Jump to content
Dogomania

**Amstaf Drops po szkoleniu w Bogatynii gotowy do adopcji, POSZUKIWANY DS


piechcia15

Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

[quote name='sowillo']hej jakieś wieści co u Dropsiuli, chyba nie trafił w jakies niepowołane ręce?! Błagam powiedzcie, że nie...a jak tam jego zdrówko, wszystko gra??? no i mam nadzieję, że nie możecie się opędzić od chętnych na adopcję.[/QUOTE]


raczej nigdzie nie trafił i wszystko wskazuje na to, ze kolejną zimę spędzi bez kochajacego domku:(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='andzia69']raczej nigdzie nie trafił i wszystko wskazuje na to, ze kolejną zimę spędzi bez kochajacego domku:([/QUOTE]

weź mnie nie dobijaj! czemu taki piękny facet nie może znaleźć własnego kąta??? a co do pytania o niepowołane ręce po prostu doczytałam o jakimś facecie, o jakiejś holandii i się przestrachałam że trafił do chorych ludzi, siędzących w chorych interesach...

Link to comment
Share on other sites

przyszedł mi taki pomysł...nie wiem czy dobry...ale może założyć watek bullowatych "bez szans"? moze wtedy więcej osób by zaglądnęło, zmobilizowało się choćby do robienia non stop ogłoszeń?...nie wiem jak im pomóc:( w f. Ast tez siedzą psy naprawdę gotowe do adopcji (np. Zeldusia, Czarus, Migotka ) i cisza...Konin - też zapomniane tam asty...ech:placz:

Link to comment
Share on other sites

bardzo dobry pomysł...tylko takich psów jest setka:( i kto będzie decydował że nie mają szans?każdy będzie błagał aby tam umieścić jego psa i z biegiem czasu zrobi się z tego wątek zbiorczy bullowatych. Czy nie?bo jeśłi ktoś będzie umiał to poprowadzić to ja jak najbardziej jestem chętna, co nam pozostało?:(
może znowu by dać go do jakiegoś Metra lub Echa?jest w Zgorzelcu takie?bo na inne województwa chyba nie ma sensu.
A może za granica poszukać jakiejś nadziei?chociaż bullowate to ciężko za granicę wydać.
już od zmysłów odchodzę myśląc o Dropsie..

ktoś kiedyś pisał o założeniu strony lub bloga Dropsowego umie to ktoś?może to by coś pomogło??

Link to comment
Share on other sites

Ja pisałam o tej stronie lub blogu,sama dostałam taki pomysł ale skoro na dogo i z ogłoszeń nikt go sobie nie wypatrzył to jak trafi na nieznaną strone?Sama nie wiem...A może warto spróbować?Nie wolno nam tracić nadzieji..no wiem wiem naiwna jestem ale tak sobie wkręcam żeby nie ześwirować

Link to comment
Share on other sites

Ja umiem zakładać blogi, ale powiem tak. Nie widzę w tym sensu, na takie strony albo zaglądają same 13stki albo nie zagląda nikt.... a cieżko prowadzić blog psa.... Bardziej bym była za wyróżnionym allegro raz jeszcze, gumtree można by wyróżnić, spory odzew jest z niego podobno, coś w tym kierunku bym proponowała....

Link to comment
Share on other sites

"No Drops to już chyba rok w hotelu. Może faktycznie ludzie boją się adoptować dorosłe amstafy po przejściach..."
łiii tam, nie ma się czego bać! Tylko, że Dropsu jest taki mało "wyrozumiały" - bo byłby problem z zostawieniem go na czas pracy w domciu ( a zarabiać kiedyś trzeba) no i troszkę czołg z niego więc i z dziećmi też niezbyt bo mógłby odrobinkę staranować brzdąca... i tak to już jest, że ciężko się zdecydować na psa kiedy te dosyć trudne warunki trzeba spełnić by był szczęśliwy. Szkoda, bo kocham tego psiura niasamowicie!!! Już go widziałam na mojej kanapie ale Ci bardziej doświadczeni mi odradzili, cóż nie można mieć wszystkiego...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sowillo']"No Drops to już chyba rok w hotelu. Może faktycznie ludzie boją się adoptować dorosłe amstafy po przejściach..."
łiii tam, nie ma się czego bać! Tylko, że Dropsu jest taki mało "wyrozumiały" - bo byłby problem z zostawieniem go na czas pracy w domciu ( a zarabiać kiedyś trzeba) no i troszkę czołg z niego więc i z dziećmi też niezbyt bo mógłby odrobinkę staranować brzdąca... i tak to już jest, że ciężko się zdecydować na psa kiedy te dosyć trudne warunki trzeba spełnić by był szczęśliwy. Szkoda, bo kocham tego psiura niasamowicie!!! Już go widziałam na mojej kanapie ale Ci bardziej doświadczeni mi odradzili, cóż nie można mieć wszystkiego...[/QUOTE]a czy zdecydowałaś się na adopcję innego psa?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...