Jump to content
Dogomania

Maltańczyki (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!


Ewelinaa

Recommended Posts

[B]Ewuniu[/B], serduszko, dziękuję bardzo, to jedyne moje zdjęcia z ringu. Ci powiem, nawet ładnie wyszła w tym deszczu :lol:
[quote name='georgina'][B]Martynko[/B], dopiero doczytałam, ze rodzinka Ci się powiększy:multi: .....kiedy spodziewasz się maleństwa?:loveu:[/quote]
A widzisz, bo łazisz nie wiadomo gdzie ;) a potem tak jest :lol: Na razie to jest decyzja i sunia w ciąży. Czekam aż się urodzi taki chłopczyk dla mnie pod koniec sierpnia, wtedy trafi do mnie gdzieś w połowie listopada. Trzymaj kciuki :multi:
[B]Vika[/B], ty mówisz że parysek nie ma papierów? W i e l k a s z k o d a !!! Śliczny jest :loveu: Ja nie wiem jak to jest z tymi rodowodami eksportowymi, ale pierwszy raz się z takim czymś spotykam, że uznać nie chcieli. Ciekawe czemu :roll:
[B]Nesjanka[/B], to mam nadzieję że zgrabny z nas duet wyjdzie (tzn. ja i Amiśka). Tylko Nelcię trzeba będzie gdzieś oddelegować bo pewnie będzie za mną darła japę :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 5.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='georgina']Śliczny :), A na tym zdjęciu wyżej ile ma miesięcy? I jak fajnie spineczkę nosi ( chyba, ze to tylko do foty:evil_lol: ), bo mój Shamir to na glowie nic nie lubi mieć, :roll: i Twoj mały zacieków prawie nie ma, a u nas leci cały czas:-([/QUOTE]
Te zdjecie było robione ok. miesiąc temu, czyki miał 5 miesiecy. Tak, masz racje te spineczki to tylko do zdjec, bo niestety nic na dluzej nie da sobie zalozyc:shake:
A co do zaciekow to rzeczywiscie do tej pory nie mielismy z tym problemu, do czasu, bo teraz tez leci mu caly czas, ale moze dlatego ze zabki gubi. Nie wiem czy to ma cos wspolnego z tym lzawieniem ale slyszalam ze tak moze byc.

Link to comment
Share on other sites

[B]Vika[/B], ty mówisz że parysek nie ma papierów? W i e l k a s z k o d a !!! Śliczny jest :loveu: Ja nie wiem jak to jest z tymi rodowodami eksportowymi, ale pierwszy raz się z takim czymś spotykam, że uznać nie chcieli. Ciekawe czemu :roll:
No niestety nie ma, jego ojciec tez jest bez papierow. Mi tez sie zdaje ze wlasciciele suczki cos tam kombinuja z tym jej rodowodem, ale to juz inna historia.
Ja rowniez jestem podobnego zdania co do papierow u pieska co wiekszosc z was i gdybym sama podejmowala decyzje co do zakupu psa napewno mial on by metryczke.

Link to comment
Share on other sites

Wiecie co, różne cyrki dzieją sie na tym allegro i tym podobnych portalach, ale to
[URL="http://ale.gratka.pl/ogloszenie/308686_zamienie_telefon_motorola_v3_na.html"]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/308686_zamienie_telefon_motorola_v3_na.html[/URL]

to juz szczyt bezczelności!!!! :wallbash:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cockerek']Wiecie co, różne cyrki dzieją sie na tym allegro i tym podobnych portalach, ale to
[URL="http://ale.gratka.pl/ogloszenie/308686_zamienie_telefon_motorola_v3_na.html"]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/308686_zamienie_telefon_motorola_v3_na.html[/URL]

to juz szczyt bezczelności!!!! :wallbash:[/quote]
:crazyeye:


VikaZ i Malta-GD, macie śliczne Maltany!:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Toruń 20/08/2006r.

psy klasa szczeniąt:
LALUś Biały Skrzat

psy klasa młodzieży:
MYSTIC MOMENT Se-La-Vi

psy klasa pośrednia:
JASPER Forrusi


suki klasa szczeniąt:
AMICA z Zielonego Grodu

suki klasa młodzieży:
ZALOTKA z Kociego Dworu
XIRI MISTY MORN Mary Evan
LILKA OD DżANERO Evander

suki klasa pośrednia:
CELESTA Sarmacja
BELLA Biały Skrzat

suki klasa otwarta:
NEL Ruta

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marca_Besi']Nasjanko Twoja Amiśka jest słodziutka!

Mam nadzieję, że będzie ogromna fotorelacja z wystawy :mdrmed:

Będę trzymać za Was kciuki![/quote]


bardzo dziękuję :oops::oops::oops::oops:

ale wszystko w rękach Martynki (ja mam nogę w gipsie)

postaram się robić zdjęcia - ale nie wiem czy uda mi się obskoczyć wszystkie 3 ringi : maltanów grzywaczy i yorkasów

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...