Jump to content
Dogomania

Maltańczyki (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!


Ewelinaa

Recommended Posts

[quote name='Galena']Nie muszę... Mam to we krwi :evil_lol: ...
Powiedzmy, że nie jestem tak do końca "rasowa" :evil_lol:[/quote]

O, super:) mam kuzynkę 0.5 Japonkę:) pół życia w japonii spędziła:) śmieszne sa te 'hieroglify' umiem Agata Napisac:D:D
[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img387.imageshack.us/img387/8679/beztytu322uqz8.png[/IMG][/URL]
hehe, recznie, to trochę nie wyraźnie...:D

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 5.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

witam, prosiłabym o małą poradę. Mam 3 miesięcznego maltańczyka i chciałabym sie dowiedzieć się jak zlikwidować pomarańczowo czerwonawe zacieki pod oczkami.Od 3 tygodni przemywam mu oczka specjalnym płynem ale rezultaty nie sa jeszcze zadowalające. jak długo może trwać taki proces? Z góry dziękuje za pomoc pozdra

Link to comment
Share on other sites

Jeszcze mam jedno pytanko ile razy karmić 3 miesiecznego maltańczyka ??? bo karmie go 3 razy dziennie rano pucha popołudniu sucha karma i wieczorkiem znowu pucha .... dobrze go karmie ??? dzięki za podpowiedź i pozdrawiam ....

Link to comment
Share on other sites

[B]Malta[/B] ale tu chodzi raczej o to, żeby nie mieszać róznych firm
tzn. ze jednego dnia nie dawać np gotowane, drugiego puszkę a trzeciego jeszcze coś innego. Wtedy żołądek szwankuje. A jednej firmy ale rózne smaki moim zdaniem można jak najbardziej. Bo monotonne jedzenie ciągle tej samej karmy może powodować alergię pokarmową.
Więc podawanie suchego i gotowanego jest jak najbardziej ok.
A suche to raczej nawet jest wskazane podawać, bo
1. dobrze robi na zęby- kamień się nie odkłada aż tak szybko
2. w razie jakiegoś wyjazdu, gdzie nie ma możliwości gotować, lub trzymać innego jedzenia sucha karma jest wybawieniem

Link to comment
Share on other sites

Więc ja karmie go puszka z Hill'sa i suchą karmą też z Hill'sa podobno jest to jedna z najlepszych firm ... a dostaje puszke bo ma dopiero 3 miesiące a w puszcze jest mnóstwo witamin oczywiście jak dorośnie to będę mu dawała gotowane jedzonko plus karme suchą !!! A Lucky przyleciał z grecji bo tam go kupiliśmy :))) a mam pytanko moge mu dawać na deser starte jabłko ??? pozdrawiam :)

Link to comment
Share on other sites

Malta sama widzisz... napisałas PODOBNO... nie jesteś pewna prawda??
taki sposób żywienia zapoczatkowała hodowczyni Judki... ona ja tak karmiła ja to podtrzymuje, zresztą wiele osób tak karmi... sama widzisz...nie ma w tym nic złego...
aaa... z i co z tego czy czytam dogo... przeciez to nie jest wyrocznia... Ty nie musisz sie z nami zgadzać i żywić w taki jak mty sposób maltusi, nie? :cool3:

Link to comment
Share on other sites

już mówiłam gdzie indziej... Martynaaaa strona suuuper :) Gratuluje :)


aaa a jeszcze o tym jedzeniu... jak jaaga mówi, ze tak dobrze to dla mnie wystarczy... ;) zresztą hodowczyni judki żywi tak swoje psy i jest ok. no dobra tyle na temat :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...