Jump to content
Dogomania

Lecter(*) Etna-PIGbullka,Morris-CaneCundel,Lucynka-szczurzynka,Kruszynka-burbulinka


agaga21

Recommended Posts

venus dziękuje za życzenia ;)

basiu, całe szczęście, że nie mieszkasz bliżej :P

zdjęć z 2 ostatnich spacerów nie mam. poprzednio nie chciało mi się tachać aparatu i leżał na spacerze w aucie  a wczoraj padało, więc w ogóle go nie brałam na spacer. poza tym gdzieś mi zaginęła ładowarka do baterii i muszę szybko kupić nową. cały dom przeszukałam i nie ma. pewnie znajdzie się, jak już tą nową zdobędę.

 

odliczam już prawie dni do wyjazdu nad morze. co prawda jadę tylko na weekend i dopiero w maju, ale już prawie tym żyję :) jadę z koleżanką, jej psem a także z etną i venus. mamy w planach zaliczyć dogtrekking w kołobrzegu, zdecydowałyśmy się na krótszą trasę (7km) aby etny nie przeforsować, bo po 2 dniach biegania po plaży może już być trochę zmęczona.

Link to comment
Share on other sites


 

IMG_2566.JPG

 

 

no sama słodycz po prostu :)

a smycz i obroża czaderskie! :)

zazdraszczam... :( gdzie się takie cudeńka zdobywa?

 

filmiki też obejrzałam...
aż sobie przypomniałam, jak Zuzia tak wariowała z innymi psiurami :)

a Etna to całuśna dziewczyna jest! :D nie mogła się oprzeć, żeby nie dać buziaka:D

Link to comment
Share on other sites

o Venus myślałam, a napisałam, że Etna?? :o

no jaki obciach :rolleyes:

 

wybacz... ostatnio za dużo na głowie... kiepsko kontaktuję czasami... :)

 

nic nie szkodzi ;)

 

 

Mój Oscar od kad skończył 8lat, tez więcej spi, nie chce chodzic na długie spacerki, po malu robi się z niego taki dziadzio

etna może mieć 11-13 lat ale tylko po siwym pyszczku można domyślić się, że to leciwa psina. jest pełna energii, nie odpuszcza :)

teraz jest na antybiotykach ale jak z niej zejdą to mam w planach zrobić jej jakąś profilaktykę tak na wszelki wypadek. zobaczę czy w badaniach krwi jest wszystko ok, bo chociaż nic się nie dzieje, to jednak należy jej się większa uwaga z racji wieku.

Link to comment
Share on other sites

Rany rzadko jestem na dogo ale uwielbiam do Was zagladac! Piekne foty!

Venus to prawdziwa Venus, cudo :* 

 

Ja tez nie moge uwierzyc ze Arina ma juz conajmniej 8lat, niestety przez artroze na zadne dogtrkingi i dluzsze spacery jak 3km nie pozwalamy sobie na raz. Gdzie jedziesz nad morze?

 

 

Link to comment
Share on other sites

Rany rzadko jestem na dogo ale uwielbiam do Was zagladac! Piekne foty!

Venus to prawdziwa Venus, cudo :* 

 

Ja tez nie moge uwierzyc ze Arina ma juz conajmniej 8lat, niestety przez artroze na zadne dogtrkingi i dluzsze spacery jak 3km nie pozwalamy sobie na raz. Gdzie jedziesz nad morze?

kogo moje oczy widzą!!! <3

wybieramy się w okolice kołobrzegu, jeszcze dokładnie nie wiem czy to będzie sam kołobrzeg czy ustronie czy może grzybowo. 

 

 

a dzisiaj korzystając z przepięknej pogody wybrałam się z moimi dwiema najmłodszymi na spacerek do parku i trochę po mieście się pokręcić. dziewczyny były super grzeczne, lena dzielnie długie trasy pokonuje bez marudzenia a venus świetnie się między ludźmi zachowuje. z obu jestem dumna :D

 

20150410_120715.jpg

 

20150410_121611.jpg

 

20150410_121618.jpg

 

20150410_121626.jpg

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

dziś już chłodniej ale wczoraj było pięknie.

ja niestety sprzątałam ale pieski się opalały na tarasie

11062094_795156610539944_516960316942472

 

 

uważajcie na kleszcze. tydzień temu zakropiłam całe stado a dziś kot przyniósł do domu 3 kleszcze. 2 łażące zostawił na kołdrze ale jeden mu się wbił i nie mogłam go wyciągnąć pęsetą, niestety zostało odrobinę w skórze i pewnie zacznie się paprać :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...