Jump to content
Dogomania

Lecter(*) Etna-PIGbullka,Morris-CaneCundel,Lucynka-szczurzynka,Kruszynka-burbulinka


agaga21

Recommended Posts

dzisiaj lenka siedziała u mnie na kolanach a ja do niej mówiłam:

-lenusia, jesteś taka ładniutka. jak kwiatuszek. 

a ona mi odpowiada

-a ty jesteś taka ładniutka jak moja mamusia.

 

:iloveyou:  :iloveyou:  :iloveyou:

 

a w ogóle to od poniedziałku znów chora, więc siedzimy w domu...myślałam, że ją puszczę do przedszkola dziś i jutro ale taki ma kaszel, że się nie nadaje.

Link to comment
Share on other sites

Super kufa. :)

ostatnio jak byłeś u nas, to ważyła ok 30kg. zażartowałeś, że następnym razem przyjedziesz, gdy dobije do 40kg. tak więc już czas ;)

Teraz juz poważnie wygląda  :loveu:

na zdjęciu może i poważnie ale na żywo to nadal ciapciak. w dodatku strasznie jest nieproporcjonalna teraz. tył ma strasznie wysoki, w ogóle wygląda jakby tył, przód i głowa były od 3 różnych psów  :hmmmm:

Link to comment
Share on other sites

A może to kundel :laugh2_2:

może...pojadę z nią na tą wycenę i nas wyśmieją  :look3:

 

 

kurde, co jest??? chcę wstawić zdjęcia i dostaję taki komunikat:

 

Nie masz uprawnień aby używać tego rozszerzenia obrazków na forum. Poprawny format to: http://www.domain.com/picture.gif, nie poprawny format to: http://www.domain.com/picture.one.gif

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ze szczyli  Wenus jest najładniejsza. Myślę że tylko względy organizacyjne zadecydowały że dziewczyny nie wróciły z pucharem za pierwsze miejsce. Sędzina główna wyraźnie zachwycała się " kruszynką". Zresztą sędziowie od prób psychicznych też ją zaczepiali.:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...