Jump to content
Dogomania

Galeria MASSHIRO Kazoku Kanshin :oD


Jurki :oD

Recommended Posts

  • Replies 497
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

dla mnie osobiscie suche jest tylko dodatkiem...nie wyobrażam sobie poprostu siebie jedzacej samo takie jedzenie skoro jest normalne da takich z zębami :P Barf tez jest dodatkiem....my poprostu mieszamy...zeby nie pójść za daleko w żadną stronę...koty tez jedza puchy i suche...i czasem surowe przemrozone mięsko i najpyszniejszego dla nich na świecie gotowanego kurczaczka :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[CENTER][FONT=Comic Sans MS][B]Moja vetka twierdzi, że absolutnie nie powinno się mieszać BARF-a z suchą karmą, fosfor zawarty w miesie, rybach, zaburza włchanianie tych substancji które są w karmie i są psu niezbędne do prawidłowego rozwoju.[/B][/FONT] [B][FONT=Comic Sans MS]Jeśli u Was Kateczka wszystko jest ok no to super! Ale popytaj swojego weterynarza co o tym sądzi. Lepiej dmuchać na zimne albo zaradzać jak najszybciej. [/FONT][/B];)
[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

nasz wet zna diete tania....czyli co nie moze jeść suchego i kurczaka??...moja jamiczka tak całe żyje "zarła" niesttey wtedy jeszcze pedigree bo dzieckiem byłam:diabloti:
koty żyja to on tez da rade...wiem na pewno, ze Tano nie moze jeśc ryżu i absolutnie kaszy...mój BARF jest teraz już dość ograniczony.....zostały szyjki indycze...jakieś udo, zostały kosci i serki właśnie plus warzywka...wolimy jednak mięsko przegotować:cool3:choć pierwsze dwa miesiace byliśmy głownie na takiej diecie ale jak Tano zaczął sciagać kocie jedzenie ze stołu to stwierdziłam, ze i tak diete układa sobie sam:p
aha a ta sucha to jak juz mówiła dodatek i smakołyk :) bo ładnie zbilansowane tak jak pucha...ja tak sama nie umiem

Link to comment
Share on other sites

[CENTER][B][FONT=Comic Sans MS]Jeśli to jak je mu służy to wszystko ok, jednak czasem skutki przychodzą dużo później. Co do gotowanego miecha i karmy zarazem to nie wiem jak to jest... ja miałam na myśli tylko surowe z jej połączeniem. Mówię co wiem, zawsze warto się dzielić wiedzą ;) a nóż komuś coś to pomoże. [/FONT][/B]
[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

puk, puk -:)
Można na chwilkę? Ok - dziękuję, zdejmę buty :)
Sunia tak śnieżno biała, że siłą rzeczy człek jakoś w jej obecności ma wrażenie wszechogarniającej czystości i porządku.
Witam Was serdecznie!
Robicie fajne zdjęcia, niektóre wręcz urzekające, ale przede wszystkim macie piękną dziewczynkę.

Pamiętam, jak jeszcze niedawno kibicowałam temu miotowi na "M" będąc cichą fanką Momo. Oczywiście absolutnie nie przeszkadza mi to w podziwianiu Waszej blondyny. Jak dla mnie jest po prostu"zjawiskowa" :)
Bardzo ładna galeria, pozwolicie że czasami tu wpadnę?

Korzystając z okazji, bo galeria zrobiła się nieco żywieniowa chciałabym wtrącić swoje 5 groszy do tematu ziemniaków. Otóż, jak najbardziej podzielam zdanie Matagi. Dodam może jeszcze, że ziemniaki podane w dużych kawałkach po prostu przez psa przelatują i wydalane są prawie w takiej samej formie w jakiej zostały zjedzone- czyli nie są trawione. Ale nie oznacza to, że są trucizną taką jak np. czekolada. Mało tego, niektórzy stosują je jako wypełniacz, wykorzystując fakt "nietrawienia" do odchudzenia przygrubego pupila. Ziemniaki powodują bowiem uczucie sytości, a nie ma z nich kalorii- bo właśnie- nie są trawione.
Gdzieś wyczytałam również, że ugotowane i dokładnie rozdrobnione czyli puree bardzo dobrze łagodzą ew. stany zapalne przewodu pokarmowego, głównie jelit.
Podsumowując- raczej daleko im do "szkodliwości" w psiej diecie.

Pozdrawiam cieplutko :-)

Link to comment
Share on other sites

Kacedy dziekujemy bardzo :lol:

Kilka zdjec z poranna zdobycza Masshiro

(w oddali mozna zobaczyc demolke sciany naszego aniolka :evil_lol:)
[IMG]http://img15.imageshack.us/img15/6743/p1020144y.jpg[/IMG]

[IMG]http://img17.imageshack.us/img17/677/p1020145v.jpg[/IMG]

[IMG]http://img193.imageshack.us/img193/3747/p1020146d.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...