Jump to content
Dogomania

**Amstaf Drops po szkoleniu w Bogatynii gotowy do adopcji, POSZUKIWANY DS


piechcia15

Recommended Posts

[quote name='piechcia15']dziewczyny bez paniki...ja też chciałabym aby zamieszkał w rodzinie w domu,ale jak widać nie da się. Facet jest młody, powiedziałabym chłopak chętny do pracy z psem.Nie widzi problemu w zabawach z psem.Nie mam zamiaru zawozić mu słomy ani nic.Uświadomię go że ta buda powinna być tylko jako chwilowa,bo nie jest dobra dla Dropsa.
Oni tak naprawdę często maja tak, że nic nie robią,nikt nie przyjeżdża i siedzą w biurze, albo na placu towar ładują lub cos robią więc wtedy pies będzie mógł chodzić bo bramę przymkną. A za jakiś czas jak juz tam zamieszkają to będzie inna historia.[/QUOTE]


jak bedzie potrzebna słoma to daj znac to i ja mu zawiozę ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

kurde zapomniałam tu napisać:

Rozmawiałam z panem Dropsowym :) Drops jest grzeczny i nie sprawia problemów wychowawczych :) całe noce i weekendy spędzone na terenie zupełnie mu wystarczają i rano grzecznie idzie do kojca. Jak jest mało ludzi a pracownicy są na placu to jest na długiej lince i chodzi sobie z nimi. Leki już praktycznie odstawili, bierze jedną tabletkę raz na kilka dni jeszcze żeby tak drastycznie nie odstawiać. Na szczęście Dropsik nic nie kombinuje z przeskakiwaniem ogrodzenia itp :) miał mi wysłać fotki ale jak zwykle pewnie zapomniał i dziś mu przypomniałam smsem.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='piechcia15']kurde zapomniałam tu napisać:

Rozmawiałam z panem Dropsowym :) Drops jest grzeczny i nie sprawia problemów wychowawczych :) całe noce i weekendy spędzone na terenie zupełnie mu wystarczają i rano grzecznie idzie do kojca. Jak jest mało ludzi a pracownicy są na placu to jest na długiej lince i chodzi sobie z nimi. Leki już praktycznie odstawili, bierze jedną tabletkę raz na kilka dni jeszcze żeby tak drastycznie nie odstawiać. Na szczęście Dropsik nic nie kombinuje z przeskakiwaniem ogrodzenia itp :) miał mi wysłać fotki ale jak zwykle pewnie zapomniał i dziś mu przypomniałam smsem.[/QUOTE]

fajnie :) czyli zaprzyjaźnił się z pracownikami?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...