Jump to content
Dogomania

Maltańczyki (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!


Ewelinaa

Recommended Posts

[quote name='nefesza']Ooooo a z ciekawosci zapytam, ktore? Bo ja jedyne co YR uzywam to dwufazowy spray przy rozczesywaniu.[/quote]
Szampony na zasadzie co mi wpadnie w ręce: Phytum Anti-Cute, Phytum Actif Brillance 3in1, Phytum Actif Nutrition - szampon, maseczka na końcówki, maseczka, odżywka - to jej najbardziej odpowiada zapachowo, Phytum Reflects z wyciągiem z centurii - daje srebrne refleksy...:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 5.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ooo, jakie ładne zdjęcia ja tu widzę :multi:

Geo, a kucyki to sie różnie robi, w zależności od tego jaką piesek ma głowę. Niektórym ładnie jest w małej bombce, innym w większej, a jeszcze innym tylko w jednej kokardce. To też sztuka wiedzieć jak korzystnie uczesać własnego psa. twoje bombeczki, jak na pierwszy raz to super. Jak sobie przypomnę swoje pierwsze.... :oops::oops::oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Galena']

[IMG]http://www.uo2.pl/yumi/yumiprec.jpg[/IMG][/quote]

Jeryć jaki słodki widok :loveu: :loveu: :loveu: Ja też tak chcę :lol:
A co to za konspiracyja ??? Trzeba się chwalić nowym domownikiem. :razz: :razz:
Czekamy na więcej fot i jakiś opis maleństwa ;) :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

E... Ja jestem mały i jeszcze nie umiem pozować...
Właściwie to się wstydzę Szanownego Grona...
Przyleciałem, bo tu podobno są fajne dziewczynki...
I fajne Ciocie...
Nawet jeszcze do końca nie jestem pewien czyj jestem...
Na lotnisku ktoś zawołał precel i pobiegłem...
Tak zostałem Preclem....
[IMG]http://www.uo2.pl/yumi/precu.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Galena- on jest bombowy i..ta minka...tylko buzi mu dać:loveu: :loveu:

I nie zapominaj Precelku, ze tu nie tylko ciocie sa i dziewczynki, ale takze chłopcy:cool3: , shamirek pozdrawia malutkiego kolegę i jakby co to podpowie jak się podnosi nogę i zdradzi ....takie tam inne męskie tajemnice:evil_lol: :razz: :razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cockerek']Ooo, jakie ładne zdjęcia ja tu widzę :multi:

Geo, a kucyki to sie różnie robi, w zależności od tego jaką piesek ma głowę. Niektórym ładnie jest w małej bombce, innym w większej, a jeszcze innym tylko w jednej kokardce. To też sztuka wiedzieć jak korzystnie uczesać własnego psa. twoje bombeczki, jak na pierwszy raz to super. Jak sobie przypomnę swoje pierwsze.... :oops::oops::oops:[/quote]

A jaka głowe ma Shamir? Według Ciebie jak powinnam go czesać?:razz:
Bo mi sie w tych rozkach podoba, tylko , ze to sa rogi, a nie rozki:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Galena']E... Ja jestem mały i jeszcze nie umiem pozować...
Właściwie to się wstydzę Szanownego Grona...
Przyleciałem, bo tu podobno są fajne dziewczynki...
I fajne Ciocie...
Nawet jeszcze do końca nie jestem pewien czyj jestem...
Na lotnisku ktoś zawołał precel i pobiegłem...
Tak zostałem Preclem....
[IMG]http://www.uo2.pl/yumi/precu.jpg[/IMG][/quote]
jejuuuuu.... Galena, noo... :loveu:
no wiedziałam ze tak bedzie... wiedziałam :loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

Jezu jakie cudności... Precel śliczności,Jumi też.Judy wyrosła na forumową księżniczkę .Gratuluję wszystkim utrzymania tak pięknego włosa.Czytając wasze posty ciągle uczę się czegoś nowego o pielęgnacji maltanów,bo chociaż Frocia jest obcięta to nowinki o szamponach,odżywkach zawsze się przydają .Bo może kiedyś w przyszłościwystawowy od NELCI albo JUDY...

Link to comment
Share on other sites

Witam!!! Jestem tu nowa.Mialam maltanczyka 7 miesiecznego wabil sie Lucky,dwa dni temu przejechal go samochod.Dla nas to tragedia,najbardziej przezywa to moja corka.Mam prosbe chcemy kupic maltanczyka malego.Wiecie moze gdzie mam sie zglosic.Jestem z Gdyni.Bardzo dziekuje

Link to comment
Share on other sites

Fajny Precelek :loveu: Ale co on taki humorzasty na tym zdjęciu? :lol: Chyba zmęczony podróżą był, co?

Julitka, baaardzo współczuję, nie wyobrażam sobie co przezywacie :-( Życze wam żeby jak najszybciej w waszym domu zamieszkała wesoła biała kuleczka :)

Geo, ja nie wiem jaką on ma główkę :roll: Ja nie umiem tak oceniać. Ale jak się spotkamy, to możemy razem go pomacać po łebku :lol:

Link to comment
Share on other sites

Dziekuje za mile przyjecie i za dobre slowa.Bardzo cierpimy,byl czlonkiem naszej rodziny.Traktowalismy go z mezem jak naszego "synusia".Od poniedzialku mamy suczke mala 9 tygodniowa maltanke.Teraz mamy problem z nazwaniem jej.Myslalam ze na czesc poprzedniego nazwiemy ja Lucka.Co wy na to.Jak macie jakies propozycje bede ogromnie wdzieczna.

Link to comment
Share on other sites

Taki nakrapiany nosek może oznaczać, że mała może mieć słaby pigment. Ale z drugiej strony, to jeszcze mała dzidzia i nosek jeszcze może zrobić się czarny.

[url]www.fotosik.pl[/url] Na tej stronie możesz wgrywać zdjęcia z komputera i bezpośrednio wstawić linka na forum. Musisz przeczytać wszystkie opcje i kliknąć odpowiednią. Jak będą problemy, to pytaj. ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cockerek']Taki nakrapiany nosek może oznaczać, że mała może mieć słaby pigment. Ale z drugiej strony, to jeszcze mała dzidzia i nosek jeszcze może zrobić się czarny.

[url]www.fotosik.pl[/url] Na tej stronie możesz wgrywać zdjęcia z komputera i bezpośrednio wstawić linka na forum. Musisz przeczytać wszystkie opcje i kliknąć odpowiednią. Jak będą problemy, to pytaj. ;)[/QUOTE]
Dziekuje bardzo COCKEREK za wskazowki.Mam nadzieje ze poradze sobie.Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='julita1604']Mam prosbe niech ktos mi poradzi co robic z plamami przy oczkach.Czym robic zeby wlos byla bialy.Slyszalam ze trzeba robic sola fizjologiczna ale sama nie wiem.[/quote]

Julitko Witam Cię na forum i gratuluję suni Lucka bardzo słodko ja bym tak zostawiła.Jeśli chodzi o zacieki pod oczkami to każdy z nas ma ten problem i każdy praktycznie co innego stosuje jednym pomaga drugim nie ,ja np używam żel Hery i jestem zadowolona-możesz spróbować na pewno nie zaszkodzi POZDRAWIAM

Link to comment
Share on other sites

[quote name='julita1604']Lucka jest agresywna co mam robic??[/quote]

Witam nową forumke ;)
Julitko Luka to jeszcze maleństwo. Więc domaga się Twojej uwagi albo jest głodna ;) Przecież ona dopiero co została rozłączona od mamci swojej.
I zaczyna się aklimatyzować u was :cool3: Daj jej troszkę czasu :evil_lol: :loveu: niech rozrabia dziewczyna :razz:

Link to comment
Share on other sites

Ale mnie tu dawno nie bylo:) Dzieki bogu ze we Wrocławiu juz snieg znika bo to byla jedna wielka masakra,Taco wygladal jak golem kamienny(jesli wiecie o co chodzi:D),po 5 minutach biegania po sniegu byl caly w wielkich snieznych kulach ze az nie mogl chodzic tak go pooblepialy:lol: Pierwszy raz cos takiego widzialam! Nie mowiac o tym ze zalatwic sie nie mial jak bo sniegu po uszy mial:) A teraz walczymy z atakiem koltunow,rozczesuje i codziennie po spacerze nowe i to przy samej skorze wiec nie darady ich rozczesac tak do konca:-(Jak nowy grzebien nie pomoze to bede chyba musiala je wyciac....

[B]Geo [/B]Cos ty zrobila ze Shamirek ma taki sliczny bialy pynio?Nie poznaje faceta normalnie:)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...