Jump to content
Dogomania

Lecter(*) Etna-PIGbullka,Morris-CaneCundel,Lucynka-szczurzynka,Kruszynka-burbulinka


agaga21

Recommended Posts

no dzisiaj to anis jest w pełni sił! rozrabia, apetyt ma, mruczy, więc chyba wszystko wróciło do normy :)

a przy okazji:
Po dwóch latach karencji schronisko w szczecinku ponownie startuje do KV.

Tym razem w koalicji z Fundacją Pomocy Podhalanom "Bono"

Bardzo prosimy o głosy w ankiecie Dogo.

[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/238339-Krakvet-stycze%C5%84-2013-wybieramy-kandydata"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...ramy-kandydata[/URL]

Link to comment
Share on other sites

no właśnie coś się pojawiło znikąd, strachu napędziło, bo mogło się to źle skończyć. dziś pojechaliśmy jeszcze na kontrolę i zastrzyki ale kot wygląda zdrowo i wszystko jest w normie.
dzięki wszystkim za trzymanie kciuków :)
aha, w lecznicy go zważyłam, waży już 3,1kg.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='conceited']od 6 miesiaca mozna ciachac :)

ale moim zdaniem nie trzeba, mozna poczekac do 8go z kocurkiem o ile nie bedzie znaczyl.[/QUOTE]
Ale jak się ma parkę, to coś trzeba zrobić i lepiej szybko, bo kotki mają często pierwszą rujkę cichą. A chybabym sobie w łeb palnęła, gdybym tak nie upilnowała. Ja wczoraj byłam z chłopakiem u weta, jajuszka już się nadawają ;)
Swoją drogą to ciekawe, że psy=samce można szybciej niż suczki, a u kotów niby odwrotnie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zerduszko']Ale jak się ma parkę, to coś trzeba zrobić i lepiej szybko, bo kotki mają często pierwszą rujkę cichą. A chybabym sobie w łeb palnęła, gdybym tak nie upilnowała. Ja wczoraj byłam z chłopakiem u weta, jajuszka już się nadawają ;)
Swoją drogą to ciekawe, że psy=samce można szybciej niż suczki, a u kotów niby odwrotnie.[/QUOTE]

To zależy od weta, własnych przekonań, konieczności. Z maurycym czekałem do roku.

Link to comment
Share on other sites

ja bym się pytała sprawdzonego weta bo faktycznie możesz przegapić ruje kotki.
Zależy od kotki, jedna może drzeć się inna cicho to przechodzić.

Kurcze to moja drobna jest...ma ponad rok i waży trochę ponad 3 kg...

U mnie wet powiedział, że najlepiej jak kotka waży pi razy drzwi 3 kg to ciachać można. Dopytaj się bo jak dla mnie 6 m-cy dla kotki to może być ok.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Donvitow']To zależy od weta, własnych przekonań, konieczności. Z maurycym czekałem do roku.[/QUOTE]
Z moją prywatną kotką czekałam ponad rok. Ale miałam taką możliwość, bo sama jedna była. A i rujki widocznej się nie doczekałam.

Słyszałam z kolei opinię, że kot musi ważyć min. 2,5 kg. Ale to co wet, to rożna opinia. Jedna wetka mówi, ze kubraków nie trzeba jak kotka nie liże, a druga, ze koniecznie i nie warto ryzykować. I bądź tu mądry ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...