Jump to content
Dogomania

Maltańczyki (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!


Ewelinaa

Recommended Posts

chyba już będzie dobrze, oto mój szkrabek :)
[IMG]http://img165.imageshack.us/img165/9708/dziubek03fs0.jpg[/IMG]
[IMG]http://img136.imageshack.us/img136/8532/dziubek04ij1.jpg[/IMG]
[IMG]http://img174.imageshack.us/img174/3456/dziubek02oa3.jpg[/IMG]
[IMG]http://img174.imageshack.us/img174/9049/dziubek01ri6.jpg[/IMG]
dzięki [URL="http://www.dogomania.pl/forum/member.php?u=6084"]pumilo2[/URL] za podpowiedź :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 5.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kochane dziś moja rodzina zobaczyła Tolusia :)
Rodzice bardzo fajnie na niego zareagowali, bez zędnych "ochów" i "achów" ale bardzo miło. Gorzej moje siostra, a jej maż był taki złośliwy i wogóle nie pozwolił dotykać swojej córeczce zabawek które Toluś jej porwał i sie nimi bawił, nie wspominająć, że przez cały dzień nawet go palcem nie dotknoł :( Wiadomo jest mi przykro, ale nic na siłe.... :(

Ja kocham mojego szkrabka :loveu: i to wynagradza mi ich skwaszone miny.
No niestety są ludzie którzy uważaja, że jeśli pies to na dworze w budzie, i nic nie da się z tym zrobić :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AnnaM']ja pitole... snieg pada...:razz: ciekawe jak judy zareaguje na swój pierwszy w zyciu snieg na nosku ;)[/QUOTE]

Pewnie sie zdziwi,co to jest.. W takim samym kolorze,jak ona.. A jakie zimne! Paskudztwo :D :D Moje psy lubia snieg.. ALe dopoki nie jest za zimno.. Bo wtedy to jakos tak lapki ida do gory i najlepiej u panci na raczkach :D

Link to comment
Share on other sites

Mój Toluś będzie mógł wyjść z domu dopiero w grudniu, przeciez on zamarznie, chyba bede musiała kupić mu jakieś wdzianko :)
Toluś w dziwaczny sposób okazuje zadość, rzuca sie i gryzie ;) Jak rano bierzemy go do łózka to tak sie cieszy i z tej radości gryzie nas po uszach nosie, wchodzi na głowe ;) Wariat :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kama98']Mój Toluś będzie mógł wyjść z domu dopiero w grudniu, przeciez on zamarznie, chyba bede musiała kupić mu jakieś wdzianko :)
Toluś w dziwaczny sposób okazuje zadość, rzuca sie i gryzie ;) Jak rano bierzemy go do łózka to tak sie cieszy i z tej radości gryzie nas po uszach nosie, wchodzi na głowe ;) Wariat :evil_lol:[/QUOTE]


Ale kazde szczenie tak robi.. ;) Poczekaj jeszcze z rok :diabloti: i sie uspokoi :cool1:

Link to comment
Share on other sites

Witam, po długiej przerwie.
Na początku to napisze, ze baaardzo cieszę się, ze pani, p. Kamilo zdecydowała się na REASOWCA, fajnie, że wiemy że niegadamy na darmo ;)
Toluś jest przepiękny no i oczywiście śłodki. Jest troche 'wgresywny' w stosunku do malty, ale to pewnie zaraz minie :):)
Moja Malta zrobiła sie teraz taka dziwna. Zawsze jak zostawała sama w domu to była grzeczna i spokojna, a teraz wygryza dziury w poznaniu wszystko rozwala... ale nie buty, tylko SWOJE rzeczy.
Co do jedzenia, to malta jak my jemy kłądzie się przy stole tyłem do nas z kosteczką i ją je. jak my zaczynamy jeść, a ona nie wie gdzie jest kosteczka to wpada w szał i poprostu biega i piszczy biedactwo moje kochane :*
Ja czasu nie mam bo...
po 1 szkoła, po drugie szkoła i po 3 szkoła... a no i po 4 treningi :|
Pies zaniedbany biedna mała:D Hehe
Pozdrawiam Was wszysrkich nie napisałam wszystkiego co chciałam ale jeszcze to uzupełnie... jak tylko znajde czas (czyli w wakacje '07:D:D)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kama98']Naprawdę? Czy mogłabys polecić mi jakiegoś konkretnego?[/quote]

Ja mówie ogólnie bo macie wspaniałą Akademię Rolniczą we Wrocławiu i co za tym idzie wielu specjalistów weterynarii. Ostatnio byłam w Warszawie z klubu hodowców firmy Royal na wykładach poświęconych rozrodowi psów które prowadził dr. Niżański z Wrocławia. Rewelacja! :loveu: Ile rzeczy się dowiedziałam! :multi: Natomiast mój york operowany był także we Wrocławiu u dr. Bierzyńskiego. Popytaj kogoś z Wrocławia...

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny mój Toluś dostał rozwolnienie :-(
Bardzo sie o niego martwie, i zastanawiam co może byc przyczyną... dziś do karmy dałam mu troszke wody, bo nie chciał jeś suchej, no ale przeciez nic nie powino sie dziać... chodzi cały czas i zjada jakieś rzeczy z podłogi :( odkurzam, zmiatam co chwile, ale wiedomo, że zawsze jakis okruszek czegoś leży... no nie wiem :(

Link to comment
Share on other sites

Możliwe ze to stres, tęsknota.. co my mieliśmy jak malta przyjechała <ojojoj> słaniała sie i w ogóle strasznie sie baliśmy, ale wkońcu wszystko wróciło do normy, ale pojechaliśmy do weta... Ja pozdrawiam Ciebie Kama i Tolusia i w ogóle wszystkich:) dobranoc.

Link to comment
Share on other sites

Hej dziewczyny coś ostatnio smutno na tym forum !!
Ciekawe gdzie się podziały Cocerek i Geo??
Cocerek pewnie już szykuje Nelcię :evil_lol: w końcu sobota niedaleko,
albo usycha z tęsknoty za Nemi:placz:

Kamilko nie denerwuj się jeszcze wiele atrakcji przed Tobą :eviltong:
Dasz radę!!!:cool1: Serce Ci podpowie co robić :loveu: No i zawsze możesz liczyć na dziewczyny z dogo :p

Pozdrawiam i całuski dla wszystkich psiaków od Ticusia PA!!:calus:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sarabella'] w końcu sobota niedaleko,
[/quote] niedziela :razz:

Kamila... jak nie przejdzie to idz do weta ale nie martw sie na zapas... moze zmieniłas karme? a nie powinno sie diametralnie, moze coś chapnął... nie martw sie... ugotuj kurczaczka bez soli pokrój mu i daj troszke.. to jest lekko strawne... no chyba ze jadł co innego zupełnie to nie zmieniaj..

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...