Jump to content
Dogomania

Jaki kosmetyk dla psa Długowłosego ??? Bardzo prosze o porade ...


Hawanka

Recommended Posts

Rzeczywiście próbek nie ma, ale za to efekty można zobaczyć na psach, które są przygotowywane tymi kosmetykami, a są to m.in pudle z najlepszej hodowli pudli toy na świecie - Smash w Japonii. Zresztą sama właścicielka firmy Plush Puppy miała przez rok białego pudla toy z tej hodowli, który reprezentował Australię na Eukanubie w 2008r:
[url]http://www.suthanlites.com/siberian_130.html[/url]


Innym przykładem są Golden- Tonka i Springer Spaniel - Falcon - Zwycięzcy na Eukanubie 2009, również pielęgnowane tymi kosmetykami: [url]http://apromisepluskennels.com/[/url]

Wiadomo,że nie ma złotego środka, każdy musi sobie dobrac kosmetyki wg własnego uznania, ale napewno są to kosmetyki godne polecenia. My używamy ich na swoich psach juz kilka lat i jesteśmy bardzo zadowoleni z efektów jakie uzyskalismy przy regularnym stosowaniu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='finigan']Rzeczywiście próbek nie ma, ale za to efekty można zobaczyć na psach, które są przygotowywane tymi kosmetykami, a są to m.in pudle z najlepszej hodowli pudli toy na świecie - Smash w Japonii. Zresztą sama właścicielka firmy Plush Puppy miała przez rok białego pudla toy z tej hodowli, który reprezentował Australię na Eukanubie w 2008r:
[url]http://www.suthanlites.com/siberian_130.html[/url]


Innym przykładem są Golden- Tonka i Springer Spaniel - Falcon - Zwycięzcy na Eukanubie 2009, również pielęgnowane tymi kosmetykami: [url]http://apromisepluskennels.com/[/url]

Wiadomo,że nie ma złotego środka, każdy musi sobie dobrac kosmetyki wg własnego uznania, ale napewno są to kosmetyki godne polecenia. My używamy ich na swoich psach juz kilka lat i jesteśmy bardzo zadowoleni z efektów jakie uzyskalismy przy regularnym stosowaniu.[/QUOTE]

Widać efekty tylko jak popatrzyłam na ceny ...ehh ja jestem poczatkujaca i narazie nie posiadam tyle kasy zeby kupic kosmetylki firmy plush puppy...Musiałabym miec ze 300 złotych jak nie lepiej :(
a ja jeszcze uczaca sie nie pracujaca....
I tak tyle kasy poszło na próbowanie i żaden sie nie sprawdza hery,vulpes,espree,bio groom...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hawanka']Widać efekty tylko jak popatrzyłam na ceny ...ehh ja jestem poczatkujaca i narazie nie posiadam tyle kasy zeby kupic kosmetylki firmy plush puppy...Musiałabym miec ze 300 złotych jak nie lepiej :(
a ja jeszcze uczaca sie nie pracujaca....
I tak tyle kasy poszło na próbowanie i żaden sie nie sprawdza hery,vulpes,espree,bio groom...[/QUOTE]

Masz rację, na początek aby zaopatrzeć się w cały zestaw to trzeba liczyć się ze sporym wydatkiem. Ale szampony Plush Puppy są silnymi koncentratami i wiekszość z nich ( w zależności od produktu, rasy, kondycji szaty) rozcieńcza się średnio 5:1 aż do 10:1, czyli w sumie nie wychodzi tak drogo. Najważniejsze tylko żeby dobrać odpowiednie produkty do swoich zapotrzebowań.

To są produkty skierowane przede wszystkim do specjalistów - groomerów, handlerów etc, dla osób które zdają sobie sprawę, że od jakości używanych kosmetyków sporo zależy. A są to kosmetyki oparte na wyciągach roślinnych, które nie tylko nie niszczą sierści, ale ją pielęgnują,regenerują i wspomagają co jest szczególnie ważne przy częstym i długotrwałym wystawianiu.
Oczywiście co innego jeśli ktoś potrzebuje kosmetyki na krótki okres - np. żeby zrobić tzw "hodowlankę" a potem strzyże psa na krótko i nie zawraca sobie głowy częstą pielęgnacją.
Jednak przy bardziej profesjonalnym podejściu wszystkie te szczegóły maja juz ogromne znaczenie.

Mam nadzieję, że jak kiedyś jednak wypróbujesz Plush Puppy to też będziesz pozytywnie zaskoczona efektami :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='finigan']Rzeczywiście próbek nie ma, ale za to efekty można zobaczyć na psach, które są przygotowywane tymi kosmetykami, a są to m.in pudle z najlepszej hodowli pudli toy na świecie - Smash w Japonii. Zresztą sama właścicielka firmy Plush Puppy miała przez rok białego pudla toy z tej hodowli, który reprezentował Australię na Eukanubie w 2008r:
[URL]http://www.suthanlites.com/siberian_130.html[/URL]


Innym przykładem są Golden- Tonka i Springer Spaniel - Falcon - Zwycięzcy na Eukanubie 2009, również pielęgnowane tymi kosmetykami: [URL]http://apromisepluskennels.com/[/URL]

Wiadomo,że nie ma złotego środka, każdy musi sobie dobrac kosmetyki wg własnego uznania, ale napewno są to kosmetyki godne polecenia. My używamy ich na swoich psach juz kilka lat i jesteśmy bardzo zadowoleni z efektów jakie uzyskalismy przy regularnym stosowaniu.[/QUOTE]

Jeżeli takie dobre dla pudli , to może ja się skuszę i wypróbuję. Tylko nie mam pojęcia co wybrać ...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bachar']W zakładce "Artykuły o psach" trzeba wyszukać pudel i jest artykuł o przygotowaniu w wersji angielskiej

[URL]http://www.plushpuppy.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=102:poodle&catid=36:pielgnacja&Itemid=64[/URL][/QUOTE]

dzięki za link.

Ty też używasz kosmetyków PP do bichonów ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bachar']Nie, ale właśnie coraz bardziej jestem zainteresowana. Obecnie używam Vellusa i 1# all Systems[/QUOTE]
I jak sprawdz sie vellus i 1allsystems ??
jakiego szamponu i odżywki używasz co ile kąpiesz i jaki preparat do razczesywania
Ja właśnie myśle o ring5,vellus i 1 allsystems :)

Bo te plush puppy drogie strasznie :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hawanka']I jak sprawdz sie vellus i 1allsystems ??
jakiego szamponu i odżywki używasz co ile kąpiesz i jaki preparat do razczesywania
Ja właśnie myśle o ring5,vellus i 1 allsystems :)

Bo te plush puppy drogie strasznie :([/QUOTE]

Ja kąpię często - wystawowe z reguły co 7 dni. Z All Systemu używam Whitening'a i odżywki botanical a z Vellusa kompletu wystawowego. Są w porządku, ale nie polecam wybielającego z All systemu
[U][B]Pure White Lightening Shampoo[/B][/U] . Bardzo wysusza i mnie schodziła skóra z rąk. Teraz jednak rozważam kosmetyki bezolejowe stąd Vellus i Plush puppy. Nie sądzę, aby były wybitnie drogie. 500 ml są w cenie Vellusa i All Systemu.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

[quote name='bachar'] Teraz jednak rozważam kosmetyki bezolejowe stąd Vellus i Plush puppy. Nie sądzę, aby były wybitnie drogie. 500 ml są w cenie Vellusa i All Systemu.[/QUOTE]

Bachar, masz rację. Pozatym ceny jest bardzo ciężko porównać ze względu na różne stężenie szamponów.
Plush Puppy to koncentraty, większość z nich trzeba przed użyciem mocno rozcieńczyć, w zależności od potrzeb od 1:5 aż do 1:10 czyli np z 500ml opakowania mamy 2,5 - 5 litrów szamponu do wykorzystania. Producent nie zaleca używać w mocniejszym stężeniu, ponieważ wtedy nie uzyskamy pożądanego efektu , a szampon będzie trudniej wypłukać z sierści.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...