdy nas nie ma(bo wtedy puchy).U nas to już reguła ,że jak jedziemy to dziki spęd.... 8)a jak nas niema konkurencji zero :roll:

Link to comment
Share on other sites

A ja wiem, że w Oberwarcie są 2 (?) psy i miałabym szanse na jakieś CACIB-y dla moim młodszych (Gusio i Hipka). A o stawce w Szombathely - nic nie wiem. Ale podejrzewam, że podobnie - mała stawka. Trudno. Przyłączam się do Was, dziewczyny i żałuję, że nie jedziemy.
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...