Jump to content
Dogomania

Lecter(*) Etna-PIGbullka,Morris-CaneCundel,Lucynka-szczurzynka,Kruszynka-burbulinka


agaga21

Recommended Posts

Dzięki Karolina:loveu:
Wczoraj pisałam post i go nie widzę. W kazdym razie ta wetka Łukaszewska ponoć miala kiedys szczeniaka, ktory po szczepieniach tez miał takie dziwne wyniki i oba wstępnie właśnie obstawia to. Szkoda, że Donvitow jest zbanowany, bo by tu mi napisał profesjonalnie co i dlaczego tam jest nie tak jesli przyjmiemy, ze to od szczepień taki burdel się zrobił. Ja niestety nie umiem powtórzyć tego co mi mówił.

Link to comment
Share on other sites

Ja wiem, że porównanie dziecka i psa może być nie na miejscu, ale u mojej siostrzenicy nagle powiększyły się węzły chłonne w pachwinach. Od razu panika, badania itd... Krew wyszła fatalnie, wyniki mocno odstawały od normy, ale na szczęście lekarz szybko skojarzył szczepienia, które dziecko otrzymało kilka dni wcześniej i okazało się, że to właśnie po szczepieniach nastąpiło takie powiększenie węzłów chłonnych i złe wyniki krwi. W szczepionkach jest niezły syf, związki rtęci, aluminium i innych środków konserwujących, a węzły chłonne, aby chronić organizm, ten syf wchłonęły. Po kilku tygodniach u mojej siostrzenicy zarówno węzły, jak i wyniki krwi wróciły do normy.
Mam nadzieję, że i tutaj tak będzie. Trzymaj się, Agatka!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agnieszka32']Ja wiem, że porównanie dziecka i psa może być nie na miejscu, ale u mojej siostrzenicy nagle powiększyły się węzły chłonne w pachwinach. Od razu panika, badania itd... Krew wyszła fatalnie, wyniki mocno odstawały od normy, ale na szczęście lekarz szybko skojarzył szczepienia, które dziecko otrzymało kilka dni wcześniej i okazało się, że to właśnie po szczepieniach nastąpiło takie powiększenie węzłów chłonnych i złe wyniki krwi. W szczepionkach jest niezły syf, związki rtęci, aluminium i innych środków konserwujących, a węzły chłonne, aby chronić organizm, ten syf wchłonęły. Po kilku tygodniach u mojej siostrzenicy zarówno węzły, jak i wyniki krwi wróciły do normy.
Mam nadzieję, że i tutaj tak będzie. Trzymaj się, Agatka![/QUOTE]


Mój pies się nie obraził :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Mam dobre wieści. Wetka z Wrocławia zrobiła badania i z rozmazu nic nie wyszło!!! Z morfologii to samo co poprzednio, czyli trochę za mało żelaza ale kruszynka je surową wołowine, więc pewnie to szybko nadrobimy ;)
Ale mi ulżyło. 20 robimy szczepienia. A tamte badania chyba laboratorium musiało schrzanić.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pani Profesor']tyle stresu przez złe badania :roll: makabra, nigdy w życiu bym do tej weta nie wróciła :eviltong:[/QUOTE]
Ale ona nie robiła tego badania tylko wysylala gdzieś do laboratorium, u siebie tylko morfologię robiła ;) także to nie jej wina.

Link to comment
Share on other sites

Jateż się ciesz, że wszystko było pomyłką. Niestety jak wcześniej pisałam, ktoś mi przegryzl kabel od laptopa i zdjęć nie będzie dopoki kabla nie naprawie. Piszę z tableta i szlag mnie trafia bo ciagle robię błędy i muszę wciąż poprawiać. Dlatego też mało się udzielam w ogole.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agaga21']Jateż się ciesz, że wszystko było pomyłką. Niestety jak wcześniej pisałam, ktoś mi przegryzl kabel od laptopa i zdjęć nie będzie dopoki kabla nie naprawie. Piszę z tableta i szlag mnie trafia bo ciagle robię błędy i muszę wciąż poprawiać. Dlatego też mało się udzielam w ogole.[/QUOTE]
Patrz, ja mam kabel ale lapa brak ;)

Dobre wiesci!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...