Jump to content
Dogomania

Maltańczyki (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!


Ewelinaa

Recommended Posts

Martynko gratulacje dla ciebie i dla Nelki rozpoczęcia dorosłego championatu :D i prawie go zakończenia ;) jeszcze tylko pół roku
strasznie sie cieszę że mogłam tak coraz bardziej utytułowaną suńkę wziąść na mp :)
czekam na dalsze wasze sukcesy
a dzięki wam coraz bardziej podobają mi sie maltańczyki, może kiedyś też kupię sobie jednego ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 5.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Kassy'][B]georgina[/B] wpadne wpadne,bierzesz malego?Ja zostawie chyba w domu bo bardziej sie zmecze tym noszeniem go niz zrelaksuje,pozatym on dostanie zawalu chyba jak tyle psow zobaczy:cool3: ale jak ja was wszystkie rozpoznam?:lol:[/quote]

Właśnie się zastanawiam czy go targać ze sobą:roll: . wprawdzie on sie piesków nie boi, wrecz byłby w swoim zywiole:diabloti: , ale chcialabym sobie spokojnie pochodzic, popatrzeć , popstrykac foty......pogadać z Wami;) :evil_lol: - maltanomaniaczkami:cool3: ,a tak bede musiala Shamirka ciagle pilnować.

A jak się poznamy???......myslę, ze Martynkę i Nelke bez problemu :), a tak to chyba po tym obłedzie w oczach na ringu maltankowym;)
Na poważnie- ja jestem blondynka, bede w czarnej bluzce i jesli wezmę Shamira, to bede miała kolorowa torbę dla niego, zreszta poznasz mnie, ze bede miała chyba najmniejszego maltanaka na całej wystawie:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[B]Lira[/B], dzięki wielkie, ciesze się że dobrze ci się z Nelką pracowało ;)

Podejrzewam że jutro wcześniej jak po 11 nie wjedziemy na ring. Jest tylko jeden sędzia na wszystkie ozdóbki, więc trochę potrwa to sędziowanie.
Justa, sędziego dla danej rasy przydziela się wcześniej organizując wystawę, więc nie gwarantuje ci to że na pewno jakiś maltan będzie w NDM.

Link to comment
Share on other sites

Hej! No kiedy wreszcie miłośnicy i właściciele maltańczyków założą swój portal? Ja się już doczekać nie mogę a dość ciężko jest mi czytać to forum, bo za często tu nie bywam. Przewertować wszystkie posty od początku do końca to poważny problem :roll: Czy ktoś już może myśli nad tym portalem? Może coś wspólnie zdziałamy?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='biały kieł']Hej! No kiedy wreszcie miłośnicy i właściciele maltańczyków założą swój portal? Ja się już doczekać nie mogę a dość ciężko jest mi czytać to forum, bo za często tu nie bywam. Przewertować wszystkie posty od początku do końca to poważny problem :roll: Czy ktoś już może myśli nad tym portalem? Może coś wspólnie zdziałamy?[/quote]

Portal już istnieje, tyko ostatnio dosć podupadł, a szkoda

[URL]http://www.maltanczyk.mojeforum.net/index.php[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AnnaM']Geo, to nie portal tylko forum... portal to byłaby fajna sprawa... ;)
[/quote]

Rzeczywiście;) , nie doczytałam.
Ciekawe czy portal by funkcjonował skoro forum "zamiera":cool1:
-------
Aniu- jak Judka? Drugie zęby już sa w komplecie? Shamir zgubił na razie 2 na dole, śmiesznie wyglada :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='georgina']
Aniu- jak Judka? Drugie zęby już sa w komplecie? Shamir zgubił na razie 2 na dole, śmiesznie wyglada :)[/quote]
nie, w komplecie to jeszcze nie.. ;) narazie ma mieszane... z przodu ma juz sporo stałych... ale kiełki coś dziwnie sie zachowują... musze to obserwowac..

a co tam u Shamira... moze jakieś fotki?.. :razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='biały kieł']Hej! No kiedy wreszcie miłośnicy i właściciele maltańczyków założą swój portal? Ja się już doczekać nie mogę a dość ciężko jest mi czytać to forum, bo za często tu nie bywam. Przewertować wszystkie posty od początku do końca to poważny problem :roll: Czy ktoś już może myśli nad tym portalem? Może coś wspólnie zdziałamy?[/quote]


no ja myślę już od dłuższego czasu tylko mój programista nie ma teraz czasu :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Witam serdecznie,
Pragnę Wam donieść, że dzisiaj we Wrocławiu [COLOR=Red][B]Cockerek ze swoją Zalotką z Kociego Dworu wygrały rasę! [/B][/COLOR]:klacz::klacz::klacz::klacz::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::laola:

Narazie...Co było dalej na grupie, niestety nie wiem, musiałam juz wyjść z wystawy.

Jeszcze raz [COLOR=Blue][B]GRATULACJE[/B][/COLOR] dla wspaniałych diewczyn z Gniezna!

Link to comment
Share on other sites

Ja to mam jednak szczescie!Wystawa we Wroclawiu raz na rok a u mnie niespodziewany zlot rodzinny!Wrrr!I nie zdazylam na maltanki!Udalo mi sie na chwile wyrwac ale juz nikogo nie bylo;/ Gdzies mi smignela Cockerek i Nelcia ale akurat robilam zakupy i nie moglam sie wyrwac zeby podejsc.I zamiast zdjec bialaskow mam nowofunlandy:mad: Gratulacje dla Cockerka i Nelci:):loveu:

Link to comment
Share on other sites

[B]Borsaf[/B] było mi bardzo miło Cię poznać, mam nadzieję że nie było to nasze ostatnie spotkanie :cool3:

Dziękuję wam wszystkim za gratulacje :loveu: A dalej na grupie nic nie było bo nawet tam nie poszłam :lol: A powodem był ten mały śliczny chłopczyk czyli Shamiś od Georginy - tak mi Nelkę wymęczył że nie nadawała się do pokazania :evil_lol: Żartuję oczywiście ;) To jest najwspanialsze móc patrzeć jak dwa takie białaski śmigają razem po trawie, kululu :multi: Przyciągali uwagę przechodniów :lol: Iwonko, Shamiś to taki słodki dzidziuszek :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: Teraz podbił również moje serce, wycałuj go ode mnie :buzi: Koniecznie musimy się szybko zobaczyć.

Było mi bardzo miło was wszystkich spotkać :multi: Tylko Kassy się spóźniła :-( Wystawa była super zorganizowana, mnóstwo miejsca, no i sędzia cool :cool3:

Link to comment
Share on other sites

oj kurcze jak żałuję ze nas tam nie było... :(
Martynko GRATULUJEEEEE... :multi: Nela jest #1.... jeeee... ;)

a ja Wam pokaże mojego niedobraka kochanego...

[I]tu brudna.. przed kąpielą... ;)
[IMG]http://img300.imageshack.us/img300/9052/brudnajudkajz2.jpg[/IMG]
tu z nowym przyjacielem ;) Męzo sprezentował Judce krokodyla ;)
[IMG]http://img118.imageshack.us/img118/1306/judkajq1.jpg[/IMG]
a tu przed sekunda..
[IMG]http://img118.imageshack.us/img118/4431/judka2ow2.jpg[/IMG]
[/I]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kassy']Ja to mam jednak szczescie!Wystawa we Wroclawiu raz na rok a u mnie niespodziewany zlot rodzinny!Wrrr!I nie zdazylam na maltanki!Udalo mi sie na chwile wyrwac ale juz nikogo nie bylo;/ Gdzies mi smignela Cockerek i Nelcia ale akurat robilam zakupy i nie moglam sie wyrwac zeby podejsc.I zamiast zdjec bialaskow mam nowofunlandy:mad: Gratulacje dla Cockerka i Nelci:):loveu:[/quote]

szkoda,że sie nia spotkałyśmy ja georgina i jeszcze jedna super dziewczyna byłyśmy z naszymi pociechami do samego końca czyli coś ok 16. Ale nic straconego prawda?:lol:

Link to comment
Share on other sites

[B]sarabella[/B] ale mnie pocieszylas:cool3: W depresje wpadne chyba:lol: Ze ja was nie widzialam to niewiem:roll: O 13-14 jakos bylam i z obledem w oczach wypatrywalam bialych mordek;D Za rok nic mnie nie powstrzyma,biore malego pod pache i zium!(a moze do tego czasu beda juz dwa!:loveu: )Ale zabawy troche mialam dzisiaj,zabralam ze soba tate ktory zwariowal na punkcie maltanczykow i wynajdowal coraz to nowe gadzety z ich podobiznami;D Typu mini filizaneczka badz kalendarz:)ehh umieja przewrocic w glowach te diably:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...