Jump to content
Dogomania

Lecter(*) Etna-PIGbullka,Morris-CaneCundel,Lucynka-szczurzynka,Kruszynka-burbulinka


agaga21

Recommended Posts

Trzymam kciuki za maleństwo!
Na forum labradorowym wyciągnięte ze strasznych warunków szczeniaczki też przechodziły parwo. Taka suczka Ginger dzielnie walczyła przez dwa tygodnie. Dała radę. Maluszek też szybciutko wyzdrowieje.

A wujcio Morrisek chyba świetnie sie czuje w roli niańki.

Link to comment
Share on other sites

morris był w niebowzięty, gdy draguś się z nim bawił, jednak jego "delikatność" mało mnie o zawał nie przyprawiła gdy pacnął łapskiem malucha albo się na niego uwalił:evil_lol:
niestety po kilku minutkach tak się rozbawili, że musiałam przerwać to szaleństwo, z obawy o wenflon i mały wylądował w klatce głośno jednak protestował:diabloti:
etna jest ciągle wkurzona ale już prawie nie warczy.

Link to comment
Share on other sites

jesteśmy. rano przeżyłam szok, bo maluszek spał tak jak go położyłam a w klatce ani siku ani kupy! wyniosłam go na trawnik, od razu się załatwił. biegunkę ma nadal ale już odrobinę mniej wodnistą.
pojechaliśmy, w drodze haftnął raz, u weta dostał chyba ze 100 zastrzyków:placz:w tym surowicę i wielką kroplówę(połowę dożylnie a połowę podskórnie. klinika dziś otwarta od 9 do 11, bo to święto, my byliśmy tam od 9 do 12:15!
w drodze powrotnej biegunka w aucie 1 raz i pawik w aucie 1 raz :roll:
zwymiotował robala martwego. być może całe to spustoszenie w brzusiu było od robali lub od tabletek na robale a może to jakiś wirus lub zapalenie jelit. mam nadzieję, że już teraz się poprawi, że to nie parwo ani inne paskudztwo. musiałam go wykąpać trochę, bo był cały w kupie. po przyjeździe znów biegunka i saneczkuje po załatwieniu się. wygląda tak, jakby jeszcze chciał się załatwić a nie ma czym.
bieduś jest zmęczony. zawinęłam go w kocyk, położyłam na termoforku i śpi.
w klinice zapłaciłam dziś 190zł. mam fakturę, to potem wkleję. i tak dostaliśmy sporą zniżkę, bo miało wyjść 240zł.

mam dla niego antybiotyk i jakąś pastę. powolutku mam mu podawać puszkę, którą dostałam od weta ale jesli są wymioty(a były) to na razie nie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...