Jump to content
Dogomania

Oberwart- SZOMBATHELY


flashka-g

Recommended Posts

  • Replies 245
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Po primo mieszkam na wsi ;) w dzielnicy Krakowa zwanej pychowicami - to normalnie zadupie :D

PO secundo wystawiam sznaucerka mini czarno-srebrnego niejakiego DANGEROUS D'ARTAGNAN Hajan Polonia zwangeo popularnie Dengislawem , Dengim lub ********* ze wzgledu na jego cudowny samczy temperament ;) :D
Dengiemu brakuje 1 wniosku do ml.ch wegier... a tak sie nam ubzduralo Go skończyc.... :)

Link to comment
Share on other sites

ja bym chyba zdjęła gips, ale pytanie czy z taką swieżo uwolnioną nogą bedziesz mogła biegać :-? Moze na wszelki wypadek powinnaś miec koło siebie kogoś kto by Cie w razie czego zastąpił na ringu... trzymam kciuki!

Link to comment
Share on other sites

My co roku jeżdzimy do Szobathely i Oberwartu.
Ogromny problem jest ze spaniem po stronie austryjackiej , nie ma tam nawet pól namiotowych i kampingowych.My w ubiegłych latach spaliśmy po stronie węgierskiej , a rano jechalismy do oberwartu.
W Szombathely wystawa fajna i dobrze zorganizowana, a w Oberwarcie średnio. My w Oberwarcie bylismy sami zgłoszeni i że nie było innego psa do porównania to nie otrzymalismy żadnego tytułu.W Oberwarcie sędziują wyłącznie austryjacy nie ma śedziów z innych państw.

Link to comment
Share on other sites

ja też mam nocleg wyszukany na wegrzech bo te w austrii już były wszytkie pozajmowane ale moze to i dobrze bo taniej :(
w Austrii byłam raz no i niestety z pieknymi opisami moje sunie były bardzo dobre i do tej pory nie wiem dlaczego a z nieprzyznawaniem tytułów spotkałąm sie raz - w zeszłym roku w Bratysławie moja sunia była jedyną suczką bo championka nie dojechała no i dostała CAC ale wegierski sedzia CACIBa nie przyznał bo stwierdził że nie ma z kim porównać...

czy w Szombathely łątwo jest trafić na teren wystawy ??

Link to comment
Share on other sites

Z trafieniem na wystawę w Szombathely nie jest zbyt łatwe. Zanim trafiliśmy to zwiedzilismy całe Szombathely.Sami mieszkańcy nie wiedzieli za bardzo gdzie to jest.Krażyliśmy wokół jakiś bloków po polach.
Przed tesco i przed stacja cpn trzeba skrecić w prawo i tam mały labitynt miedzy blokami i dojeżdża sie na teren wystawy.

Link to comment
Share on other sites

[b]Agatko[/b], wygląda na to, że łapanie Ciebie idzie mi tylko przez GG i dogomanie, a do telefonu mam pod górkę :roll: Rano wyjezdzam na 6 dni na wieś - będę bez telefonu i komputera, ale jak tylko wrócę to do Was zadzwonie i omówimy szczegóły! Jadę z Wami na pewno! :oops: O ile się nie rozmyślicie!

Link to comment
Share on other sites

on mial jesienia wypadek - obcial sobie placa wiec reka juz nie taka sprawna a pozatym sporo wazy i zaczynaja mu sie problemy na tym tle a teraz jeszcze upal dochodzi a musimy jechac starym samochodem bez klimatyzacji bo na nowy nie mamy jeszcze dowodu rejestracyjnego

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...